0

@Roobo Tego tragicznego Fatiego kto wstawił do składu? Przecież on się nawet do rezerw na dziś nie nadaje, a Xavi wystawia go w pierwszej 11.

0

@martin3131 Kto ma sprzedać? Komu trzeba przelać pieniądze? Nie masz pojęcia co piszesz.

2

@AmigoBlancos Ale on nie wiedział, że ma żółtą. Widać na powtórkach, że tej pierwszej nie widział.

0

@sebqPL Co miał sprawdzać przy tym karnym? Ewidentny był.

0

Fati porusza się jak jakiś oldboy.

4

@Uukasz_93 Ceny nie pójdą jakoś mocno do góry. Oni od kilku miesięcy sztucznie trzymali cenę pomimo spadków ceny ropy. Płaciliśmy ten vat chociaż oficjalnie go nie było.

0

@Kapitan hawk No ty stwierdzeniem "Sędzia pomoże!" udowodniłeś, że wiesz...

0

@koziar cicho, to nie pasuje do narracji, że stary i się skończyl

0

@Kapitan hawk Po co kopać leżącego? Stwierdziłem fakt.

0

Komentarz usunięty

1

@Pewex Serio? Powrót króla "Benzemy"?

0

@MateuszGotowka99 Dlaczego mieli stracić te 2 gole?

0

@Cotutajsiedzieje Jak słucham te ich bzdury to mam ochotę założyć sobie konto to tt i podpytać takiego "komentatora" co miał na myśli...

0

@Skila_nie_kupisz I ty to wiesz. Dwa lata temu CR strzał 29 goli w Seria A i nikt się nie spodziewał takiego zjazdu.

0

@Dominx Oni już nie byli na topie. Iniesta już dobry rok fizycznie nie dojeżdżał do europejskiej piłki.

0

@Skila_nie_kupisz ale w kontrze do tego stawiany jest 37-teni Ronaldo, który w wieku 35 lat nie miał szansy wygrać MŚ. Żeby było jasne, uważam Leo za GOATa, ale takie na siłę deprecjonowanie CR za ten transfer jest lekko niesmaczne.

1

@panderski99 ZP to czysta komercja, CR to póki co marka, więc nie byłoby w tym nic dziwnego.

0

I tradycyjnie, Real 1-0, Tibot graczem meczu...

0

@cris2706 Poczekajmy za co będziemy klaskać Leo za 2 lata.

0

@Tabaluga37 "Wolałbym"? Co to z gadanie? Nigdy nie obracałeś się w okolicach takich pieniędzy, więc nie wiesz co byś wolał i co być wybrał. Teraz sportowo to nie ma dla niego znaczenia, więc po co ma się kopać w MLS za 10% tego co dają mu araby...

0

@TheNekro94 Albo za rok zakończy karierę.

0

@MrPGG Może głowa była, a nie ręka... :)

0

@czółkovsky Na tej fotce to chyba fotoshopem go wymuskali.

0

@SuperPatsonFCB Problem w tym, że jak po takiego zawodnika zgłasza się Lech czy Legia to wymagania są chore bo wszyscy w lidze uważają, że te kluby mają kasę i trzeba je wydoić, jeszcze rok, może dwa i tak samo będzie z Rakowem.
PS
Poza tym, jemu się kończy kontrakt za pół roku :), więc to lastmiute dla Pogoni żeby jakiś grosz zarobić.

0

@DawidekFCB Co w tym dziwnego? Bardziej niedorzeczne jest zachowanie Barcelony.

0

@Bagsik88 To chyba chodzi Ci o okazje, a nie okazję. Liczba mnoga a pojedyncza to jednak różnica.

0

@Lionel_Messi10 Leo jak tak dalej będzie balował, to do marca będzie do formy wracał.

0

@Bagsik88 Okazję można zmarnować tylko raz a nie na potęgę.

1

@Transu96 Wzrost mierzy się bez kapelusza. :)

0

@LambiPL W takim przypadku to powinny być zdjęcia produktu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?