mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Znając Pereza to pewnie z 40 baniek wyciągnie.
0
@kejdzi Skąd wniosek, że nie pokazał pełni swoich umiejętności? Może więcej nie potrafi dać. W Ajaksie był super kolektyw, zawodnicy się uzupełniali i wyglądało to fajnie. Każdy z nich po zmianie klubu nie spełnia oczekiwań.
0
@DLFCB Wyciąganie wniosków to raczej skutek porażki a nie jej przyczyna.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Borneo Abrams nie jest nawet w 3 najdroższych czołgów. Taki Leclerc jest 1,5 razy droższy.
1
@JimMorrisonFCB Bo 300 Abramsow nie kupuje się w markecie.
0
@sergio5 Jacek się tam walnął i powiedział "do Ligi Europy".
0
@PatrykBarcelona Holenderska myśl szkoleniowa...
1
@DonMatteo901 Przecież w drugiej połowie Lech nie istniał, strzału nie oddali.
1
@P33ck Czyli wszystko się zgadza.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@against_modern_football Tak patrzę w wykaz mistrzów Polski ostatnich lat i odnoszę inne wrażenie.
1
@hayek Nie oddał...
0
@MarianoItalianoVero co ma do tego San Marino? W Polsce nie ma żadnego klubu nawet zbliżonego poziomem do Karabachu. Udowadniają to nam po raz 4.
1
@MesQueUnClub96 Amaral jak nie ma hektarów miejsca to jest cienki jak sik pająka.
0
@FCBparasiempre Końcówka spalona, nie ma takiego powiedzenia.
0
@dawidor9 Co z zawodnikami między 11 i 19?
0
@DamianBarcaCule Nie ma takiego słowa.
0
@GadulkiGembulki_FCB Wytłumaczyć czym?
1
@tomek8756 Takie mamy "elity".
0
@kuz Właśnie dlatego, że Nico jest na miejscu to dostał szansę. Jaki jest sens płacić za podobnego zawodnika?
0
@KrwawiaceoczyVEB Nigdy nie miał trafić, nie było żadnej oferty, to tylko mokry sen niektórych użytkowników tej strony.
1
@prokofiew Redakcja już dawno odpuściła prowadzenie tej strony. La rambla się sama napędza, kliknięcia się zgadzają. Przecież pewnie z 70% ludzi nawet nie wchodzi na główną.
6
@FCB24 To zabłysnąłeś...
3
@Hubsao Właśnie, drużyna. Jak pokazała przyszłość pojedynczy piłkarze to raczej druga półka.
0
@nioton Źle liczysz:)
2
@takisobiektos To zależy od zapisów w umowie agent - piłkarz. Często są wielkie odszkodowania dla agentów za samo ich pominięcie w negocjacjach.
0
@P33ck Ten Cabral to miał Barcelonę ratować...
0
@Zoker Sprawcy, którego zatrzymano.