0

@kasha Do tego to przydałoby się wprowadzić przepisy z piłki ręcznej.

0

@Majkel34 On nie miał takich piłkarzy.

5

Karma za tego nura

4

@Gavinho A gramy na stare czy na nowe?

5

@AdamaTraore I poszedł do tego dzieciak z telefonem żeby to nagrać...

0

@MarcelNJ11 Tyle podają Ukraińcy. Przecież to oczywiste, że zawyżają te liczby. Podziel to przez 2 i będziesz bliżej realnych wartości.

0

@MarcelNJ11 Raczej nie aż tyle.

0

@takisobiektos Emreli to chyba z traumy nie wyjdzie, w Dinamie miał już też podobną akcję...

2

@Kgorecki2500 Dlaczego mieliby się nie odważyć?

2

@Gavinho Wcześnie nawet jak nie miał okazji to się "wykazywał".

1

@pawello10 Uciekła mu piłka, próbował ratować to wślizgiem i wpadł w nogi rywala, 100% prawidłowa kartka.

0

@PatrykBarca Co z tego, że fajnie wyprowadza jak prawie zawsze kończy to niecelnym podaniem.

0

@kejdzi Cztery wejścia z piłką na połowę rywala i za każdym razem niecelne podanie. Kryminał.

0

@Kgorecki2500 W marcu to akurat niekoniecznie.

1

@mindbender84 I pewnie dlatego biedak nie widział czy łapać się za stopę, kostkę czy piszczel...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AduŚ07 Jak Ukraińcy tylko się ruszą ze że swoich umocnionych pozycji to będzie po nich. W powietrzu nie mają szans, a wtedy ruscy będą mieli ich jak na tacy.

0

@Khajio Skoro dla USA to takie dobre to dlaczego mieliby zaniżać dane podawane przez Ukraińców? Przecież wg tego co podaje Pentagon to straty ruskich nie osiągnęły nawet połowy tego co podaje Ukraina.

3

@xparix Były kiedyś jakieś głosy o dodatkowych 6 mln za awans Atletico do ćwierćfinału.

1

@Dieselzor Tak, przekonałby. Szczególnie taką interpunkcją.

1

@BART97 Salah miał być w Legii ale uznali, że się nie nadaje. Temat nieaktualny.

1

@karci0 Orlen i skarb państwa muszą sobie odbić obniżkę vatu.
Grunt, że wczoraj obajtek wygłosił orędzie i ciemny lud zadowolony.

5

@macio_944 Chyba 100% przeznaczonych na tą wojnę.

2

@P33ck Połączenie pieniędzy i mądrej budowy klubu.

7

@MesQueUnClub96 Żyjemy w kosmosie, więc tak. Też jesteśmy kosmitami.

0

@Peszko07 Ponad 700mln.

0

@Dieselzor Wszystko przez Pereza. To on zaplanował nasze odpadnięcie z LM.

0

@Herato I pewnie dla karnego czy wolnego, który mógł się w meczu nie trafić trzymali go w składzie. Podobnie było w rep. Holandii, gdzie zagrał ponad 70 meczów.

0

@mkord Nie popadajmy w skrajności, ale nie może być tak, że 17-latek stawia klub pod ścianą.

0

@SinMistico Utrzymasz ich za wszelką i za 2-3 lata będą wołać po 20mln netto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?