4

@FcPortoFan1999 Obie są "premierowe", w tej premiowej też Morawiecki zawinił najbardziej.

1

@kondzix2115 widocznie obajtek już się nie boi, że nam je Niemcy wykupią jak stanieje

0

@VamoSBarca88 Co to ma do rzeczy?

2

@cris2706 Może poziom został tylko Barca i Bayern już nie dojeżdżają?

0

@kodi77 Taką mamy większość w tym kraju. Właśnie dlatego pis wygrywa wybory, bo "dzieli i rządzi" :)

1

@kodi77 Gdyby rządzili i dzielili w tych drużynach to nic by nie wygrali. Doczytaj co znaczy to powiedzenie.

1

@don'T.R.I.P.e Przez pierwsze kilka meczów, do czasu aż obrońcy skumali, że zawsze robi to samo.

0

@KlonaZepan I właśnie Leo teraz idzie grać w te dodatki. Podstawową grę przeszedł.

3

@wierbafcb I co? Mają się spotkać w 20 osób żeby wypić 4 piwa?

4

@Medium Antonella taka nie jest.

0

@haryveb944 I ile będą skłoni zapłacić za bilety?

0

@FcPortoFan1999 Co Ty? Arka awansuje po barażach :)

1

@FcPortoFan1999 Teraz to Lechia zbankrutuje bo nie zarobią nawet na wynajęcie stadionu. W Gdańsku żaby wyszło na ) musi być ponad 10 tys. kibiców na meczy, to będzie nie do osiągnięcia w 1 lidze, gdzie ludzi będzie mniej i bilety tańsza a koszty się nie zmniejszą...

0

@Tasde Przecież Fajdek właśnie powiedział, że nominację powinien dostać Szczęsny bo był naszym najlepszym piłkarzem na mistrzostwach. Co do F1, a dostanie się do top 20 młociarzy, skoczków czy innych dyscyplin znaczy mniej? Poza tym, w F1 tej chwili większe znaczenie ma to ile pieniędzy sponsorów do teamu przynosi kierowca niż jego faktyczne umiejętności, tam może z 5 zawodników jest faktycznie z powodu swoich umiejętności.

0

@626 To ma bardzo duży sens bo pokazuje już na starcie, że do innych sportów trzeba mieć predyspozycje, a do grania w piłkę nadaje się każdy. Z tego bierze się popularność piłki, bo każdy w nią kiedyś "grał" i każdy ją rozumie. I z tych wielu zawsze się znajdzie jakiś talent, łatwiej też przekonać dzieciaka do pracy, bo widzi piłkarzy którzy coś osiągnęli. Do innych sportów, do poziomu w miarę zaawansowanego przechodzi ściśle określona grupa ludzi i tam o wiele trudniej osiągnąć sukces bo już od wieku juniora poziom jest wyrównany, bo nie ma tam ludzi z przypadku.

2

@626 Tak twierdzą tylko ludzie, dla których inne sporty są zbyt trudne do wykonania. To samo tyczy się koszykówki czy siatkówki. W piłkę na Wf grają nawet największe głąby, ogarnięcia kosza czy siatki to dla nich czarna magia.

0

@barcelonaLM Są miejsca gdzie da się zapanować nad kibicami, z piłkarskim bydłem zawsze będą problemy. Piłka nie bez powodu jest najbardziej popularna, to prosta gra i prości ludzi się do niej garną.

4

@Kengo Tu ma akurat trochę racji. Zmienimy nazwę plebiscytu na "Najpopularniejszy sportowiec" i nikt nie będzie miał wątpliwości.

0

@maciar Spaw mógł pęknąć przez złe złożenie i przez to pojawiły się drgania. Mój ojciec ma na budowie ładowarkę, zagęszczarkę do betonu, minikoparkę od JCB i od kilku lat nie ma z tym żadnych problemów. Akurat zagęszczarkę ma jakąś "atlas coś tam tam", ale ta też działa już z 3-4 lata.

1

@maciar Akurat JCB robi dobry sprzęt budowlany. Po tym, że nie była złożona zakładam, że coś nie poszło z tym składaniem...

1

@Sau_Ron Grease

4

@Mixtape Po to awansowali do finały żeby rozkładać nogi? Dobrze się czujesz?

1

@PatrychoO Pewnie nie była polana wodą, więc by narzekał.

5

@Domin7777 Wszędzie gdzie pójdzie będzie musiał obniżyć zarobki, bo nikt mu nie będzie płacił tyle co psg.

1

@Sulimo No w Korei to chyba nikt dobrze nie zagrał, a Paulety w tamtym czasie nie zatrzymałby żaden polski obrońca.

2

@Sulimo Hajto i Roger nie pasują do tego towarzystwa. Hajty można nie lubić ze jego "ekspertyzy" ale w swoich czasach był kluczowy dla reprezentacji.

3

@tbas W Polsce nie ma neutralnych stadionów. Po to mamy narodowy żeby grać takie mecze.

0

@Sulimo Skoro pisze to kibic Lecha, to coś jest na rzeczy... Gratuluję obiektywnego spostrzegania meczu.

1

@bartas97 Brawo. Takie rzeczy należy szanować.

0

@prison118 w porównaniu w Warszawą? Tak. Przy Częstochowie to motropolia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?