mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś dzisiaj tu wrzucał filmik z dziewczynką i pająkami. Ktoś ma?
0
@Jestjakjest Ten Jankowski to jeden z większych odklejeńców na ty.
1
@Striker Kto gra w Arsenalu?
4
@Survier Ściągnie sobie CR.
1
@bartekvisca Tylko pytanie jaką pozycję negocjacyjną z Norwegią mamy po głupich tekstach vateusza. Ze złóż, które tam dzierżawimy wykorzystamy tylko 30% przepustowości rury, reszte miał zapełnić norweski gaz.
0
@chosenone Bo reszta płacil w euro/dolarach ale na rublowe konta.
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Na Openerze będzie.
0
@bartekvisca Podobno ona nie ma wpływu na ceny na stacjach:
https://energetyka24.com/ropa/wywiady/co-to-jest-modelowa-marza-rafineryjna-ekspert-wyjasnia-w-prostych-slowach-wywiad
0
@Uukasz_93 Trener Kotas czeka na propozycję :)
0
@vangoor On jeszcze musi chcieć odejść, a nigdzie nie zarobi tak dużo.
0
@Mroziu Sprzedaż z klubu? Kto ich kupi z takimi pensjami? Oni wiedzą, że choćby skały sr...y to nikt nie zmusi ich do odejścia, a kontrakty muszą być opłacone.
0
@pluszek Bredzisz. Zaraz po meczu były 4 artykuły o Idze, tylko w jednym z nich było zajawka o Lewym. Dopiero później pojawił się oddzielny tekst o zdjęciu.
1
@Maciux7 Wygodniej, ale po byle kontakcie leżą i płaczą. Gdyby mieli ochraniacze na 3/4 piszczela jak kiedyś to by tego nie było. Tomek walną innym tekstem, że te dłuższe deski to achillesa chronią :)
0
@Colon W czasach Samprasa jednak rakiety były troszkę "gorsze".
1
@Krystian1588 Romario
1
@Vebrol Tak samo wielu mówiło jak Danił prowadził 2-0 w AO. Okazało się, że w 3 kolejnych setach dziadek Rafa zabiegał ruska.
2
@tristan87 To już drugi raz.
0
@Janas11224 Przyjrzyj się ruchom ludzi.
0
@Janas11224 Filmik jest w przyspieszeniu, co nie zmienia faktu, że zapier... ładnie.
1
@barcelonaLM Trudno żeby nie sprzyjała Legii skoro była jej zawodniczką.
4
Ależ Leo jest nabuzowany...
0
@koziar Można przez nią wejść na mistrzostwa, więc jednak wartość trochę większa niż mecze towarzyskie.
0
@furiat25 Stracona przez jednych to strzelona przez drugich, więc strzelone.
0
@kcule14 Wreszcie kogoś godnie pożegnali.
0
@xparix Nie wyglądał na wkurzonego po ostatnim gwizdku.
0
@Kitek1640 Wolałbym tamten mecz przegrać 4-0 i mieć satysfakcję z Barcelony wygrywającej dzisiaj LM po zagraniu słabego meczu.
1
@norbi77 A Tibo to nie jest część Realu? Kto zabrania innym klubom zatrudniać bramkarzy potrafiących bronić?
0
@Pawlak1992 Fart? A może bramkarz, który przede wszystkim umie bronić a nie rozgrywać?
0
@haryveb944 Dla nich wygranie LM to dzień w biurze.
0
@Kitek1640 I co nam to daje?