mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@hayek Historyczne kluby i City założone w 1880 roku...
0
@AlwaysBlaugrana Przecież fourty czy fourteen to prawie bez różnicy, ktoś czegoś nie doczytał.
0
@Pilka_jest_okragla Przecież jeszcze brakuje kilku sztuk żeby ławkę zapełnić.
3
@tobiasson92 Orlen wyrówna te spadki swoimi marżami.
0
@VegetaPolska W czym to ma przeszkadzać radości Atletico?
0
@Adamski69 Wygrali dwie serie 3-0, gdzie zawsze 2 razy grali na wyjeździe. W drugim półfinale może być 5 spotkań, to też da im przewagę.
0
@Ogorinho1974 Jak się nie podpala to mają szanse. Ta ich wolna, wyrachowana i dokładana gra bardzo deprymuje rywali.
2
Piłkarze Legii dali d... w tym sezonie, to za to koszykarze są w finale.
0
@sevs Była już taka akcja w Anglii dwa lata temu.
2
@LloretDeMar przecież tak Lech zdobył ostatniego mistrza, kibice górnika odwiedzili swoich piłkarzy przed meczem z Lechem i "poprosili" żeby przypadkiem Lech nie przegrał, bo goniła ich Legia, trener obsrał zbroję i wystawił w meczu pół składu juniorów
2
@Bruttal Lech właśnie by obchodził, gdyby istniał.
0
@Krystian1588 Tutaj bardziej chodzi o upodobania @SteuerFreiMoney do idiotycznej jazdy po mieście i jego uwielbienia dla gości typu Frog.
0
@Sulimo Bez tej Legii to życie kibiców Lecha byłoby nudne... Przecież wy bardziej jesteście przeciw Legii niż za Lechem.
0
@Uukasz_93 Lech może walić łokciami. Kiedyś Marchwiński bo wjechaniu sankami w zawodnika Legii strzelił gola i też były głupie tłumaczenia sędziów, że młody, że w zasadzie to krzywdy nie zrobił i takie bzdury.
8
@Emhyr Tak można powiedzieć o większości drużyn.
0
@SteuerFreiMoney Najlepiej po trawie wsiąść do bmw i podriftować po mieście...
0
@MESSIah16 Tylko, że on kupował hurtem, nikt wtedy sobie nie mógł pozwolić na takie wydatki.
2
@MesQueUnClub96 Kupić to kupić, gorzej sprzedać. Z twojego wpisu wynika, że kurs rubla jest jeszcze wyższy.
0
@MESSIah16 Przede wszystkim obrońcy wtedy mogli więcej. Nikt nie chronił napastników tak jak teraz.
3
@MesQueUnClub96 nie zmienia to faktu, że od niego zaczęła się era chorych, przepłacanych transferów w piłce.
1
@KrwawiaceoczyVEB Albo jest zdrowy albo nie...
0
@Nazio87 Właśnie przez tych "kibiców" wcale nie żal Wisły.
0
@Kgorecki2500 Ostatnio chyba Bellerin paradował w koszulce Kowala.
1
@Kgorecki2500 A Słowenia czy Słowacja?
0
@SteuerFreiMoney Raczej cała prawda o głupocie społeczeństwa. Takich jak ten pajac powinno się eliminować.
0
@thorin Za dzieciaka biegało się 2:56, teraz 4 to jak mam dobry dzień...
0
@tristan87 Bardziej ośmieszyli się kibole kksu, którzy bili swoich chcących wejść na stadion.
8
@tbas Raczej chodzi o zawieszenia za kartki i tym podobne.
6
@Kgorecki2500 Do tej pory nikt Ukrainie wojny nie wypowiedział.
0
@Emhyr Całkiem niezła grupa kolarska. Po co sprzedawać?