2

@Beliar7283 Skąd pomysł że Ibra się u nas nie sprawdził? Zagrał bardzo dobry sezon.

0

@FCB24 Jego ciężko pamiętać, bo był u nas tylko na papierze :)

0

@FC1899Barca Gavi na skrzydle to nie jest ciekawa opcja.

1

@FCB24 Keirrison był królem strzelców w Brazylii, więc do końca takim ogórem nie był. To, że nie nadawał się do Barcy i nigdy nie dostał nawet szansy potrenować w klubie to inna sprawa.

1

@KrychaFCB No tak, grają w III lidze, tam pewnie jest mniej śmiesznie...

0

@Przemek2323 Ruch był minimalny bo przez ponad godzinę aleje Jerozolimskie były zamknięte.

2

@Mow_mi_Douglas Jakby wypowiedź nie była pocięta nie pasowałaby do tezy pereiry.

1

@Cwaniak4 Tylko z jaką prędkością musiało to bmw jechać że odrzuciło na taką odległość drugie auto, do tego tak ciężkie.

0

@tomek8756 Czemu nie dziwi, debil jechał bmw...

0

@KapiFCB Akurat siedzibę i stałe miejsce w loży miał na Lechu.

0

@Khajio Przecież sobie nie poradził.

0

@matino O swoje interesy też dba. Jego firma budowlana kręci w Madrycie niezłe lody.

1

No i pis kupił stanowiskiem ministra 3 głosy.

0

@Emhyr To kto jeszcze? Info o tych 3 osobach jest w wielu źródłach, o 8 nie ma nigdzie.

0

@Homeopata8989 Nie bekną wszyscy, w tym najbardziej umoczeni. Taki Lech formalinie przekształcił się w Amikę i śmieją się wszystkim w twarz. Jak się zaczęło im palić koło d.., to wyszedł dyrektor Lecha i oświadczył, że teraz to oni są Amika, nie mogą odpowiadać za grzechy Lecha.

0

@Emhyr W Rosji decydują też 3 osoby, prezydent, minister obrony i szef sztabu. Co gorsza wystarczą dwie z nich żeby działać.

1

@aldewir Wtedy jeszcze grał to nie był gruby.

0

@MesQueUnClub_87 nie będzie się wybielał bo ten temat nie będzie nawet poruszony

0

@diego2021 Obowiązuje wersja "takie były czasy"...

0

@FC1899Barca Jak chcą coś wyjaśnić to chyba dobrze jakby był tam ktoś z Lecha, przecież jeżeli nawet Czesiu kupował mecze to raczej nie za swoje pieniądze i nie bez zgody władz klubu, który na tym korzystał.

1

@Gaz Wszyscy o Michniewiczu. Co z Lechem, który na jego działaniach korzystał?

0

@verdant ze 2 miesiące temu był z nią wywiad i mówiła że przechodzi do PSG żeby być bliżej swojego chłopaka grającego w Rotterdamie

5

@Kgorecki2500 Nie 2 tys. a niecałe 500. Kościół w swojej zepsutej formie, nastawionej na zarobek i ogłupianie ludzi istnieje od soboru trydenckiego.

0

@esem91 jedno nie ma nic wspólnego z drugim, poza tym Alves kolejnego sezonu nie miał już grać za grosze

0

@maroon W takiej sytuacji przy faulu jakiegoś supergrajka faulowany będzie leżał za linią z 10 minut.

0

Gramy z Holandią, w TVP w tle koszulk z meczu z Walią...

0

@ObiektywnyKibic121 Ale kiedyś wyłączył Vadisa...

4

@Kwiatek1899 Oni nawet biegają inaczej niż reszta Polaków, widać szkolenie. Większość naszych piłkarzy nie ma pojęcia o technice biegu .

0

@msmsms ewentualnie Czesio zagra swoją ulubioną taktyką, murarka i kontry. Wtedy skończy się jakimś 2-0, może 2-1.

1

@Hosh Zaraz po Marku Saganowskim z ostatnich sezonów w Legii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?