mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 Mogłeś chociaż dobrze nazwisko napisać.
1
@Hrzan Problem w tym, że od dawna nikomu w redakcji nie zależy na poziomie tej strony.
0
@etobzyk Za dekadę nie będzie nas na nich stać jak będę chcieli w takim tempie podnosić swoje kontrakty.
0
@matirix20 To było na dworcu centralnym. Wpisz w google "Warszawa dinozaur Ukraina"...
0
@Barca1992 Co ma kobieca piłka do tego, że dziennikarze to dzbany, do tego te same dzbany piszą o piłce męskiej?
1
@Emhyr W 2004 chciał Beckhama, na szczęście jego plany pokrzyżował Real.
1
@Gwyn wtedy było normalnie
0
@LeoMessi1994 Typowe dla izolowanego państwa, które chce ratować swoją walutę.
1
@Comentateiro Wszystkie te typy silników mają olbrzymi problem z chłodzeniem i na ten moment nie dają żadnej szansy na dotarcie na Marsa w sensownym czasie.
3
@Bykunn Czyli twoim zdaniem 38 mln kraj powinien mieć imitację armii jaką ma obecnie?
4
@KaJoFCB Chyba jako maskotka.
1
@Emhyr Chyba typowe w meczach Atletico...
0
@Hubsao To może chociaż tutaj nie poszli na rympał.
0
@Hubsao Jakiś zapis o niekaralności urzędników wstecz wcisnęli?
2
@P33ck Pewnie z problemami ale by się utrzymali. We Francji czy Niemczech obstawiał bym 11-12 miejsce. Jedynie w Anglii byłby pewny spadek bo nie wytrzymaliby tempa gry przez cały sezon.
4
@arasz1819 oba pseudonimy to sztuczne twory, które się czyta tak jak sobie życzą ich właścicielki, nie ma tutaj zastosowania żadna reguła językowa
0
@osa91 Nie każda przemowa prezydenta to orędzie.
2
@Kgorecki2500 To nie było zgromadzenie narodowe sensu stricto. Jest 5 sytuacji kiedy jest zwoływane, żadna z nich nie zaistniała.
0
@marcin62 Nie, ale anonimowe atakowanie innych osób już tak.
2
@ObiwanKenobi Każdy kraj ma patogeny wirusów i innych chorób. Jak inaczej pracować na szczepionkami czy lekami? Tutaj chodziło o to żeby ruscy tych patogenów nie uwolnili, a nie przejęli.
0
@marcin62 Kto? Jakiś pacan, który boi się podać prawdziwego nazwiska?
1
@Bykunn Bralczyk to się skompromitował jak się kiedyś podpierał "miejskim słownikiem slangu".
0
@barcelonaLM To typowe u nich. Wrzucić obowiązki na samorządy i chwalić się, że się coś zrobiło.
0
@Hubsao To się zgadza, ale to wszystko (poza paliwem) dotyczy wojsk poborowych, które chyba faktycznie nie wiedziały gdzie i po co jadą. Armia kontraktowa nie wdaje się za bardzo w walkę, czekają aż Ukraińcy zmiękną przez naloty i ataki rakietowe. Wygląda na to, że przy planowaniu się przeliczyli i nie spodziewali się takiego oporu, nie znaczy to jednak, że armia jest słaba.
2
@Bykunn Pamiętaj, że widzimy tylko przekaz Ukraińców. To oczywiste, że zawyżają straty ruskich (już ze 3 razy wpadłem na info, że zniszczyli kolejną kolumnę, a to była ta sama tylko nagrana z innej strony i filmik wrzucane co 2 dni), w ten sposób utrzymują morale.
Dużo bardzie wiarygodne są dane Pentagonu, a te podają, że do tej pory rosja stracił 5% sprzętu zaangażowanego w inwazję, tutaj też pewnie trzeba brać poprawkę, ale są to dane bardziej prawdopodobne niż infa od Ukraińców.
3
@IronSanHybrid Grunt, że jest specem od OZE.
0
@kuz Czesi i Szwedzi tracą. Polska nie grając z ruskim unika chociażby potencjalnych kartek czy kontuzji. Dochodzi taż brak zmęczenia meczem.
6
@Vebrol Sytuacje Figo i Ronaldo są nieporównywalne.
0
@Kondziubarca Z punktu widzenia putina nic to nie zmienia.
2
@Emhyr To się sprawdza tylko w ataku. Trudniej bronić prawonożnemu na lewej i wyprowadzać piłkę.