0

@Pawel13sz 19 i już pijany?

0

@Lucassito Przecież On też leży.

1

@shahman co to ma do tego, że Gaviemu się czerwona należała? To, że tam sędzia był ślepy nie usprawiedliwia głupich zachowań naszego zawodnika.

0

@Lionel_Messi10 to czy zrobił dobrze to rzecz względna, jak się trafi mniej ułomny sędzie to będzie czerwona, a granie w 10 to już nie jest "dobrze"

1

@shahman Gavi wjechał w typa bez piłki, całkowicie poza grą.

3

@FCB_dimiC trudno o zasięg polskiego radia za granicą bez internetu, przecież taki rmf nie montuje nadajników poza Polską

2

@takisobiektos Strzał niecelny to nie strzał na bramkę, tylko obok niej.

0

@Michu94 Chyba urząd skarbowy a nie prokuratura.b

0

@mich_l Debile potwierdzili, że sędziowie mylą się na ich korzyść. Tylko ten var...

0

@QQL5 Tylko, że on chyba chciał dograć do Fatiego:)

2

Szymański z golem, brawo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MarioVeB! Jak funkcjonuje klub Raków? Na czym oni zarabiają? Kto opłaca chory jak na polskie warunki kontrakt Lopeza? Dochody z biletów? Mniej niż 5 tys. pojemności, stadion należący do mosir...

0

@Gallaret nie twierdzę,że to nie jest legalne, bo jest, PSG też działa legalnie

0

@Gallaret To nie jest kwestia kto kogo lubi. Klub wydaje kasę której nie ma. Z czego Raków niby zarabia na kontrakty zawodników? Ze stadionu, który nawet nie jest ich? Z marketingu, który nie istnieje? Ze sprzedaży wychowanków?

0

@Gallaret ok, ale to nie Raków zarabia na swoją działalność, ma kolesia który dosypuje kasy w miarę potrzeb, to samo robią katsrczycy w PSG, potrzeba kasy to dają, nie ważne że klub sam nie jest w stanie nic zarobić

0

@MarioVeB! Czego nie rozumiesz? Legia czy Lech wydają to co zarobią lub jadą na kredycie. Raków żyje z kroplówki Świerczewskiego. Z czego jest opłacony kontakt Iviego? Nie ma go w budżecie klubu. Świerczewski płaci mu że swojej kieszeni. Jeszcze większa patola niż Wisła cupiała, oni mieli chociaż jakieś dochody.

0

@MarioVeB! Co, kto? Jaki jedyny klub w Polsce ma sugar daddyego?

0

@MarioVeB! polskie PSG

0

@BorzyKrzys i to zawsze jest Milan:)

1

@Pawci023x Tacy zawodnicy jak Lewy czy Haaland potrzebują skrzydłowych w formie, w Barcelonie tego brakuje to nie strzela.

0

@MesQueUnClub96 Marez też stał a jakoś nie wpadło.

0

@Donnie_Darko teraz chociaż wiedzą za co mu płacą

0

@Xxxbarca4ever lądowanie to tylko 5 pkt z 20 za skok

0

@MesQueUnClub96 Bo to fis przebudował skocznię...

1

@Rysiu właśnie to był główny problem Riquelme, on się urodził 20 lat za późno i nie pasował do współczesnej piłki

3

@Prorokk Jaką ustawę? Przecież oni protestują tylko dlatego, że Macron zapowiedział, że wyda dekret o podniesieniu wieku emerytalnego. Piszesz a nie nie masz pojęcia co się dzieje.

1

@escarabajo Niby Australia, ale on urodził się w Tanzanii :)

0

@Herato i mogło tak być gdyby ponad 40mln nie wyparowało z klubu przez debilną trójcę wspólników,
Dużo lepiej pamiętam wypowiedzi Rutkowskiego, który twierdził "że pytaniem nie jest czy Lech odjechał Legii, lecz to jak bardzo" i po tym 5 lat czekał na wygranie ligi

0

@Ktos11111 budżet Slavii to 3,5mln euro, Rakowa w tym sezonie 60mln zł, co ty bredzisz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?