1

@FCB24 K..., ten siatkarz nazywa się Semeniuk, a nie Semeniuka. Myślałem, że się po prostu walnąłeś, ale powielasz ten błąd.

1

@Lionel_Messi10 Tak, to jest tylko i wyłącznie konkurs popularności.

1

@wojopancer Zwykłym przejęzyczeniem?

0

@Rl9k1nG Myślę, że Iga wie że "guwniara" powinno się pisać przez "ó".

3

Bardzo dobrze to ujął Zmarzlik, "jestem drugim najpopularniejszym sportowcem 2022".
Nie najlepszym, najpopularniejszym. Na tym polegają plebiscyty kibiców.

1

@Janas11224 Uprawia co uprawia, a to on, Nowicki, Anita Włodarczyk czy Kamila Skolimowska podrywali ludzi z foteli podczas MŚ czy IO a nie Lewandowski strzelający dla Bayernu. Zachował się słabo, ale deprecjonowanie przez to dyscypliny jest jeszcze bardzie słabe, bo właśnie w takich sportach, gdzie nie ma perspektywy zarobienia wielkich pieniędzy widać charakter ludzi, którzy się za to biorą i nie odpuszczają pomimo kiepskiej infrastruktury, braku pieniędzy w związkach czy właśnie takiego podejścia "kibiców".

0

@Jackazz Jakbyś musiał przelewać kasę na partię to też by Cię nie było stać :)

2

@wasacz Soloż kręci biznesy dzięki układom z politykami pisu, więc co się dziwić.

0

@Nazio87 Szczególnie, że jest już w domu.

1

@Nazio87 Wałęsa nigdy nie pracował w elektrowni ignorancie.

2

@michal26 Budzisz popełnia zasadniczy błąd w swoim osądzie Niemiec w kwestii Patriotów. Oni nam proponowali, że dwie baterie będą stacjonowały w Polsce z obsadą niemieckich żołnierzy i oczywistym było, że nie jest możliwe ich przesunięcie na Ukrainę. Teraz jest mowa o przekazaniu samego sprzętu, zapewne po przeszkoleniu żołnierzy UA.

0

@cris2706 Znając marketing i pompowanie PL to za chwile będzie mowa o big7 przez Newcastle.

0

@MESSIah16 Jak Małysz odchodził to Stoch był już w czołówce, teraz nikogo takiego nie widać.

0

@barcelonaLM Tyle czasu obrońcom LaLiga zajęło zrozumienie, że Cou umie zrobić tylko jedną akcję, zejście na prawą i strzał/dośrodkowanie.

2

@Tomo1989 Kiedyś był pomysł, żeby wprowadzić zakaz przewożenia pasażerów(chyba z wyłączeniem rodziny) przez rok od odebrania prawka. Może to nie było takie głupie.

0

@Kwiatek67 Wystarczyło skończyć twój wpis na pierwszym zdaniu i nie byłoby problemu. Niepotrzebnie chciałeś zabłysnąć.

1

@Messibestplayerintheworld Tatuś, kibic Realu będzie pewnie mieszał do końca.

0

@AllBundy Tak samo jak pierwszego Narcosa.

8

@Kwiatek67 Dramatem to jest wyciąganie takich wniosków po meczu 40 i 50-latków.

0

@Survier Zagraniczny z charyzmą i dwoma polskimi asystentami.

0

@Kszysiek7 Jakby wtedy jego plan ze ściągnięciem Beckhama się powiódł to nie byłoby Ronaldinho i pewnie kupa z odbudowy. Miał więcej szczęścia niż rozumu.

0

@Survier Elementy, które wymieniłeś powinien ogarnąć trener. My potrzebujemy selekcjonera.

0

@tbas Tutaj będzie debel grany?

0

@IronSanHybrid Legenda

0

@Pawel13sz Chyba jednak nie za bardzo.

0

@Nazio87 sto lat!!!

0

@Kredon Ona wszystko ma.

0

@Rasta_krk Skąd na wiedzieć, jak ma 12 lat?

0

@draxidox Indie, 1/3 powierzchni Chin. Ciasno tam mają.

0

@martin3131 Czyli trzeba zrobić jakieś 200 tys. przelewów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?