0

@Explode To dlaczego Fati tylu minut nie rozegrał? Porównanie z dupy, wejdzie ci jakiś rezerwowy na 5 minut, strzeli gola i będziesz przeliczał gole/minuty? Ta ilość minut z czegoś wynika, na ten moment Fati to wrak piłkarza z poziomem gry na Barcelonę B.

1

@Yiamuiaijahaima Totalny idiotyzm.

4

@Pawel13sz w Hiszpanii odgwizdali by za wysoko uniesioną nogę

2

@MesQueUnClub96 Mecz skończy się w pierwszej minucie?

5

@takisobiektos I o każdej innej, bo takie akcje zdarzają się wszędzie.

0

@Sulimo Tylko Lech powinien mieć grę obronną na trochę wyższym poziomie niż Miedź.

1

@Sulimo Póki co to Wisła powinna mieć lekko 3 gole.

0

@Criss18Barca W siatkówce system szkolenia wyłapuje dzieciaki już w podstawówkach. Już wtedy te jednostki mają zapewniony zupełnie inny program. Dlatego siatkarze na poziomie amatorskim spokojnie radzą sobie w koszu czy pokopią piłkę. Piłkarze w większości nie potrafią nawet zrobić dwutaktu.

0

@Kengo Taka głębia składu, że w ataku trzeba wystawić pomocnika.

1

@Zoker razem z koniem

1

@Criss18Barca Przede wszystkim brakuje systemu od podstaw. Przecież teraz wf w szkołach to niemal kara dla dzieci. Nasi nastolatkowie ogólnorozwojowo wyglądają beznadziejnie.

0

@bartas97 Kolejna drużyna gra z nimi cofnięta i Raków sobie nie radzi. Liga zaczyna z nimi grać jak z Lechem czy Legią i są ciężary.

0

@Emhyr Nie dla wszystkich, Fati płacze.

0

@Dejvo Bo nie wpuszczają cię nawet na orlika.

0

@Cotutajsiedzieje Tam jest napisane "to będzie jego ostatnia szansa".

0

@suszini Ok, jakoś nie zauważyłem tego przydepnięcia.

0

Wejście En-Nesyriego raczej nie miało żadnego wpływy na kontuzję Sergio. To on robił wślizg i mu się but zablokował w murawie.

0

@Azrik Ten Pazdan to tak słabo pasuje jako skrajny przykład.

1

@Comentateiro Budują drużynę od tyłu :)

0

@Janas11224 Przecież on nie chciał do nas przyjść.

0

@Bobo25 Przecież krzyczał "szansa dla Realu".

2

@D10SLEO Jaki koniec dnia? Przecież to jest opis samego obiadu.

2

@bartas97 Humor na pewno, widać po tym "wieczur".

1

@DonMatteo901 Właśnie przez takie machanie Alba nie wiedział że żółtą i dostał drugą.

0

@NeKenI Dlaczego usunąłeś wpis o chomiku? Okazało się, że bezmyślne kopiowanie niesie za sobą popełnienie gafy?

1

@NeKenI Chomiki, jak większość ssaków mają tylko jedną szczękę (górną).

0

@bartekvisca Mój kumpel ma zerwane oba...i biega półmaratony. Tak więc da się.

0

@Tomo1989 UPC daje (dawało) za 10.

1

@Qba2312 To tylko pokazuje gdzie jest nasz boks. Brytyjczycy "celujący w tytuł mistrza świata" jakoś nie muszą się tak upadlać. Trochę to też świadczy o społeczeństwie, które jest gotowe za to płacić. Chyba nigdzie na świecie nie ma takiego zapotrzebowanie na tego typu "gale".

0

@Luciano99 Coś nie teges. Określenie "Mariola" jest dużo starsze niż serial.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?