1

Co sobie Raków poszalał to jego.

2

Ale się Legia bawi.

2

@mekston ta co została to chyba żona

1

@aldewir pani nie, jeszcze długo nie...

0

@require Jaka sprzedaż? Przecież jeżeli przejdzie, to w dalszej kolejności odejdzie do mls po wygaśnięciu kontraktu. Nikt z mls nie będzie płacił za transfer.

0

@maroon no są, się raczej ciężko zestawić ich z 15-16 letnimi siksami

1

@dynamite Co to ma do rzeczy? Mam znajomych, którzy nagminnie takie kretynki wykorzystywali, niemal licytując się, który miał więcej. Teraz mają rodziny i udają, że to było bardzo dawno temu...

0

@Michael24 One często puszczają się z kolesiami po 30tce, nie zwracają uwagi na swoich rówieśników.

0

@RomanHoffer To jest ta wyjątkowa sytuacja, że "trzeba się dogadać" każdy ma kogoś z prawej. Chyba,że budowa skrzyżowanie daje możliwość minięcia się B i C.

0

@Xpert77 I gdzie zaparkujesz? :)

0

@TR3YWAY Buty do chodzenie w wodzie, do jakiegoś jeziora czy rzeki. Sobie stóp nie pokaleczysz o kamienie :)

2

@Lionel_Messi10 Ta Salma całkiem, całkiem :)

8

@KamQiX Ansu nigdy nie był megakozakiem. Udało mu się kilka meczów i to głównie przez pryzmat pojedynczych zagrań.

0

@sonek A energia w tych kablach spadnie z nieba.

0

@Mario96w Wyroków nie wydaje sędzia?

0

@Emhyr Zatarta maszyna.

4

@ChessInfo Idzie człowiek pisu i wskazuje co jest prawdziwe a co nie.

2

@Peciak Jakie zwiększamy dalej? U nas w ostatnich latach raz podnieśli i później oszołomy obniżyły. Przy takim podejściu będziemy żyć na emeryturze 10 lat zamiast 7, i wystarczy ci na opłaty i rzucie tynku.

0

@Eto'o9 R10 Messi od lat nie gra na skrzydle. To, że tam pokazują go na grafice przedmeczowej nic nie znaczy.

0

@takisobiektos Kiedyś czarną robotę ze Leo odwalał Rakitic, więc teraz też coś by się dało wymyślić.

@Emhyr
myślę, że już wszyscy mają świadomość tego, że Leo to już nie jest zawodnik, który w każdym meczu ogra 4 rywali i wjedzie do bramki

2

@Lionel_Messi10 Bardziej to wygląda na figurę woskową niż pomnik.

0

@tbas Na środku obrony podstawą jest ogranie i rytm meczowy. Są Salamon, Wieteska czy młody Nawrocki.

1

Ta Albania ma ciekawszy skład niż Czechy. Jak Sylvinho to poukładał to będą ciężary.

1

@takisobiektos I kiedy on coś w tej kadrze rozegrał? Na mistrzostwach jego rozegranie kończyło się kontrami rywali.

0

@Kozinho. Przecież to jest tweet Nitrasa sprzed kilku miesięcy, wtedy nic konfie nie rosło.

1

@tbas Może w fife, bo do gry w rezerwach nie jest nawet zgłoszony.

0

@tbas Nie gra :)

1

@ZiggyStardust Piękna asysta? Przecież on sam pewnie nie wie czy strzelał czy podawał?

0

@FCBparasiempre Miał odpuścić cześć kariery bo Polska się na niego wypieła? On się wychował w DE, tylko dzięki rodzicom czuł się w części Polakiem.

2

@BartqRKO W kadrze to ona być takim zawodnikiem, ma być liderem a nie unikać gry. Jeden dobry mecz na 5 to trochę mało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?