mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@amanter Ćwiczenia, przecież po to oficjalnie ruskie wojska przyjechały na Białoruś.
0
@Criss18Barca To mogłoby zadziałać w drugą stronę i zjednoczyć ludzi wokół Putina.
1
@maroon No przecież to robią
9
@shahman Ten strzał wygląda jak jakaś przeróbka...
0
@Wilczeq To powiedział później, jak Stano dopytał.
0
@Wilczeq Dokładanie tak powiedział, gdyby Stano nie przycisnął to by sam się nie sprostował. To typowe dla Korwina, wali głupoty, które sam rozumie na swój sposób i oczkuje, że inni widzą to tak samo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty
1
@Coutinho007 Firpo był ściągnięty ma LO, tam Cucu nie dawał rady, więc grał w Getafe na skrzydle.
0
@Radzio_94 Co mają zrobić z wiatrem żeby było równo dla wszystkich?
0
@takisobiektos Może pójdzie w ślady ojca.
0
@shahman Alemany nie ma z tym nic wspólnego.
1
@martin3131 Po co piszesz to samo po kilkunastu minutach. Teraz jest to tak samo durne jak przed momentem.
2
@Kwiatek67 Ludzia?
2
@DonMatteo901 Trochę racji ma. To, że Lech się zesra metr przed kiblem jest bardzo możliwe.
1
@Hartge Do naszego Nico to prawdziwy tytan. Ten ma skurcze w 70 minucie.
5
@GeneralXavi Trenował u21 była cisza. Trenował Legię była cisza. "Dziennikarze" wyczuli okazję do zdobycia kliknięć i będą drążyć. Moim zdaniem temat jest zamknięty i nie ma co drążyć.
0
@Encore Przecież on był wyznaczony jako 7, a nie na najważniejszego karnego. Tam nikt nie zakładał, że nie zamknie się to w 5 próbach.
8
@Tomo_95 Wyjaśniał już to 100 razy. Po co do tego wracać?
5
@kamilo0066 Chyba trochę inna skala zjawiska.
1
@Phoenixx Naprawdę myślisz, że "drukowanie" pieniędzy polega na fizycznej ich produkcji? To jest tylko ułamek.
1
@DarkShen Inflacja ma tutaj mało do rzeczy.
0
@Piorun Z tym młodym wiekiem to bym nie przesadzał. W wieku Igi, Martina Hingis miała wygranych 7 turniejów wielkoszlemowych.
0
@eckov Jako mięso armatnie...
0
@Emhyr Statut Klubu chyba nie pozwala na takie rozwiązanie.
0
@kaamil1910 "mocnym drużyna", o co tutaj Ci chodzi?
0
@gassa81 Nie obrażaj Deulofeu. Teraz on i taki Tello robili by u nas za gwiazdy.
0
@busquets5 Luuk to nie nasz zawodnik.
0
@busquets5 Jakich innych Holendrów chcesz sprzedać?
0
@squeamish Czego się spodziewać po 3-ligowcu?