0

@tomek8756 Mogłeś chociaż dobrze nazwisko napisać.

1

@Hrzan Problem w tym, że od dawna nikomu w redakcji nie zależy na poziomie tej strony.

0

@etobzyk Za dekadę nie będzie nas na nich stać jak będę chcieli w takim tempie podnosić swoje kontrakty.

0

@matirix20 To było na dworcu centralnym. Wpisz w google "Warszawa dinozaur Ukraina"...

0

@Barca1992 Co ma kobieca piłka do tego, że dziennikarze to dzbany, do tego te same dzbany piszą o piłce męskiej?

1

@Emhyr W 2004 chciał Beckhama, na szczęście jego plany pokrzyżował Real.

1

@Gwyn wtedy było normalnie

0

@LeoMessi1994 Typowe dla izolowanego państwa, które chce ratować swoją walutę.

1

@Comentateiro Wszystkie te typy silników mają olbrzymi problem z chłodzeniem i na ten moment nie dają żadnej szansy na dotarcie na Marsa w sensownym czasie.

3

@Bykunn Czyli twoim zdaniem 38 mln kraj powinien mieć imitację armii jaką ma obecnie?

4

@KaJoFCB Chyba jako maskotka.

1

@Emhyr Chyba typowe w meczach Atletico...

0

@Hubsao To może chociaż tutaj nie poszli na rympał.

0

@Hubsao Jakiś zapis o niekaralności urzędników wstecz wcisnęli?

2

@P33ck Pewnie z problemami ale by się utrzymali. We Francji czy Niemczech obstawiał bym 11-12 miejsce. Jedynie w Anglii byłby pewny spadek bo nie wytrzymaliby tempa gry przez cały sezon.

4

@arasz1819 oba pseudonimy to sztuczne twory, które się czyta tak jak sobie życzą ich właścicielki, nie ma tutaj zastosowania żadna reguła językowa

0

@osa91 Nie każda przemowa prezydenta to orędzie.

2

@Kgorecki2500 To nie było zgromadzenie narodowe sensu stricto. Jest 5 sytuacji kiedy jest zwoływane, żadna z nich nie zaistniała.

0

@marcin62 Nie, ale anonimowe atakowanie innych osób już tak.

2

@ObiwanKenobi Każdy kraj ma patogeny wirusów i innych chorób. Jak inaczej pracować na szczepionkami czy lekami? Tutaj chodziło o to żeby ruscy tych patogenów nie uwolnili, a nie przejęli.

0

@marcin62 Kto? Jakiś pacan, który boi się podać prawdziwego nazwiska?

1

@Bykunn Bralczyk to się skompromitował jak się kiedyś podpierał "miejskim słownikiem slangu".

0

@barcelonaLM To typowe u nich. Wrzucić obowiązki na samorządy i chwalić się, że się coś zrobiło.

0

@Hubsao To się zgadza, ale to wszystko (poza paliwem) dotyczy wojsk poborowych, które chyba faktycznie nie wiedziały gdzie i po co jadą. Armia kontraktowa nie wdaje się za bardzo w walkę, czekają aż Ukraińcy zmiękną przez naloty i ataki rakietowe. Wygląda na to, że przy planowaniu się przeliczyli i nie spodziewali się takiego oporu, nie znaczy to jednak, że armia jest słaba.

2

@Bykunn Pamiętaj, że widzimy tylko przekaz Ukraińców. To oczywiste, że zawyżają straty ruskich (już ze 3 razy wpadłem na info, że zniszczyli kolejną kolumnę, a to była ta sama tylko nagrana z innej strony i filmik wrzucane co 2 dni), w ten sposób utrzymują morale.
Dużo bardzie wiarygodne są dane Pentagonu, a te podają, że do tej pory rosja stracił 5% sprzętu zaangażowanego w inwazję, tutaj też pewnie trzeba brać poprawkę, ale są to dane bardziej prawdopodobne niż infa od Ukraińców.

3

@IronSanHybrid Grunt, że jest specem od OZE.

0

@kuz Czesi i Szwedzi tracą. Polska nie grając z ruskim unika chociażby potencjalnych kartek czy kontuzji. Dochodzi taż brak zmęczenia meczem.

6

@Vebrol Sytuacje Figo i Ronaldo są nieporównywalne.

0

@Kondziubarca Z punktu widzenia putina nic to nie zmienia.

2

@Emhyr To się sprawdza tylko w ataku. Trudniej bronić prawonożnemu na lewej i wyprowadzać piłkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?