mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCB24 K..., ten siatkarz nazywa się Semeniuk, a nie Semeniuka. Myślałem, że się po prostu walnąłeś, ale powielasz ten błąd.
1
@Lionel_Messi10 Tak, to jest tylko i wyłącznie konkurs popularności.
1
@wojopancer Zwykłym przejęzyczeniem?
0
@Rl9k1nG Myślę, że Iga wie że "guwniara" powinno się pisać przez "ó".
3
Bardzo dobrze to ujął Zmarzlik, "jestem drugim najpopularniejszym sportowcem 2022".
Nie najlepszym, najpopularniejszym. Na tym polegają plebiscyty kibiców.
1
@Janas11224 Uprawia co uprawia, a to on, Nowicki, Anita Włodarczyk czy Kamila Skolimowska podrywali ludzi z foteli podczas MŚ czy IO a nie Lewandowski strzelający dla Bayernu. Zachował się słabo, ale deprecjonowanie przez to dyscypliny jest jeszcze bardzie słabe, bo właśnie w takich sportach, gdzie nie ma perspektywy zarobienia wielkich pieniędzy widać charakter ludzi, którzy się za to biorą i nie odpuszczają pomimo kiepskiej infrastruktury, braku pieniędzy w związkach czy właśnie takiego podejścia "kibiców".
0
@Jackazz Jakbyś musiał przelewać kasę na partię to też by Cię nie było stać :)
2
@wasacz Soloż kręci biznesy dzięki układom z politykami pisu, więc co się dziwić.
0
@Nazio87 Szczególnie, że jest już w domu.
1
@Nazio87 Wałęsa nigdy nie pracował w elektrowni ignorancie.
2
@michal26 Budzisz popełnia zasadniczy błąd w swoim osądzie Niemiec w kwestii Patriotów. Oni nam proponowali, że dwie baterie będą stacjonowały w Polsce z obsadą niemieckich żołnierzy i oczywistym było, że nie jest możliwe ich przesunięcie na Ukrainę. Teraz jest mowa o przekazaniu samego sprzętu, zapewne po przeszkoleniu żołnierzy UA.
0
@cris2706 Znając marketing i pompowanie PL to za chwile będzie mowa o big7 przez Newcastle.
0
@MESSIah16 Jak Małysz odchodził to Stoch był już w czołówce, teraz nikogo takiego nie widać.
0
@barcelonaLM Tyle czasu obrońcom LaLiga zajęło zrozumienie, że Cou umie zrobić tylko jedną akcję, zejście na prawą i strzał/dośrodkowanie.
2
@Tomo1989 Kiedyś był pomysł, żeby wprowadzić zakaz przewożenia pasażerów(chyba z wyłączeniem rodziny) przez rok od odebrania prawka. Może to nie było takie głupie.
0
@Kwiatek67 Wystarczyło skończyć twój wpis na pierwszym zdaniu i nie byłoby problemu. Niepotrzebnie chciałeś zabłysnąć.
1
@Messibestplayerintheworld Tatuś, kibic Realu będzie pewnie mieszał do końca.
0
@AllBundy Tak samo jak pierwszego Narcosa.
8
@Kwiatek67 Dramatem to jest wyciąganie takich wniosków po meczu 40 i 50-latków.
0
@Survier Zagraniczny z charyzmą i dwoma polskimi asystentami.
0
@Kszysiek7 Jakby wtedy jego plan ze ściągnięciem Beckhama się powiódł to nie byłoby Ronaldinho i pewnie kupa z odbudowy. Miał więcej szczęścia niż rozumu.
0
@Survier Elementy, które wymieniłeś powinien ogarnąć trener. My potrzebujemy selekcjonera.
0
@tbas Tutaj będzie debel grany?
0
@IronSanHybrid Legenda
0
@Pawel13sz Chyba jednak nie za bardzo.
0
@Nazio87 sto lat!!!
0
@Kredon Ona wszystko ma.
0
@Rasta_krk Skąd na wiedzieć, jak ma 12 lat?
0
@draxidox Indie, 1/3 powierzchni Chin. Ciasno tam mają.
0
@martin3131 Czyli trzeba zrobić jakieś 200 tys. przelewów.