mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bari_94 Skoro granie od tyło sprowadza się tylko do umiejętności przyjęcia i podania to po cholerę drużny stosują pressing skoro każdy ich minie tymi prostymi zagraniami? Jest za co się czepiać Michniewicza i piłkarzy, ale akurat w tym przypadku Szczęsny ma rację.
1
@Faro Koleś czwarty rok strzela gole dla Milanu, wcześniej dobry sezon we Francji, ale świat dopiero o nim usłyszał? Chyba tylko ludzie, którzy oglądają piłkę tylko podczas MŚ, ale oni o Fatim też nie słyszeli.
0
@ChessInfo I ty wiesz, że to będą te same osoby...
0
@DonMatteo901 Nie stać nas.
0
@PawkoFCB W tej akcji, wg obliczeń stosowanych w la liga wyszłoby 8,6% szansy na gola :)
0
Czy przed karnym piłka przypadkiem nie wyszła na aut przy chorągiewce?
0
@kuz Nasi po tak niskie procenty nawet się nie schylają.
3
@PatrychoO Żebyś słyszał jakie wygibasy były jak jeszcze grał Ed de Goey...
0
@Roobo Serio nie wyczułeś ironii w wypowiedzi Szczęsnego?
0
@Emhyr Alba w formie to kocur w obronie w porównaniu do TAA. Trent nawet nie wie, w którą stronę ma się obrócić jak go atakują z piłką.
1
@luna666moon poprawiłeś swojego babola i mądrujesz...
2
@luna666moon Jaki wpływ na jego grę mogą mieć twoje odczucia?
0
@Emhyr Wreszcie zauważyli, że koleś kompletnie nie umie bronić?
1
@Bobo25 Tutaj dla piłkarzy na pewno ważniejszy jest wynik ich drużyny.
0
@gumaz Jak trzeci mecz będzie "o honor" to zagrają rezerwowi.
1
@AmigoBlancos Jak się człowiek napatrzy na JLo, to inne fakty łatwo umykają :)
1
@AmigoBlancos To jest otwarcie MŚ kobiet w 1999. W 94 na otwarciu śpiewała Diana Ross.
Tak właśnie myślałem, że o ten utwór Ci chodzi.
0
@AmigoBlancos Co ona tam śpiewała?
1
@JordiAlbion Glik rok biegał w Realu C i wrócił do Polski. Podobnie było z Krzysztofem Królem.
5
@macio_944 Wystarczy popatrzeć w meczu na Casha czy Zalewskiego. Oni nawet mają zupełnie inną technikę biegu niż piłkarze szkoleni w Polsce.
0
@Comfortable_ Normalna sytuacja, człowiek robi coś pod wpływem chwili, a po momencie się reflektuje.
0
@talizmo To cienki ten Ekwador jak wygrał tylko 2-0. Cienkie też są Brazylia i Argentyna, którym drużyna wygrywająca z polską okręgówką ledwie 2-0 urywała punkty w eliminacjach.
5
@PatrychoO Też byś się obsrał w kraju, w którym możesz zniknąć i nikt nie będzie wiedział gdzie cię szukać.
0
@Kessie jedna z tych rzeczy, której nie da się zbudować
0
@LionelM95 Nie daje się czerwonej i karnego.
0
@LionelM95 Nie.
0
@zmiter912576 Po faulu sędzia pokazał rzut wolny pośredni?
2
@masq Raczej ma komu zostawić kasę.
1
@D10SLEO A co to ma wspólnego z MŚ?
0
@MarioVeB! Kiedyś puszki miały więcej klasy niż dzisiaj?