mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kuba_1 A trawa była za długa i za sucha... Podkłady też były złe.
0
@Deviler Wisła to spadła przez durne zarządzenie i trenera, a nie jednego zawodnika.
0
@Derean W tym porównaniu to Semedo jest pan piłkarz.
0
@MateuszGotowka99 I co z tego skoro Lewy faulował jako pierwszy?
0
@Volk Sam sobie odpowiedziałeś. Lewy faulował pierwszy.
0
@dantek321 Na razie to on fizycznie odstaje w Młodzieżowej LM, więc gdzie go do pierwszej drużny?
0
@FabianMrozek I dlatego miesiąc temu Vicoria bez problemów puknęła Slavię 3-0... :)
16
@Emhyr Tak jak u nas. Cały czas powtarzał, że nie wierzy, że może trenować Messiego.
11
@Rastafarnianin Ciekawostką byłoby porównanie z kancelarią premiera Wielkiej Brytanii. Tak to jest tylko próba wywołania g...burzy.
0
@Tomason To się zgadza, ale po co było ciśnienie pisu na tworzenie takiego molocha? Tylko po to żeby móc sprzedać i zakopać część dziury. Retoryka i tak będzie taka, że "musieliśmy sprzedać bo tak każe prawo UE".
Energa, Lotos i PGNIG mogły spokojnie dalej działać, przynosiły dochody Skarbowi Państwa i włączanie ich do Orlenu było głupotą.
0
@barcelonaLM Czyli standard. Interesy tej trójki nigdy nie są zbieżne z resztą ligi.
2
@okiemtypera_lucaxx95 asysta Leo?
2
@MesQueUnClub96 Dlaczego dyrektor ukraińskiego klubu ma apelować o miejsce dla Peru, Nowej Zelandii czy San Marino?
3
@Kurkmen Teraz przepychają ustawę, która nie pozwoli w 30 spółkach SP zmienić władz przez 6 lat. Szykują się bandyci do utraty władzy...
3
@Jonyx Mi się on wydaję jakiś taki ociężały, jakby za szybko nabrał masy.
2
O, gramy na San Mames
0
@CZAJUN_119 Oby, ale możliwe, że po MŚ sobie odpuści i da sobie spokój z graniem.
0
@Medium Skoro musi go pytać o zgodę, to znaczy, że ich wzajemne zaufanie leży. Jeżeli między nią a tamtym kolesiem coś miało się wydarzyć to już się wydarzyło, albo i tak się stanie w niedalekiej przyszłości i nikt nikogo o zgodę pytał nie będzie.
0
@SkilledHydra16 No fajnie, ale zobaczymy gdzie Leo będzie za 2 lata.
0
@Adas82 Twoja żona potrzebuje twojego pozwolenia żeby pojeździć rowerem?
0
@wojopancer Przecież tutaj sędzia zareagował od razu, bez varu.
0
@Colon Tam są kWh, to o jakim prądzie mowa?
1
@tristan87 Za rządów PO w stan likwidacji poszło 5 kopalń, od 2015 do dzisiaj 14...
0
@tristan87 W Katarze czy Arabii to może dostać kontrakt 34-letni były reprezentant Hiszpanii, a nie Polski.
1
@tristan87 I co ktoś ma na tym zyskać? Jędrzejczyk jest w takim wieku, że już żadnego dobrego kontraktu z zagranicznym klubem nie podpisze, więc Piekarski prowizji nie zgarnie. Prawdopodobnie przedłuży z Legią na dużo gorszych warunkach niż ma obecnie.
0
@Klaudiaa8 Wiadomo, że nie będzie grał w podstawie, a masz na ławce zawodnika, który zagra na ŚO, PO a jak będzie trzeba to i LO. Większość na ból d..., bo gra w Legii. Prawda jest taka, że mamy biedę w obronie i ciężko wybrać kogoś lepszego.
3
@Kondziubarca Coś to się nie klei. Tebas, wróg SL chce zmiany prawa, które blokuje SL?
0
@Encore Sądząc po nożach to bardziej Rambo i Commando.
0
@Dalhi Oczywiście, że reszta się zgadza.
0
@Pedri16Future Nie ma kogoś takiego, ale jest Janczyk.