mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel13sz 19 i już pijany?
0
@Lucassito Przecież On też leży.
1
@shahman co to ma do tego, że Gaviemu się czerwona należała? To, że tam sędzia był ślepy nie usprawiedliwia głupich zachowań naszego zawodnika.
0
@Lionel_Messi10 to czy zrobił dobrze to rzecz względna, jak się trafi mniej ułomny sędzie to będzie czerwona, a granie w 10 to już nie jest "dobrze"
1
@shahman Gavi wjechał w typa bez piłki, całkowicie poza grą.
3
@FCB_dimiC trudno o zasięg polskiego radia za granicą bez internetu, przecież taki rmf nie montuje nadajników poza Polską
2
@takisobiektos Strzał niecelny to nie strzał na bramkę, tylko obok niej.
0
@Michu94 Chyba urząd skarbowy a nie prokuratura.b
0
@mich_l Debile potwierdzili, że sędziowie mylą się na ich korzyść. Tylko ten var...
0
@QQL5 Tylko, że on chyba chciał dograć do Fatiego:)
2
Szymański z golem, brawo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MarioVeB! Jak funkcjonuje klub Raków? Na czym oni zarabiają? Kto opłaca chory jak na polskie warunki kontrakt Lopeza? Dochody z biletów? Mniej niż 5 tys. pojemności, stadion należący do mosir...
0
@Gallaret nie twierdzę,że to nie jest legalne, bo jest, PSG też działa legalnie
0
@Gallaret To nie jest kwestia kto kogo lubi. Klub wydaje kasę której nie ma. Z czego Raków niby zarabia na kontrakty zawodników? Ze stadionu, który nawet nie jest ich? Z marketingu, który nie istnieje? Ze sprzedaży wychowanków?
0
@Gallaret ok, ale to nie Raków zarabia na swoją działalność, ma kolesia który dosypuje kasy w miarę potrzeb, to samo robią katsrczycy w PSG, potrzeba kasy to dają, nie ważne że klub sam nie jest w stanie nic zarobić
0
@MarioVeB! Czego nie rozumiesz? Legia czy Lech wydają to co zarobią lub jadą na kredycie. Raków żyje z kroplówki Świerczewskiego. Z czego jest opłacony kontakt Iviego? Nie ma go w budżecie klubu. Świerczewski płaci mu że swojej kieszeni. Jeszcze większa patola niż Wisła cupiała, oni mieli chociaż jakieś dochody.
0
@MarioVeB! Co, kto? Jaki jedyny klub w Polsce ma sugar daddyego?
0
@MarioVeB! polskie PSG
0
@BorzyKrzys i to zawsze jest Milan:)
1
@Pawci023x Tacy zawodnicy jak Lewy czy Haaland potrzebują skrzydłowych w formie, w Barcelonie tego brakuje to nie strzela.
0
@MesQueUnClub96 Marez też stał a jakoś nie wpadło.
0
@Donnie_Darko teraz chociaż wiedzą za co mu płacą
0
@Xxxbarca4ever lądowanie to tylko 5 pkt z 20 za skok
0
@MesQueUnClub96 Bo to fis przebudował skocznię...
1
@Rysiu właśnie to był główny problem Riquelme, on się urodził 20 lat za późno i nie pasował do współczesnej piłki
3
@Prorokk Jaką ustawę? Przecież oni protestują tylko dlatego, że Macron zapowiedział, że wyda dekret o podniesieniu wieku emerytalnego. Piszesz a nie nie masz pojęcia co się dzieje.
1
@escarabajo Niby Australia, ale on urodził się w Tanzanii :)
0
@Herato i mogło tak być gdyby ponad 40mln nie wyparowało z klubu przez debilną trójcę wspólników,
Dużo lepiej pamiętam wypowiedzi Rutkowskiego, który twierdził "że pytaniem nie jest czy Lech odjechał Legii, lecz to jak bardzo" i po tym 5 lat czekał na wygranie ligi
0
@Ktos11111 budżet Slavii to 3,5mln euro, Rakowa w tym sezonie 60mln zł, co ty bredzisz?