mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Roobo Tego tragicznego Fatiego kto wstawił do składu? Przecież on się nawet do rezerw na dziś nie nadaje, a Xavi wystawia go w pierwszej 11.
0
@martin3131 Kto ma sprzedać? Komu trzeba przelać pieniądze? Nie masz pojęcia co piszesz.
2
@AmigoBlancos Ale on nie wiedział, że ma żółtą. Widać na powtórkach, że tej pierwszej nie widział.
0
@sebqPL Co miał sprawdzać przy tym karnym? Ewidentny był.
0
Fati porusza się jak jakiś oldboy.
4
@Uukasz_93 Ceny nie pójdą jakoś mocno do góry. Oni od kilku miesięcy sztucznie trzymali cenę pomimo spadków ceny ropy. Płaciliśmy ten vat chociaż oficjalnie go nie było.
0
@Kapitan hawk No ty stwierdzeniem "Sędzia pomoże!" udowodniłeś, że wiesz...
0
@koziar cicho, to nie pasuje do narracji, że stary i się skończyl
0
@Kapitan hawk Po co kopać leżącego? Stwierdziłem fakt.
0
Komentarz usunięty
1
@Pewex Serio? Powrót króla "Benzemy"?
0
@MateuszGotowka99 Dlaczego mieli stracić te 2 gole?
0
@Cotutajsiedzieje Jak słucham te ich bzdury to mam ochotę założyć sobie konto to tt i podpytać takiego "komentatora" co miał na myśli...
0
@Skila_nie_kupisz I ty to wiesz. Dwa lata temu CR strzał 29 goli w Seria A i nikt się nie spodziewał takiego zjazdu.
0
@Dominx Oni już nie byli na topie. Iniesta już dobry rok fizycznie nie dojeżdżał do europejskiej piłki.
0
@Skila_nie_kupisz ale w kontrze do tego stawiany jest 37-teni Ronaldo, który w wieku 35 lat nie miał szansy wygrać MŚ. Żeby było jasne, uważam Leo za GOATa, ale takie na siłę deprecjonowanie CR za ten transfer jest lekko niesmaczne.
1
@panderski99 ZP to czysta komercja, CR to póki co marka, więc nie byłoby w tym nic dziwnego.
0
I tradycyjnie, Real 1-0, Tibot graczem meczu...
0
@cris2706 Poczekajmy za co będziemy klaskać Leo za 2 lata.
0
@Tabaluga37 "Wolałbym"? Co to z gadanie? Nigdy nie obracałeś się w okolicach takich pieniędzy, więc nie wiesz co byś wolał i co być wybrał. Teraz sportowo to nie ma dla niego znaczenia, więc po co ma się kopać w MLS za 10% tego co dają mu araby...
0
@TheNekro94 Albo za rok zakończy karierę.
0
@MrPGG Może głowa była, a nie ręka... :)
0
@czółkovsky Na tej fotce to chyba fotoshopem go wymuskali.
0
@SuperPatsonFCB Problem w tym, że jak po takiego zawodnika zgłasza się Lech czy Legia to wymagania są chore bo wszyscy w lidze uważają, że te kluby mają kasę i trzeba je wydoić, jeszcze rok, może dwa i tak samo będzie z Rakowem.
PS
Poza tym, jemu się kończy kontrakt za pół roku :), więc to lastmiute dla Pogoni żeby jakiś grosz zarobić.
0
@DawidekFCB Co w tym dziwnego? Bardziej niedorzeczne jest zachowanie Barcelony.
0
@Bagsik88 To chyba chodzi Ci o okazje, a nie okazję. Liczba mnoga a pojedyncza to jednak różnica.
0
@Lionel_Messi10 Leo jak tak dalej będzie balował, to do marca będzie do formy wracał.
0
@Bagsik88 Okazję można zmarnować tylko raz a nie na potęgę.
1
@Transu96 Wzrost mierzy się bez kapelusza. :)
0
@LambiPL W takim przypadku to powinny być zdjęcia produktu.