0

Ktoś dzisiaj tu wrzucał filmik z dziewczynką i pająkami. Ktoś ma?

0

@Jestjakjest Ten Jankowski to jeden z większych odklejeńców na ty.

1

@Striker Kto gra w Arsenalu?

4

@Survier Ściągnie sobie CR.

1

@bartekvisca Tylko pytanie jaką pozycję negocjacyjną z Norwegią mamy po głupich tekstach vateusza. Ze złóż, które tam dzierżawimy wykorzystamy tylko 30% przepustowości rury, reszte miał zapełnić norweski gaz.

0

@chosenone Bo reszta płacil w euro/dolarach ale na rublowe konta.

1

@ZwyklyKibicBarcy04 Na Openerze będzie.

0

@Uukasz_93 Trener Kotas czeka na propozycję :)

0

@vangoor On jeszcze musi chcieć odejść, a nigdzie nie zarobi tak dużo.

0

@Mroziu Sprzedaż z klubu? Kto ich kupi z takimi pensjami? Oni wiedzą, że choćby skały sr...y to nikt nie zmusi ich do odejścia, a kontrakty muszą być opłacone.

0

@pluszek Bredzisz. Zaraz po meczu były 4 artykuły o Idze, tylko w jednym z nich było zajawka o Lewym. Dopiero później pojawił się oddzielny tekst o zdjęciu.

1

@Maciux7 Wygodniej, ale po byle kontakcie leżą i płaczą. Gdyby mieli ochraniacze na 3/4 piszczela jak kiedyś to by tego nie było. Tomek walną innym tekstem, że te dłuższe deski to achillesa chronią :)

0

@Colon W czasach Samprasa jednak rakiety były troszkę "gorsze".

1

@Krystian1588 Romario

1

@Vebrol Tak samo wielu mówiło jak Danił prowadził 2-0 w AO. Okazało się, że w 3 kolejnych setach dziadek Rafa zabiegał ruska.

2

@tristan87 To już drugi raz.

0

@Janas11224 Przyjrzyj się ruchom ludzi.

0

@Janas11224 Filmik jest w przyspieszeniu, co nie zmienia faktu, że zapier... ładnie.

1

@barcelonaLM Trudno żeby nie sprzyjała Legii skoro była jej zawodniczką.

4

Ależ Leo jest nabuzowany...

0

@koziar Można przez nią wejść na mistrzostwa, więc jednak wartość trochę większa niż mecze towarzyskie.

0

@furiat25 Stracona przez jednych to strzelona przez drugich, więc strzelone.

0

@kcule14 Wreszcie kogoś godnie pożegnali.

0

@xparix Nie wyglądał na wkurzonego po ostatnim gwizdku.

0

@Kitek1640 Wolałbym tamten mecz przegrać 4-0 i mieć satysfakcję z Barcelony wygrywającej dzisiaj LM po zagraniu słabego meczu.

1

@norbi77 A Tibo to nie jest część Realu? Kto zabrania innym klubom zatrudniać bramkarzy potrafiących bronić?

0

@Pawlak1992 Fart? A może bramkarz, który przede wszystkim umie bronić a nie rozgrywać?

0

@haryveb944 Dla nich wygranie LM to dzień w biurze.

0

@Kitek1640 I co nam to daje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?