La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1439 Culés

0

Uważam, że w perspektywie 10-20 lat liga francuska zyska na popularności.

1. Kluby francuskie mają mocny skauting i skupiają się na pozyskiwaniu zawodników podchodzących lub pochodzenia afrykańskiego.
2. Stany Zjednoczone, Chiny czy Francja mocno inwestują w cyfryzację, tak więc dostęp do oglądania piłki nożnej będzie łatwiejszy.
3. Kraje afrykańskie znajdują się w podobnych strefach czasowych i mocno supportują swoich rodaków czy ludzi podobnego pochodzenia.
4. Kraje afrykańskie będą mocno rozwijać się w najbliższych latach a wskaźniki demograficzne wyglądają bardzo pozytywnie.

3

@Sawik_10 pkt. 2-4 tak wyglądają od lat 90-tych XXw., liga Fr od tego czasu nie przeskoczyła żadnego poziomu, tak jak byli, tak są drenowani przez większe kluby/ligi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?