0

@Encore Znając Pereza to pewnie z 40 baniek wyciągnie.

0

@kejdzi Skąd wniosek, że nie pokazał pełni swoich umiejętności? Może więcej nie potrafi dać. W Ajaksie był super kolektyw, zawodnicy się uzupełniali i wyglądało to fajnie. Każdy z nich po zmianie klubu nie spełnia oczekiwań.

0

@DLFCB Wyciąganie wniosków to raczej skutek porażki a nie jej przyczyna.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Borneo Abrams nie jest nawet w 3 najdroższych czołgów. Taki Leclerc jest 1,5 razy droższy.

1

@JimMorrisonFCB Bo 300 Abramsow nie kupuje się w markecie.

0

@sergio5 Jacek się tam walnął i powiedział "do Ligi Europy".

0

@PatrykBarcelona Holenderska myśl szkoleniowa...

1

@DonMatteo901 Przecież w drugiej połowie Lech nie istniał, strzału nie oddali.

1

@P33ck Czyli wszystko się zgadza.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@against_modern_football Tak patrzę w wykaz mistrzów Polski ostatnich lat i odnoszę inne wrażenie.

1

@hayek Nie oddał...

0

@MarianoItalianoVero co ma do tego San Marino? W Polsce nie ma żadnego klubu nawet zbliżonego poziomem do Karabachu. Udowadniają to nam po raz 4.

1

@MesQueUnClub96 Amaral jak nie ma hektarów miejsca to jest cienki jak sik pająka.

0

@FCBparasiempre Końcówka spalona, nie ma takiego powiedzenia.

0

@dawidor9 Co z zawodnikami między 11 i 19?

0

@DamianBarcaCule Nie ma takiego słowa.

0

@GadulkiGembulki_FCB Wytłumaczyć czym?

1

@tomek8756 Takie mamy "elity".

0

@kuz Właśnie dlatego, że Nico jest na miejscu to dostał szansę. Jaki jest sens płacić za podobnego zawodnika?

0

@KrwawiaceoczyVEB Nigdy nie miał trafić, nie było żadnej oferty, to tylko mokry sen niektórych użytkowników tej strony.

1

@prokofiew Redakcja już dawno odpuściła prowadzenie tej strony. La rambla się sama napędza, kliknięcia się zgadzają. Przecież pewnie z 70% ludzi nawet nie wchodzi na główną.

6

@FCB24 To zabłysnąłeś...

3

@Hubsao Właśnie, drużyna. Jak pokazała przyszłość pojedynczy piłkarze to raczej druga półka.

0

@nioton Źle liczysz:)

2

@takisobiektos To zależy od zapisów w umowie agent - piłkarz. Często są wielkie odszkodowania dla agentów za samo ich pominięcie w negocjacjach.

0

@P33ck Ten Cabral to miał Barcelonę ratować...

0

@Zoker Sprawcy, którego zatrzymano.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?