mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Beliar7283 Skąd pomysł że Ibra się u nas nie sprawdził? Zagrał bardzo dobry sezon.
0
@FCB24 Jego ciężko pamiętać, bo był u nas tylko na papierze :)
0
@FC1899Barca Gavi na skrzydle to nie jest ciekawa opcja.
1
@FCB24 Keirrison był królem strzelców w Brazylii, więc do końca takim ogórem nie był. To, że nie nadawał się do Barcy i nigdy nie dostał nawet szansy potrenować w klubie to inna sprawa.
1
@KrychaFCB No tak, grają w III lidze, tam pewnie jest mniej śmiesznie...
0
@Przemek2323 Ruch był minimalny bo przez ponad godzinę aleje Jerozolimskie były zamknięte.
2
@Mow_mi_Douglas Jakby wypowiedź nie była pocięta nie pasowałaby do tezy pereiry.
1
@Cwaniak4 Tylko z jaką prędkością musiało to bmw jechać że odrzuciło na taką odległość drugie auto, do tego tak ciężkie.
0
@tomek8756 Czemu nie dziwi, debil jechał bmw...
0
@KapiFCB Akurat siedzibę i stałe miejsce w loży miał na Lechu.
0
@Khajio Przecież sobie nie poradził.
0
@matino O swoje interesy też dba. Jego firma budowlana kręci w Madrycie niezłe lody.
1
No i pis kupił stanowiskiem ministra 3 głosy.
0
@Emhyr To kto jeszcze? Info o tych 3 osobach jest w wielu źródłach, o 8 nie ma nigdzie.
0
@Homeopata8989 Nie bekną wszyscy, w tym najbardziej umoczeni. Taki Lech formalinie przekształcił się w Amikę i śmieją się wszystkim w twarz. Jak się zaczęło im palić koło d.., to wyszedł dyrektor Lecha i oświadczył, że teraz to oni są Amika, nie mogą odpowiadać za grzechy Lecha.
0
@Emhyr W Rosji decydują też 3 osoby, prezydent, minister obrony i szef sztabu. Co gorsza wystarczą dwie z nich żeby działać.
1
@aldewir Wtedy jeszcze grał to nie był gruby.
0
@MesQueUnClub_87 nie będzie się wybielał bo ten temat nie będzie nawet poruszony
0
@diego2021 Obowiązuje wersja "takie były czasy"...
0
@FC1899Barca Jak chcą coś wyjaśnić to chyba dobrze jakby był tam ktoś z Lecha, przecież jeżeli nawet Czesiu kupował mecze to raczej nie za swoje pieniądze i nie bez zgody władz klubu, który na tym korzystał.
1
@Gaz Wszyscy o Michniewiczu. Co z Lechem, który na jego działaniach korzystał?
0
@verdant ze 2 miesiące temu był z nią wywiad i mówiła że przechodzi do PSG żeby być bliżej swojego chłopaka grającego w Rotterdamie
5
@Kgorecki2500 Nie 2 tys. a niecałe 500. Kościół w swojej zepsutej formie, nastawionej na zarobek i ogłupianie ludzi istnieje od soboru trydenckiego.
0
@esem91 jedno nie ma nic wspólnego z drugim, poza tym Alves kolejnego sezonu nie miał już grać za grosze
0
@maroon W takiej sytuacji przy faulu jakiegoś supergrajka faulowany będzie leżał za linią z 10 minut.
0
Gramy z Holandią, w TVP w tle koszulk z meczu z Walią...
0
@ObiektywnyKibic121 Ale kiedyś wyłączył Vadisa...
4
@Kwiatek1899 Oni nawet biegają inaczej niż reszta Polaków, widać szkolenie. Większość naszych piłkarzy nie ma pojęcia o technice biegu .
0
@msmsms ewentualnie Czesio zagra swoją ulubioną taktyką, murarka i kontry. Wtedy skończy się jakimś 2-0, może 2-1.
1
@Hosh Zaraz po Marku Saganowskim z ostatnich sezonów w Legii.