1

@kamyk_23 To raczej Sabalenka udowodniła, że Iga jest tylko człowiekiem :)

0

Czyżby trzeci karny dla Korony? Moim zdaniem był faul.

0

@FcPortoFan1999 Podtrzymają swoją pięcioletnią serię.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BaroPodertos Fatiemu to by się przydały ze 2-3 mecze w rezerwach żeby zrozumiał gdzie jest, a gdzie może skończyć. Tylko nie wiem czy wg obecnych przepisów jest to jeszcze możliwe.

0

@bari_94 Jeżeli chodzi o czerwoną to sytuacje kompletnie inne ze względu na miejsce faulu. Sam faul podobny.

2

Widzę, że "Preuc" znowu jest "Prewcem"...

0

@Kidd I teraz pytanie czy faktycznie miał problemy osobiste i rozwiązał kontrakt z Lechem czy już miał nagraną lepiej płatną robotę i wymyślił sposób żeby się uwolnić?

3

Rewanż z Eintrachtem graliśmy w Stambule:), komentarz top.

1

@Joe_Pesci Gdzie tam Kevinowi do Krzynówka...

1

@mindbender84 Gdzie ty tam 10m zmierzyłeś?

0

@El dominatore Jednak chyba Hans Nielsen bardziej pasuje na "MJa" żużla niż Tomek Gollob.

0

@Patrykl145 Bierze przykład z Donnarumy i kilku innych z nie-memowych lig.

0

@Encore Tak jak z politykami. Przed kamerami by sobie włosy ze łbów powyrywali, a wieczorami razem chleją wódę w hotelu sejmowym.

0

@sendesara Kolejny pajac. Za takie cyrki powinna być czerwona.

1

@Aragorn33 Zbojkotują i FIFA ich zawiesi na kolejną imprezę.

0

@michal26 Może. Nie zmienia to faktu, że jeszcze nie widać tej mądrości w szkoleniu.

0

@michal26 Ilu tych wyszkolonych przez Raków biega po boiskach I i II ligi? O ligach zagranicznych nie wspomnę.

0

@JordiAlbion Nie, on jak Guardiola chce do sobie zrobić rok przerwy.

0

@Jonyx Nie Bernabeu tylko Madrytu.

0

@michal26 Skąd info, że Makarov zatonął? Sami Ukraińcy podawali, że szacują jego czas remontu na 2 tygodnie do miesiąca.

0

@MesQueUnClub96 To pokazuje jedynie, że City jako drużyna jest dwa poziomy wyżej niż my.

0

@Kwiatek67 Za 5 to akurat nie bo na większości stacji 1 litr to minimum.

0

@ranger3120 Nie ma vatu są wysokie marże. Tylko pelikany pisu wieżą, że rząd odebrał sobie wpływy.

1

@Kgorecki2500 Nie można bo jest za wąsko na chodnik i ścieżkę rowerową. Tam nie ma raczej 4m, do tego są słupy.

1

@reloaded To można się cofnąć dalej. Po co było pozbywać się Semedo, któremu głównie wytykano brak asyst, ale nikt nie policzył ile patelni od niego zmarnował Suarez. W obronie cała czwórka to ten sam niski poziom.

0

@!34RC3!_0N4 To nie są ci sami ludzie.

0

@marcin62 Jacy równi i równiejsi? I jedni i drudzy mogą wypić flaszkę, nie mogą jarać. Pełna równość.

0

@Messibestplayerintheworld Zdarzało się nam wracać na ten szczyt przez kilkanaście lat, więc ci zawodnicy mogą tego nie doczekać.

0

@xVENUMx Zmień translator.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?