0

@LM10GOAT Ok, ale pierwsza połowa trwala 51 minut.

0

@misteriosoVEB No i ten sędzia, który daje czerwo na początku meczu. Jak ten Raków miał wygrać...

0

@Sulimo Raków ro jest chwilowy wybryk. Za rok miejsca 8-12, za dwa walka o utrzymanie.

1

@bartas97 Na ch... piłkarze rakowa tam w ogóle biegli?

0

@Worny Trzeba było obejrzeć ich mecz w lidze miesiąc temu. Poziom półkę wyżej niż wiele meczów Barcelony z tego sezonu.

0

@against_modern_football otóż kolega z Gdańska...

0

K..., cały mecz w przewadze... Pajace. Wracać na swoją prowincję. Brawo Legia. Tobiasz King.

0

@Lisek W Rakowie to tak z 1,5 Polaka. Lederman to sam nie wie czy jest Polakiem, Amerykaninem czy Izraelczykiem.

0

@DonAndresFCB Szczególnie Kowalski, który nawet się nie kryje z tym że nie lubi Legii.

0

@AmigoBlancos Jak Raków strzeli to Cezary dojdzie.

1

@Lanosss bo gra słabo nawet w rezerwach

0

@KlonaZepan Nie wiem czy obecnie on może coś dać Barcelonie B, gdzie mu do Getafe.

0

@Encore Co niby znaczy jego nazwisko? Przecież chłopak jeszcze nic nie osiągnął.

1

@Comentateiro Czy oszczędność to nie wiem...

7

@Deviler Już w czasach gry RL w BVB było wiadomo, że Piszczek i Błaszczykowski trzymali się razem, a Lewy miał tam swoje towarzystwo.

4

@KobeFR Przereklamowany? Przecież on zawsze był uważany za kiepskiego.

2

@Medium W Warszawie geje, w Poznaniu pedofile. Nigdzie nie jest normalnie.

1

@bartas97 Szwarga

0

@sergio5 gorzej gdybyś budził się o 5 codziennie

6

@cules100pro a ty oglądaj mecze, on się odnosi do słów komentatora

1

@Mario96w od kilku miesięcy

1

@Kuba_1 Ma bardzo męskie rysy twarzy.

0

@ini_barca Wejdź do kotła Lecha i zapytaj co wolą, "zdrową sytuację finansową" czy mistrzostwo chociaż co 2 lata, a nie co 5. Tak się patrzy na futbol, gra się żeby wygrywać. W przeciwnym razie patrzysz na klub jak na firmę, która ma przynosić zyski udziałowcom. Lech to spółka akcyjna i te miliony w dużej części nie pozostaną na kontach klubu.
@Sulimo

Co do pomocy z zewnątrz, to gdyby w 2006 ręki do Lecha nie wyciągnęła Amica (firma nie klub), to Lech już by nie było.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Sulimo Kwestia perspektywy. Skoro 1 mistrzostwo na 5 lat wszystkich zadowala i w zamian woli się ogrywać młodych pod sprzedaż. Teraz znowu pewnie wprowadzą do 11 dwóch młodych, którzy będą musieli grać i przez sezon albo dwa zaniżą poziom drużyny.

0

@wyrek dla nich w porównaniu z religią to sport jest głupotą

1

@lukas5544 Chwała, Banshee,

0

@Survier Jak grał w totkach to może sobie radził.

1

@misteriosoVEB I ta poprzeczka w meczu z Realem. Gdyby wpadło grałby u nas do dzisiaj, za zasługi.

0

@hayek Z tymi półprzewodnikami to już trochę nieaktualne. Amerykanie już produkują je na dużą skalę u siebie i wielu obserwatorów przez to sądzi, że "nie będą ginąć za Tajwan".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?