2

@hayek Historyczne kluby i City założone w 1880 roku...

0

@AlwaysBlaugrana Przecież fourty czy fourteen to prawie bez różnicy, ktoś czegoś nie doczytał.

0

@Pilka_jest_okragla Przecież jeszcze brakuje kilku sztuk żeby ławkę zapełnić.

3

@tobiasson92 Orlen wyrówna te spadki swoimi marżami.

0

@VegetaPolska W czym to ma przeszkadzać radości Atletico?

0

@Adamski69 Wygrali dwie serie 3-0, gdzie zawsze 2 razy grali na wyjeździe. W drugim półfinale może być 5 spotkań, to też da im przewagę.

0

@Ogorinho1974 Jak się nie podpala to mają szanse. Ta ich wolna, wyrachowana i dokładana gra bardzo deprymuje rywali.

2

Piłkarze Legii dali d... w tym sezonie, to za to koszykarze są w finale.

0

@sevs Była już taka akcja w Anglii dwa lata temu.

2

@LloretDeMar przecież tak Lech zdobył ostatniego mistrza, kibice górnika odwiedzili swoich piłkarzy przed meczem z Lechem i "poprosili" żeby przypadkiem Lech nie przegrał, bo goniła ich Legia, trener obsrał zbroję i wystawił w meczu pół składu juniorów

2

@Bruttal Lech właśnie by obchodził, gdyby istniał.

0

@Krystian1588 Tutaj bardziej chodzi o upodobania @SteuerFreiMoney do idiotycznej jazdy po mieście i jego uwielbienia dla gości typu Frog.

0

@Sulimo Bez tej Legii to życie kibiców Lecha byłoby nudne... Przecież wy bardziej jesteście przeciw Legii niż za Lechem.

0

@Uukasz_93 Lech może walić łokciami. Kiedyś Marchwiński bo wjechaniu sankami w zawodnika Legii strzelił gola i też były głupie tłumaczenia sędziów, że młody, że w zasadzie to krzywdy nie zrobił i takie bzdury.

8

@Emhyr Tak można powiedzieć o większości drużyn.

0

@SteuerFreiMoney Najlepiej po trawie wsiąść do bmw i podriftować po mieście...

0

@MESSIah16 Tylko, że on kupował hurtem, nikt wtedy sobie nie mógł pozwolić na takie wydatki.

2

@MesQueUnClub96 Kupić to kupić, gorzej sprzedać. Z twojego wpisu wynika, że kurs rubla jest jeszcze wyższy.

0

@MESSIah16 Przede wszystkim obrońcy wtedy mogli więcej. Nikt nie chronił napastników tak jak teraz.

3

@MesQueUnClub96 nie zmienia to faktu, że od niego zaczęła się era chorych, przepłacanych transferów w piłce.

1

@KrwawiaceoczyVEB Albo jest zdrowy albo nie...

0

@Nazio87 Właśnie przez tych "kibiców" wcale nie żal Wisły.

0

@Kgorecki2500 Ostatnio chyba Bellerin paradował w koszulce Kowala.

1

@Kgorecki2500 A Słowenia czy Słowacja?

0

@SteuerFreiMoney Raczej cała prawda o głupocie społeczeństwa. Takich jak ten pajac powinno się eliminować.

0

@thorin Za dzieciaka biegało się 2:56, teraz 4 to jak mam dobry dzień...

0

@tristan87 Bardziej ośmieszyli się kibole kksu, którzy bili swoich chcących wejść na stadion.

8

@tbas Raczej chodzi o zawieszenia za kartki i tym podobne.

6

@Kgorecki2500 Do tej pory nikt Ukrainie wojny nie wypowiedział.

0

@Emhyr Całkiem niezła grupa kolarska. Po co sprzedawać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?