mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kamyk_23 To raczej Sabalenka udowodniła, że Iga jest tylko człowiekiem :)
0
Czyżby trzeci karny dla Korony? Moim zdaniem był faul.
0
@FcPortoFan1999 Podtrzymają swoją pięcioletnią serię.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BaroPodertos Fatiemu to by się przydały ze 2-3 mecze w rezerwach żeby zrozumiał gdzie jest, a gdzie może skończyć. Tylko nie wiem czy wg obecnych przepisów jest to jeszcze możliwe.
0
@bari_94 Jeżeli chodzi o czerwoną to sytuacje kompletnie inne ze względu na miejsce faulu. Sam faul podobny.
2
Widzę, że "Preuc" znowu jest "Prewcem"...
0
@Kidd I teraz pytanie czy faktycznie miał problemy osobiste i rozwiązał kontrakt z Lechem czy już miał nagraną lepiej płatną robotę i wymyślił sposób żeby się uwolnić?
3
Rewanż z Eintrachtem graliśmy w Stambule:), komentarz top.
1
@Joe_Pesci Gdzie tam Kevinowi do Krzynówka...
1
@mindbender84 Gdzie ty tam 10m zmierzyłeś?
0
@El dominatore Jednak chyba Hans Nielsen bardziej pasuje na "MJa" żużla niż Tomek Gollob.
0
@Patrykl145 Bierze przykład z Donnarumy i kilku innych z nie-memowych lig.
0
@Encore Tak jak z politykami. Przed kamerami by sobie włosy ze łbów powyrywali, a wieczorami razem chleją wódę w hotelu sejmowym.
0
@sendesara Kolejny pajac. Za takie cyrki powinna być czerwona.
1
@Aragorn33 Zbojkotują i FIFA ich zawiesi na kolejną imprezę.
0
@michal26 Może. Nie zmienia to faktu, że jeszcze nie widać tej mądrości w szkoleniu.
0
@michal26 Ilu tych wyszkolonych przez Raków biega po boiskach I i II ligi? O ligach zagranicznych nie wspomnę.
0
@JordiAlbion Nie, on jak Guardiola chce do sobie zrobić rok przerwy.
0
@Jonyx Nie Bernabeu tylko Madrytu.
0
@michal26 Skąd info, że Makarov zatonął? Sami Ukraińcy podawali, że szacują jego czas remontu na 2 tygodnie do miesiąca.
0
@MesQueUnClub96 To pokazuje jedynie, że City jako drużyna jest dwa poziomy wyżej niż my.
0
@Kwiatek67 Za 5 to akurat nie bo na większości stacji 1 litr to minimum.
0
@ranger3120 Nie ma vatu są wysokie marże. Tylko pelikany pisu wieżą, że rząd odebrał sobie wpływy.
1
@Kgorecki2500 Nie można bo jest za wąsko na chodnik i ścieżkę rowerową. Tam nie ma raczej 4m, do tego są słupy.
1
@reloaded To można się cofnąć dalej. Po co było pozbywać się Semedo, któremu głównie wytykano brak asyst, ale nikt nie policzył ile patelni od niego zmarnował Suarez. W obronie cała czwórka to ten sam niski poziom.
0
@!34RC3!_0N4 To nie są ci sami ludzie.
0
@marcin62 Jacy równi i równiejsi? I jedni i drudzy mogą wypić flaszkę, nie mogą jarać. Pełna równość.
0
@Messibestplayerintheworld Zdarzało się nam wracać na ten szczyt przez kilkanaście lat, więc ci zawodnicy mogą tego nie doczekać.
0
@xVENUMx Zmień translator.