mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Explode Kiedyś za symulki nie dawali wcale kartek, bo nie było takiego przepisu :)
0
@Worny Przede wszystkim to on nie chciał do nas przyjść.
0
@Lionel_Messi10 Wtedy to był jednak zupełnie inny Messi.
0
@Tasde Z tym napisem biega cała drużyna.
0
@Chaoss Działa dużo lepiej niż na laptopie czy tv.
0
@ParlesCuyol5 aż tak wysoko Real nie wygra
0
@daniel32778 Jak będzie zapis że nie miał szans na zagranie piłki to będą 2 mecze zawieszenia.
0
@TridenteMSN No właśnie niekoniecznie, jak sędzia opisze to jako brak szansy zagrania piłki to będą dwa
0
@Sulimo Przecież Frankowski sędziuje
1
I po baloniku...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Roobo Skoro efektywny czas to 60 to po co robić 80?
1
@MesQueUnClub_87 Płytę wyczyść.
3
@Sawik_10 pkt. 2-4 tak wyglądają od lat 90-tych XXw., liga Fr od tego czasu nie przeskoczyła żadnego poziomu, tak jak byli, tak są drenowani przez większe kluby/ligi
0
@Don-Corleone Spotify - dramat
0
@Katalończyk 99 Najlepsza liga do grania overów.
2
@Majkel34 Brazylijskie RRR w kadrze też niczego sobie.
2
@mrboom Po to jest też PŚ, też masz ponad 20 zawodów jak w F1. W piłce mistrzem może zostać drużyna, która miała dobry 1 miesiąc, a 4 lata kopała się po czole.
3
@sintesox Jak, skoro większość klubów 1 i 2 ligi go popiera?
0
@mrboom Predykcja dotyczy zmiennych losowych i nie ma nic wspólnego z bajdurzeniem komentatorów.
6
@msmsms Legalne jest to na czym państwo zarabia.
0
@Kitek1640 To wręcz najważniejszy element tej sztuki.
1
@Sekstet2009 Pewnie znowu nie będzie kontrkandydata, chyba że on już nie może wziąć kolejnej kadencji.
2
@DonAndres*8 Skoro tylko "praktycznie" nie wracają to nie ma takiego przepisu, tylko przyzwyczajenie sędziów. Poza tym nadal dają te kartki.
0
@RomanHoffer Co Ci szkodzi raz zakręcić? Benzyna powinna odpalić.
3
@Kluivert_P Tam jednak była trochę grubsza akcja.
1
@sebo939 Myślę, że to co Marc wyciągnął jedną ręką po długim rogu to był jak najbardziej strzał juniora.
0
@Kluivert_P Przecież za WWE dostał kartkę.
0
@JohnB Mecz z Almerią raczej nie miał wpływu na wczorajszą taktykę.
0
@TheNekro94 coś poszło nie tak, skoro to bracia ale jednak oboje