mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Explode To dlaczego Fati tylu minut nie rozegrał? Porównanie z dupy, wejdzie ci jakiś rezerwowy na 5 minut, strzeli gola i będziesz przeliczał gole/minuty? Ta ilość minut z czegoś wynika, na ten moment Fati to wrak piłkarza z poziomem gry na Barcelonę B.
1
@Yiamuiaijahaima Totalny idiotyzm.
4
@Pawel13sz w Hiszpanii odgwizdali by za wysoko uniesioną nogę
2
@MesQueUnClub96 Mecz skończy się w pierwszej minucie?
5
@takisobiektos I o każdej innej, bo takie akcje zdarzają się wszędzie.
0
@Sulimo Tylko Lech powinien mieć grę obronną na trochę wyższym poziomie niż Miedź.
1
@Sulimo Póki co to Wisła powinna mieć lekko 3 gole.
0
@Criss18Barca W siatkówce system szkolenia wyłapuje dzieciaki już w podstawówkach. Już wtedy te jednostki mają zapewniony zupełnie inny program. Dlatego siatkarze na poziomie amatorskim spokojnie radzą sobie w koszu czy pokopią piłkę. Piłkarze w większości nie potrafią nawet zrobić dwutaktu.
0
@Kengo Taka głębia składu, że w ataku trzeba wystawić pomocnika.
1
@Zoker razem z koniem
1
@Criss18Barca Przede wszystkim brakuje systemu od podstaw. Przecież teraz wf w szkołach to niemal kara dla dzieci. Nasi nastolatkowie ogólnorozwojowo wyglądają beznadziejnie.
0
@bartas97 Kolejna drużyna gra z nimi cofnięta i Raków sobie nie radzi. Liga zaczyna z nimi grać jak z Lechem czy Legią i są ciężary.
0
@Emhyr Nie dla wszystkich, Fati płacze.
0
@Dejvo Bo nie wpuszczają cię nawet na orlika.
0
@Cotutajsiedzieje Tam jest napisane "to będzie jego ostatnia szansa".
0
@suszini Ok, jakoś nie zauważyłem tego przydepnięcia.
0
Wejście En-Nesyriego raczej nie miało żadnego wpływy na kontuzję Sergio. To on robił wślizg i mu się but zablokował w murawie.
0
@Azrik Ten Pazdan to tak słabo pasuje jako skrajny przykład.
1
@Comentateiro Budują drużynę od tyłu :)
0
@Janas11224 Przecież on nie chciał do nas przyjść.
0
@Bobo25 Przecież krzyczał "szansa dla Realu".
2
@D10SLEO Jaki koniec dnia? Przecież to jest opis samego obiadu.
2
@bartas97 Humor na pewno, widać po tym "wieczur".
1
@DonMatteo901 Właśnie przez takie machanie Alba nie wiedział że żółtą i dostał drugą.
0
@NeKenI Dlaczego usunąłeś wpis o chomiku? Okazało się, że bezmyślne kopiowanie niesie za sobą popełnienie gafy?
1
@NeKenI Chomiki, jak większość ssaków mają tylko jedną szczękę (górną).
0
@bartekvisca Mój kumpel ma zerwane oba...i biega półmaratony. Tak więc da się.
0
@Tomo1989 UPC daje (dawało) za 10.
1
@Qba2312 To tylko pokazuje gdzie jest nasz boks. Brytyjczycy "celujący w tytuł mistrza świata" jakoś nie muszą się tak upadlać. Trochę to też świadczy o społeczeństwie, które jest gotowe za to płacić. Chyba nigdzie na świecie nie ma takiego zapotrzebowanie na tego typu "gale".
0
@Luciano99 Coś nie teges. Określenie "Mariola" jest dużo starsze niż serial.