0

@amanter Ćwiczenia, przecież po to oficjalnie ruskie wojska przyjechały na Białoruś.

0

@Criss18Barca To mogłoby zadziałać w drugą stronę i zjednoczyć ludzi wokół Putina.

1

@maroon No przecież to robią

9

@shahman Ten strzał wygląda jak jakaś przeróbka...

0

@Wilczeq To powiedział później, jak Stano dopytał.

0

@Wilczeq Dokładanie tak powiedział, gdyby Stano nie przycisnął to by sam się nie sprostował. To typowe dla Korwina, wali głupoty, które sam rozumie na swój sposób i oczkuje, że inni widzą to tak samo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty

1

@Coutinho007 Firpo był ściągnięty ma LO, tam Cucu nie dawał rady, więc grał w Getafe na skrzydle.

0

@Radzio_94 Co mają zrobić z wiatrem żeby było równo dla wszystkich?

0

@takisobiektos Może pójdzie w ślady ojca.

0

@shahman Alemany nie ma z tym nic wspólnego.

1

@martin3131 Po co piszesz to samo po kilkunastu minutach. Teraz jest to tak samo durne jak przed momentem.

2

@Kwiatek67 Ludzia?

2

@DonMatteo901 Trochę racji ma. To, że Lech się zesra metr przed kiblem jest bardzo możliwe.

1

@Hartge Do naszego Nico to prawdziwy tytan. Ten ma skurcze w 70 minucie.

5

@GeneralXavi Trenował u21 była cisza. Trenował Legię była cisza. "Dziennikarze" wyczuli okazję do zdobycia kliknięć i będą drążyć. Moim zdaniem temat jest zamknięty i nie ma co drążyć.

0

@Encore Przecież on był wyznaczony jako 7, a nie na najważniejszego karnego. Tam nikt nie zakładał, że nie zamknie się to w 5 próbach.

8

@Tomo_95 Wyjaśniał już to 100 razy. Po co do tego wracać?

5

@kamilo0066 Chyba trochę inna skala zjawiska.

1

@Phoenixx Naprawdę myślisz, że "drukowanie" pieniędzy polega na fizycznej ich produkcji? To jest tylko ułamek.

1

@DarkShen Inflacja ma tutaj mało do rzeczy.

0

@Piorun Z tym młodym wiekiem to bym nie przesadzał. W wieku Igi, Martina Hingis miała wygranych 7 turniejów wielkoszlemowych.

0

@eckov Jako mięso armatnie...

0

@Emhyr Statut Klubu chyba nie pozwala na takie rozwiązanie.

0

@kaamil1910 "mocnym drużyna", o co tutaj Ci chodzi?

0

@gassa81 Nie obrażaj Deulofeu. Teraz on i taki Tello robili by u nas za gwiazdy.

0

@busquets5 Luuk to nie nasz zawodnik.

0

@busquets5 Jakich innych Holendrów chcesz sprzedać?

0

@squeamish Czego się spodziewać po 3-ligowcu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?