1

@Faro 6 stów za bardzo duże ryzyko, że tak stara płyta nie odpali...

1

@Explode To nie miało nic wspólnego z kupnem czy inwestowaniem. Zwykły deal na polityczne potrzeby żeby skarb państwa mógł poprzesuwać gromadki z kasą.

0

@Faro No ale co cię dziwi? Że po angielsku jest więcej materiałów? To chyba oczywiste.

0

@Explode Jak obajtek chciał mieć monopol i się pozbyć konkurencji to musieli. Głupotą było połączenie obu koncernów.

2

@Przemek2323 Sprzedanie takiego zakładu za połowę pieniędzy jakie w 3 lata zostały włożone w jego modernizację normalne nie jest. W obecnym stanie to jedna z najnowocześniejszych rafinerii na świecie, sprzedana za grosze.

0

@Kondziubarca I na starcie nowy trener powinien mu podziękować za grę.

0

@Gappeq On to akurat nic nie przewidział.

2

@MESSIah16 Co zrobi Serbia jak suwerenne Kosowo zrobi porządek z Serbskimi matołami na swoich ulicach? Akcję specjalną, jak ich pryncypał?

0

@Volk Aż dziwne że go de Paul nie skasował.

4

@MESSIah16 A Borek mecze kadry będzie komentował za darmo.

0

@RoberDzik Mamy lepszą kadrę niż Maroko? Na ilu pozycjach? Dwóch?

0

@maroon Z ta Danią to nie do końca tak było jak się dzisiaj pisze, że niby z wakacji przyjechali i wygrali euro. Oni wiedzieli już 3-4 miesiące przed mistrzostwami, że jest duża szansa że na nie pojadą i mieli normalny cykl przygotowań pod turniej.

0

@Messiah10 skąd pomysł, że nie było pod napięciem?

0

@barcelonaLM Z drugiej strony nie wiemy w jakieś formie Leo będzie za 2 lata. Dwa lata różnicy w ich wieku mogą mieć duże znaczenie.

4

@Cotutajsiedzieje Niech się kobieta cieszy, że de Paula nie było w pobliżu...

1

@MESSIah16 Georgina jako Argentynka to chyba też się cieszyła.

2

@mekston Przecież to "nie" to była kontynuacja wypowiedzi "czy Martinez to obroni"...

9

@Deviler Przecież to jest sytuacja po gwizdku, jak Francuzi wznowili grę 10m dalej niż był faul.

0

@bartas97 To musi być fake...

5

Skoro Maradona ciągnął drużynę co powiedzieć o Messim, który ciągnął ją pomimo niektórych zachowań jego kolegów...

2

Alvarez wypompowany, potrzebna zmiana

0

@VandaI To chyba byłaby trochę dłuższa.

0

@draxidox Trzeba było oglądać od początku. Miałeś 6 walk zakończonych przed czasem.

0

@Katalończyk 99 Jaki zagranicznych trener wie o istnieniu taki tworu jak ks?

0

@Emhyr Jakie PZPN ma wydatki? Budżet może być i miliard....

0

@Faro To idą na rekord.

3

@Faro Notatnik i dyskusja? Zebrali ze 3 komentarze?

0

@MESSIah16 Czytałeś opinie Powstańców o "Miasto 44"? Przecież ten film nie nic wspólnego z rzeczywistością a był promowany jako "obraz Powstania Warszawskiego".

0

@MesQueUnClub_87 Policja używa granatników HK169, to zupełnie inny rodzaj broni.

2

@Rust_Cohle 400 koni to się robi w 20 letnim civicu z silnikiem 1,6 dohc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?