0

@masq Dla mnie to on chciał bardzo mocno strzelić i mu piłka zeszła.

6

Fati się śmiał jeszcze przed strzałem Lewego

0

@MesQueUnClub96 dobrze że tak wyszło bo chyba strzelał

0

@mekston Raczej G/A.

0

@tomek8756 Właśnie, jak chcesz, a nie pchanie na siłę każdemu na tacę.

0

@jakub1906 Co khelaifi miałby zyskać w tym meczu?

0

@Culers w stanach, przy ich kartonowych domach się da

0

@Firestone są to pogodą to było kiedyś i wtedy kilka meczów zaczynało się o 22, dlaczego dzsiaj atletico nie gra o 22 skoro w madrycie jest 10 stopni cieplej niż san sebastian

0

@Pawel13sz Jakby nie podał to by strzelił gola. Jeden pies.

1

@BulaKG 720p to jest o ile pamiętam jest hd ready, co to ma być? 2005 rok? jak jest z c+ online nie wiem, może to jest w ogóle problem platform internetowych, chociaż o ile pamiętam jak wchodziło eleven to nawet przez neta dawali 1080p

0

@Arab_ek Chodzi o jakość obrazu a nie lagowanie.

0

@maniak33333 65? przecież to na 48 wygląda jak strim sprzed 15 lat

1

Chelsea w ryj, zawsze cieszy.

5

@tristan87 raczej to bzdura, przecież nie dali mu tyle w nowym kontrakcie

0

@rasta212 ale on chodzi i sądzi, że biega :)

2

@PatrykBarca Starzyński to musi jeszcze zrozumieć, że w piłce się biega a nie chodzi.

0

@Sensible Suareza też skaziła polska myśl szkoleniowa:



w pierwszej akcji masz praktycznie identyczną sytuację

0

@Sensible Może pokaż gola Nene z tego meczu...

0

@Barca1166 Koleś wali Jędrzejczyka łapą w ryj i zdziwienie, że karny. Przecież gdyby sytuacja była odwrotna to wszyscy tutaj by pisali, że Jędrzejczyk to rzeźnik, który tylko fauluje. To jakim cudem Mvondo skończył mecz bez kartki to też zagadka. Koleś w ciągu 10 minut 5 razy fauluje i nic.

0

@FC1899Barca Myślę, że nawet 20 nie dostaje.

0

@tbas Co to ma do rzeczy skoro wątek dotyczy tego, że gra tam od Castilli?

1

@hayek Dla właścicieli Lecha ten klub to inwestycja, która ma przynosić zyski. Legia to inna bajka, tam utrzymanie klubu kosztuje krocie, sam wynajem stadionu jest po cenach rynkowych, nie jak w innych miastach za symboliczne pieniądze. Do tego Mioduski do Świerczewskiego to gołodupiec.

0

@draxidox Raków nie potrafił wygrać tej beznadziejnej ligi.

0

@hayek Chyba jedyny klub w Polsce, który ma właściciela, którego stać na jego utrzymanie, a ty mówisz o małych pieniądzach? Papszun przy przedłużeniu kontraktu dostał 2x więcej kasy niż dawała mu Legia, Iviemu dał taką kasę, że odechciało mu się transferu.

0

@jedrek7000 Co ma słowacki piłkarz do Karasia?

0

@matthew_uarcolinsky sam sobie nie wypal

2

@AV0CAD0 trochę wtopa, zdjęcie w negatywie, więc to nie L

2

@Vekk i po tym łapaniu za koszulkę Pawłowskiemu nogi podcięło pod samą dupę...

1

@Vebrol co miał do tego Marciniak?

1

@tristan87 nie tak łatwo tak podkręcić piłkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?