mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@FcPortoFan1999 Obie są "premierowe", w tej premiowej też Morawiecki zawinił najbardziej.
1
@kondzix2115 widocznie obajtek już się nie boi, że nam je Niemcy wykupią jak stanieje
0
@VamoSBarca88 Co to ma do rzeczy?
2
@cris2706 Może poziom został tylko Barca i Bayern już nie dojeżdżają?
0
@kodi77 Taką mamy większość w tym kraju. Właśnie dlatego pis wygrywa wybory, bo "dzieli i rządzi" :)
1
@kodi77 Gdyby rządzili i dzielili w tych drużynach to nic by nie wygrali. Doczytaj co znaczy to powiedzenie.
1
@don'T.R.I.P.e Przez pierwsze kilka meczów, do czasu aż obrońcy skumali, że zawsze robi to samo.
0
@KlonaZepan I właśnie Leo teraz idzie grać w te dodatki. Podstawową grę przeszedł.
3
@wierbafcb I co? Mają się spotkać w 20 osób żeby wypić 4 piwa?
4
@Medium Antonella taka nie jest.
0
@haryveb944 I ile będą skłoni zapłacić za bilety?
0
@FcPortoFan1999 Co Ty? Arka awansuje po barażach :)
1
@FcPortoFan1999 Teraz to Lechia zbankrutuje bo nie zarobią nawet na wynajęcie stadionu. W Gdańsku żaby wyszło na ) musi być ponad 10 tys. kibiców na meczy, to będzie nie do osiągnięcia w 1 lidze, gdzie ludzi będzie mniej i bilety tańsza a koszty się nie zmniejszą...
0
@Tasde Przecież Fajdek właśnie powiedział, że nominację powinien dostać Szczęsny bo był naszym najlepszym piłkarzem na mistrzostwach. Co do F1, a dostanie się do top 20 młociarzy, skoczków czy innych dyscyplin znaczy mniej? Poza tym, w F1 tej chwili większe znaczenie ma to ile pieniędzy sponsorów do teamu przynosi kierowca niż jego faktyczne umiejętności, tam może z 5 zawodników jest faktycznie z powodu swoich umiejętności.
0
@626 To ma bardzo duży sens bo pokazuje już na starcie, że do innych sportów trzeba mieć predyspozycje, a do grania w piłkę nadaje się każdy. Z tego bierze się popularność piłki, bo każdy w nią kiedyś "grał" i każdy ją rozumie. I z tych wielu zawsze się znajdzie jakiś talent, łatwiej też przekonać dzieciaka do pracy, bo widzi piłkarzy którzy coś osiągnęli. Do innych sportów, do poziomu w miarę zaawansowanego przechodzi ściśle określona grupa ludzi i tam o wiele trudniej osiągnąć sukces bo już od wieku juniora poziom jest wyrównany, bo nie ma tam ludzi z przypadku.
2
@626 Tak twierdzą tylko ludzie, dla których inne sporty są zbyt trudne do wykonania. To samo tyczy się koszykówki czy siatkówki. W piłkę na Wf grają nawet największe głąby, ogarnięcia kosza czy siatki to dla nich czarna magia.
0
@barcelonaLM Są miejsca gdzie da się zapanować nad kibicami, z piłkarskim bydłem zawsze będą problemy. Piłka nie bez powodu jest najbardziej popularna, to prosta gra i prości ludzi się do niej garną.
4
@Kengo Tu ma akurat trochę racji. Zmienimy nazwę plebiscytu na "Najpopularniejszy sportowiec" i nikt nie będzie miał wątpliwości.
0
@maciar Spaw mógł pęknąć przez złe złożenie i przez to pojawiły się drgania. Mój ojciec ma na budowie ładowarkę, zagęszczarkę do betonu, minikoparkę od JCB i od kilku lat nie ma z tym żadnych problemów. Akurat zagęszczarkę ma jakąś "atlas coś tam tam", ale ta też działa już z 3-4 lata.
1
@maciar Akurat JCB robi dobry sprzęt budowlany. Po tym, że nie była złożona zakładam, że coś nie poszło z tym składaniem...
1
@Sau_Ron Grease
4
@Mixtape Po to awansowali do finały żeby rozkładać nogi? Dobrze się czujesz?
1
@PatrychoO Pewnie nie była polana wodą, więc by narzekał.
5
@Domin7777 Wszędzie gdzie pójdzie będzie musiał obniżyć zarobki, bo nikt mu nie będzie płacił tyle co psg.
1
@Sulimo No w Korei to chyba nikt dobrze nie zagrał, a Paulety w tamtym czasie nie zatrzymałby żaden polski obrońca.
2
@Sulimo Hajto i Roger nie pasują do tego towarzystwa. Hajty można nie lubić ze jego "ekspertyzy" ale w swoich czasach był kluczowy dla reprezentacji.
3
@tbas W Polsce nie ma neutralnych stadionów. Po to mamy narodowy żeby grać takie mecze.
0
@Sulimo Skoro pisze to kibic Lecha, to coś jest na rzeczy... Gratuluję obiektywnego spostrzegania meczu.
1
@bartas97 Brawo. Takie rzeczy należy szanować.
0
@prison118 w porównaniu w Warszawą? Tak. Przy Częstochowie to motropolia.