mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kgorecki2500 właśnie weszliśmy na 1 miejsce
2
@barcelonaLM Dla Hiszpanów ta wojna niestety znaczy tyle co dla nas wojna w Sudanie.
1
@adamt1996 Podolski w Legii, Lechu czy Rakowie grzałby ławę.
1
@marcin62 To bardziej świadczy o słabości psg w tym sezonie, a nie o tym, która liga jest lepsza.
2
@SuperPatsonFCB Lewy w jego wieku kopał na pastwiskach w rezerwach Legii, a potem dwa lata w Zniczu, więc na ten moment młody osiągnął więcej.
2
@Sau_Ron romance
1
@Encore Bo od tego jest sędzia var i technik, który mu rysuje linie.
4
@fart Przecież oni w Kownie grają. Rok temu grali w Belgradzie.
2
@arni72 Dokładnie to po połowie dwóch zębów, więc w zasadzie jeden... :)
0
@FCB24 Jak w NBA pozwolą znowu bronić to będzie to można nazwać koszykówką. Teraz nie można panienek dotknąć bo faul gwiżdżą jeszcze przed kontaktem.
0
@Huberc1kk nawet dwa, piłkę na balkon też ładnie posłał
1
@wasacz Po prostu zrobili przedruk z hiszpańskich serwisów.
0
@Tomo1989 Tak ją śledzili że zgubiły ją i nasze myśliwce i amerykańskie...
1
@Sau_Ron Violence
2
@FcPortoFan1999 Czekamy na Barcelonę.
8
Kielce na najlepszej drodze do Final 4.
1
@Kinginiesta to zobacz
3
@Vernon_Roche Kwestia ujęcia. Na ostatniej fotce wyglądał przy Kounde jak patyczak.
2
@Colon Dobrze jest zawsze jak kamera jest wysoko. Jak jest za nisko, to robi się skrót, boisko wydaje się wąski i powstaje wrażenie stłoczenia piłkarzy.
0
@FcPortoFan1999 Ciekawe czy młody Szala umie w łokcie jak tata :)
0
@Mroziu Jakiego piłkarza zabierają?
2
@Kapiczek No ale co właśnie? To typowa, dosyć powszechnie stosowana amunicja, głównie przeciwpancerna.
3
@Kapiczek Nie składy z uranem tylko z amunicją, która go zawiera.
1
@Encore Ale pie...li. Chłopa lekko odkleiło.
2
@Arkon Rozwinął się chłopak pod okiem Kosty...
2
@Barca1922 Jak "nagle teraz poszła dobrowolnie"? Przecież to są nagrania z dnia zdarzenia. Ona od początku twierdzi to samo.
0
@azsiezaloguje Przeczytaj zdanie wcześniej.
2
@fcbarcafan19 To znaleźli kozła ofiarnego.
12
@MesQueUnClub96 Takim tokiem myślenia to lepiej żeby nigdy żaden despota nie przegrał wyborów.
2
@mrboom do tego Szymański, Rybus i cała masa zawodników grających w innych drużynach ekstraklasy