0

@Malibu on nie jest zdolny do takiej refleksji

0

@draxidox Nie wiem, ale się wypowiem...

0

@LaRoja To chyba potrzebujesz czujnik gazu, a nie CO2.

0

@A_Gomesinho_21 Z "Chodzącym za dnia" rozwalimy wszystkich.

3

Ale Mladen ma dzień...

3

@Bartosz85 Ładnie mu naszła...

0

@bartekvisca Oglądasz? Oglądasz, więc masz odpowiedź na swoje pytanie.

0

@jeyx77x Nie ma takiego słowa jak "swoję".

1

@Jakchcesz Może te 17% to miesięczna.

2

Pięknie na razie grają nasi. Oby to utrzymać do końca.

0

@Bartula Widocznie Kwiatkowski stwierdził, że faulu nie było, albo, że sytuacja nie jest zero-jedynkowa. Wtedy głównego się nie woła i zostaje decyzja z boiska.

0

@szymonekk Na varze też siedzi sędzia i też może źle coś ocenić.

6

@Sulimo Jak wygramy 2x w Interem to Bayern nie zapewnionego I miejsca.

1

@karci0 Tak to wyglądało.

0

@Majkmajki Racja, zawsze mi się mylą.

2

Na varze chyba Frankowski siedział, prawda?

0

@sokot No przebiegli o 200m więcej :). Poza tym co z tego? Oni fizycznie są zawsze przygotowania na bieganie przez 90 minut, u nas jest z tym problem od lat.

1

@Sau_Ron światło to naszym zgasiła bieganina w pierwszej połowie. Oni od 50 minuty padli fizycznie.

1

Ten Hajto to po prostu głupi jest.

0

@katalonczyk112 Skąd wniosek, że nie używają? Widocznie sędzia na varze uznał, że nie było karnego. Czy słusznie to już inna sprawa.

0

@Kidd Żaby było jasne. W pełni rozumiem twoje podejście do tematu i się z nim zgadzam, ale niestety kinem jak i większością aspektów naszego życia rządzi ekonomia, a filantropów jest co raz mniej.

8

@Kidd Filmy robi się o tym co ludzie chcą oglądać, a ten na bank będzie w czołówce sprzedaży biletów w kinach. Film o jakiejkolwiek młodej osobie raczej się nie sprzeda.

3

@Przemek2323 Spokoje, minister 0 pewnie go wybroni.

1

@mrboom 8 godzin biegania z karabinem :) W tym "6 nicnierobienia"

1

@Messi1992 De Bruyne niepodobny sam do siebie.

0

@MesQueUnClub96 Nie, takie wyniki tylko w meczach kobiet :)

0

@Encore Takie ich Bernabeu :)

1

@Kessie Pług do odśnieżania?

0

@bartekvisca Czyli utopili polskie firmy, jeszcze lepiej.

0

@Vebrol Przecież na varze uznali, że nie było karnego (pewnie przez to, że Wdowiak chyba jeszcze nie był w polu karnym). Jakby mieli wątpliwości to by go wołali do monitora.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?