0

@MesQueUnClub_87 Nie wiem czy to jest na wyposażeniu policji...

1

@AmperA Przecież to Kamil Kosowski...

0

@QuaReL W hokeju na igrzyskach mecz Kanady sędziował Kanadyjczyk bo jest najlepszy. Nikt nie robił dramy. W siatkówce często liniowi są z kraju gospodarza. Tylko w piłce jest taka patola, że z góry zakłada się że koleś nie wykona swojej roboty.

0

@FcBarcelonaFanMSN To nie monopol. Ich po prostu stać na zaryzykowanie 50-60 mln.

1

@Przemek2323 Pewnie to Kliczko taki prezent dał. Ciężko pomyśleć...

0

@xavi890 co to ma do stwierdzenia "ale na króla strzelców ligy argentynskiej zeby nie postawić, to trzeba być debilem"?

0

@kuz czepiam się czepialstwa ludzi, którzy w swoim czepialstwie walą babole :)

0

@kuz Nie wierzę, że ludzie nie potrafią prawidłowo napisać jego nazwiska. Gość broni w jednym z większych klubów w Hiszpanii...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Lucassito Kilku ostatnich królów strzelców ligi argentyńskiej:
Jose Sand
Darío Benedetto
Santiago García
Lisandro Lopez
Silvio Romero
Rafael Borré
Szału te nazwiska nie robią. Król strzelców tej ligi to żaden wyznacznik, a już na pewno nie daje to żadnej gwarancji, że taki zawodnik jest w stanie coś dać Barcelonie.

0

@xavi890 Za Alvareza trzeba było płacić od razu, Ferrana będziemy spłacać w ratach przez 5 lat.

0

@swiergol2 Nie porównujemy Papszuna do Michniewicza, tylko do trenerów z zagranicy. Poza tym, w kadrze nie ma czasu na wprowadzanie metod Papszuna i szukanie wykonawców przez rok. Praca selekcjonera ma całkiem inny charakter niż trenera w klubie.

5

@Kgorecki2500 To nie znaczy, że nie może statuetki oddać młodemu. Myślę, że dla niego to będzie miało nawet większe znaczenie niż gdyby dostał nagrodę oficjalnie.

0

@swiergol2 czy jest lepszy to się okaże jak wyjdzie z ciepłego grajdołka i poprowadzi poważny klub, gdzie będzie prawdziwa presja

1

@TheNekro94 No jak ktoś pamięta Leo jak miał 18-20 lat to właśnie zapierdzielał, m.in. przez często łapał urazy mięśniowe

0

@swiergol2 Polskiego lepszego nie znajdziesz.

0

@LewoSkrzydlowy11 Ty nie mądruj, tylko sprawdź w necie dlaczego Lisandro Martinez tak rzadko strzela:)

0

@LewoSkrzydlowy11 Człowieku, środkowy obrońca?

0

@LewoSkrzydlowy11 To źle? Wielu na jego pozycji wcale nie oddaje strzałów.

0

@takisobiektos Coś kiepska ta statystyka. Bono 5 strzałów obronił w meczach z Hiszpanią i Portugalią. W grupie miał 0 interwencji?

0

@michal26 Rosja, po Turcji jest drugim najważniejszym partnerem handlowym Gruzji:)

0

@michal26 Polska w 46 nie miała nic do gadania w kwestii polityki zagranicznej. Zostaliśmy zamknięci w bloku wschodnim i tyle.

0

@MysticCat Niemcy ze swoją armią w rozsypce nie są dla nikogo zagrożeniem.

2

@MesQueUnClub96 Z kadrą będzie się widział rzadziej niż raz na miesiąc. Jeżeli po tym zawodnicy będą czuli się "zniszczeni" to powinni zmienić zajęcie.

1

@Zoker Jako ostrzeżenie dla innych to zapewne kilka z tych wyroków zostanie publicznie wykonanych.

2

@lucca87 To jest umowa pewnie na kilka milionów rocznie...

1

@Zoker Jest tylko kopią tego pana:


4

@michal26 I nic dziwnego. Kolega wyżej swoją widzę czerpie z wykopu czy innych tego typu "źródeł".
Wróć... absynt był trochę później :)

0

@gumaz Jeżeli się uda to będzie oznaczało, że pis dogadał się z inną partią (PSL?) żeby nadal mieć większość.

2

@adi7adi8 Na drodze stał im terminarz naszej ligii... :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?