La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1445 Culés

konto usunięte

0

W kontekście powrotu Messiego mnie tylko zastanawia i zarazem martwi (to się nie musi stać) a konkretnie czy piłkarze znowu się nie rozleniwią na boisku i nie będą zrzucać całej kreacji gry na Leo. Możecie mi podawać argument reprezentacji i zgoda tam tak nie było ale to reprezentacja. Zakładam że Xavi już ma to w głowie i wie jak temu zaradzić żeby to się nie stało. Messi sportowo byłby fantastycznym uzupełnieniem ale tylko jeśli reszta piłkarzy nie będzie się bała brać gry na siebie.

1

@Emhyr A mnie bardziej ciekawi kwestia pressingu.

konto usunięte

1

@takisobiektos No to też. Na repce pressował ale niedługo będzie miał 36 lat i nie da rady ciągle tak grać. Widać było że na mundial skumulował całe siły

1

@Emhyr W repce to miał dodatkowo motywacje na te 7 meczów.

12

@Emhyr Jesli Gavi pelnilby dla Messiego podobna funkcje jak de Paul w Argentynie to mysle, ze jest szansa zeby to jakos sensownie poukladac.

0

@Emhyr jaką masz opinie odnosnie relacji Lewy - Messi? Podczas meczu na mistrzostwach ich relacja nie wygladala najlepiej. Wygladalo jakby Lewy niekiedy go przepraszal, Messi byl troche obojetny. Po koncowym gwizdku sobie cos wyjasniali

0

@Emhyr Pytanie czy on miałby na dzień dzisiejszy 1 skład. Przy taktyce z 4 pomocników i zdrowym Dembele wątpię. Pewnie Xavi musiałby kminic cos nowego, a to już rodzi problemy xD
Druga sprawa: Przestańmy porównywać sytuacje Leo z repki do klubowej. Piłka reprezentacyjna to całkiem inny poziom. Np. Wczoraj grała jedna z 16 najlepszych reprezentacji świata przeciwko Albani i wiemy jak to wyglądało xD

8

@Emhyr Przede wszystkim Messi już nie jest od biegania. Można go fajnie wkomponować do drużyny, ale pod warunkiem, że będą za niego pressować i gryźć trawę młodzi i wydolni piłkarze. Ze świecą szukać tak dobrze podającego zawodnika jak Messi, więc tracimy jedną osobę w pracy defensywnej, ale zyskujemy dużo precyzyjnych i kluczowych podań.

0

@takisobiektos Kiedyś czarną robotę ze Leo odwalał Rakitic, więc teraz też coś by się dało wymyślić.

@Emhyr
myślę, że już wszyscy mają świadomość tego, że Leo to już nie jest zawodnik, który w każdym meczu ogra 4 rywali i wjedzie do bramki

0

@mkord W lidze to przejdzie, w Europie nie.

konto usunięte

0

@Lanosss Nie wiem nie patrzę przez rywalizację boiskową bo tam są trochę inne warunki zresztą po meczu już gadali normalnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?