3

@Kgorecki2500 właśnie weszliśmy na 1 miejsce

2

@barcelonaLM Dla Hiszpanów ta wojna niestety znaczy tyle co dla nas wojna w Sudanie.

1

@adamt1996 Podolski w Legii, Lechu czy Rakowie grzałby ławę.

1

@marcin62 To bardziej świadczy o słabości psg w tym sezonie, a nie o tym, która liga jest lepsza.

2

@SuperPatsonFCB Lewy w jego wieku kopał na pastwiskach w rezerwach Legii, a potem dwa lata w Zniczu, więc na ten moment młody osiągnął więcej.

2

@Sau_Ron romance

1

@Encore Bo od tego jest sędzia var i technik, który mu rysuje linie.

4

@fart Przecież oni w Kownie grają. Rok temu grali w Belgradzie.

2

@arni72 Dokładnie to po połowie dwóch zębów, więc w zasadzie jeden... :)

0

@FCB24 Jak w NBA pozwolą znowu bronić to będzie to można nazwać koszykówką. Teraz nie można panienek dotknąć bo faul gwiżdżą jeszcze przed kontaktem.

0

@Huberc1kk nawet dwa, piłkę na balkon też ładnie posłał

1

@wasacz Po prostu zrobili przedruk z hiszpańskich serwisów.

0

@Tomo1989 Tak ją śledzili że zgubiły ją i nasze myśliwce i amerykańskie...

1

@Sau_Ron Violence

2

@FcPortoFan1999 Czekamy na Barcelonę.

8

Kielce na najlepszej drodze do Final 4.

1

@Kinginiesta to zobacz

/photo/4

3

@Vernon_Roche Kwestia ujęcia. Na ostatniej fotce wyglądał przy Kounde jak patyczak.

2

@Colon Dobrze jest zawsze jak kamera jest wysoko. Jak jest za nisko, to robi się skrót, boisko wydaje się wąski i powstaje wrażenie stłoczenia piłkarzy.

0

@FcPortoFan1999 Ciekawe czy młody Szala umie w łokcie jak tata :)

0

@Mroziu Jakiego piłkarza zabierają?

2

@Kapiczek No ale co właśnie? To typowa, dosyć powszechnie stosowana amunicja, głównie przeciwpancerna.

3

@Kapiczek Nie składy z uranem tylko z amunicją, która go zawiera.

1

@Encore Ale pie...li. Chłopa lekko odkleiło.

2

@Arkon Rozwinął się chłopak pod okiem Kosty...

2

@Barca1922 Jak "nagle teraz poszła dobrowolnie"? Przecież to są nagrania z dnia zdarzenia. Ona od początku twierdzi to samo.

0

@azsiezaloguje Przeczytaj zdanie wcześniej.

2

@fcbarcafan19 To znaleźli kozła ofiarnego.

12

@MesQueUnClub96 Takim tokiem myślenia to lepiej żeby nigdy żaden despota nie przegrał wyborów.

2

@mrboom do tego Szymański, Rybus i cała masa zawodników grających w innych drużynach ekstraklasy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?