0

@FcPortoFan1999 Córka dostała pozwolenie od ojca tylko na mecz z Toronto.

0

Szybko poszło...

1

@MesQueUnClub96 Ale będą dużo droższe niż w Barcelonie, gdzie na Gampera są za grosze.

0

@Firestone Ile to asyst zaliczył Pedri przed kontuzją?

1

@Kettger Komu Barca zapłaciła coś w 2016 za Sampera, Tello lub Montoyę?

1

@Lucerfi Taki robił wir, że nawet jak już ograł Daviesa to ten go doganiał 2-3 metry dalej.

3

@Sulimo Skoro nawet kibice Lecha wolą mistrzostwo Legii to świadczy jak bucowatym klubikiem jest Raków.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Xxxbarca4ever Tak samo można powiedzieć, że skoro sędziowie nie dają kartek Viniemu za notoryczne pyskówki i wyzwiska to znaczy, że nie przekracza wystarczająco przepisów żeby go karali...

0

@El Madridista. Oni mają brać te 20 czy 30% od zysku(nie dochodów) z działalności stadionu, a nie z zysku firmy, która organizuje imprezę.

6

@El Madridista. Jaki frajer robi imprezę i oddaje 80% dochodu+opłaca wynajęcie obiektu? Coś chyba nie doczytałeś.

1

@Kgorecki2500 Początki SAS.

0

@Bobo25 Niekoniecznie. Skoro nie zagrał piłki, a wpakował się w nogę Lewemu to można to różnie interpretować. Myślę, że gdyby po tej akcji nie padł gol dla Realu to możliwe, że var by to weryfikował i mogli dać nam karnego, ale groziło to burzą po anulowaniu gola jednym i daniu karnego drugim. O ile pamiętam już kiedyś var tak zadziałał na niekorzyść Realu (słusznie zresztą).

0

@Bobo25 Przecież piłkę wybił Alaba.

3

@Michal1975 Nie może robić rzutu jak bramkarz, bo ta ręka ma służyć do podpierania, więc na ogół będzie z tyłu. Widziałeś kiedyś bramkarza, który rzuca się co piłki z rękami wzdłuż ciała?
Nie ma co tego roztrząsać. Słuszna decyzja sędziego.

0

To manita będzie...

1

Tradycyjnie, jest szansa wyrównać ogólny bilans to mecz w ryj.

1

@Allbi I dlatego na Florydzie poszli po rozum do głowy i zabronili budowania kartonowych domów.

1

@tbas Bereszyński z Celtikiem chyba nawet piłki nie dotknął, a wo był. Z uefa nic nie jest pewne.

2

@JordiAlbion Oczywiściez że ludzie się boją. Grozi nam to, że banda oszołomów będzie miała duży wpływ na politykę państwa, a zanosi się na to, że będą jedynym możliwym koalicjantem pisu.

5

@require tak jakby zero podobieństwa

0

Korzystał ktoś z autoDNA? Jakieś opinie na temat wiarygodności?

0

@Ksavix Przecież ten wzrost zgonów to czas covidu.

2

@Zoker Skoro nie śmieszy Cię k...a w co drugim zdaniu i brak umiejętności sklecenia czegoś zabawnego bez bluzgów to nic dziwnego, że się nie śmiałeś.

0

@kylo12 Chyba chodziło o debiutancki sezon.

1

@RobiS Inaki Pena zagrałby lepiej na tym skrzydle.

0

@DonMatteo901 I to dużo więcej.

0

@JimMorrisonFCB Przecież Fati gra o klasę gorzej, nawet jednego udanego zagrania nie miał.

0

@FcBarcelonaFanMSN Szczegolnie jak rusza z piłką a ta zostaje za nim.

2

@Sinirsey żeby nie było jak rok temu że wtopią końcówkę sezonu, mają jeszcze mecz z Lechem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?