mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Pawlak1992 Może biorą pod uwagę umiejętności a nie trofea, które zależą od całej drużyny, a nie jednego zawodnika?
2
@AdiKingu96 Dlaczego przegrywał przez ostanie 4 lata? Jakim dzbanem trzeba być, żeby walić takie bzdury jak "nikt nie ma pojęcia o innych sportach".
0
@Ferrantorres91 Gdzie ty widzisz zaangażowanie u Depaya? Koleś kolejny raz przechodzi obok meczu, nawet nie udaje, że mu się chce. To on miał strzelać gole.
6
@Don Lucas I ty oczywiście wiesz, że pisały to te same osoby...
0
@Pawlusek Spadek budżetu z 1mld na 600mln?
0
@Bagsik88 Przecież Laporta ogłaszał budżet ze szczegółami.
1
@ElKamil Nasze placki po zsumowaniu osiągnięć nie zbiorą takich statystyk.
0
@Bagsik88 No spadły, o jakieś 50% procent.
5
@Djzordon I dlatego Pique dotrwał do końca na boisku.
0
@KrwawiaceoczyVEB Są też ludzie, którzy się interesują piłka, nie tylko Barceloną. To chyba nawet bardziej dziwne jak ogląda się tylko mecze jednej drużyny.
0
@sergio5 Jak nie głosujesz na nikogo to jesteś jeszcze niżej niż ci głosujący na pis.
1
@arasz1819 Na początku sezonu to czuł się "nowy", potem obrósł w piórka, uznał się za największą gwiazdę i stwierdził, że to inni muszą się starać. Przecież po nim widać, że mu się nie chce i ma wywalone, to nie jest kwestia braku formy tylko skopanej mentalności.
0
@PatrychoO Przekręt to będzie jak wygra on kosztem któregokolwiek mistrza olimpijskiego. To jest plebiscyt na najlepszego sportowa Polski, a nie Niemiec czy na najlepszego piłkarza.
0
@tbas Jak masz połowę składu dzieciaków niegotowych do gry w dorosłej piłce to nic dziwnego. Oni powinni być wprowadzani stopniowo w otoczeniu doświadczonych graczy, a nie jako ci od których zależą wyniki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Encore Przez 20 lat nic się nie rozwinął :)
0
@DonMatteo901 Czyli dogadał się z Kuleszą?
4
@SkyWalkerr Przecież on może w każdej chwili wyjechać z Australii. Nikt go tam nie trzyma na siłę.
2
@FC1899Barca Przecież wg pisu jak masz własną firmę to jesteś cwaniak i złodziej, bo na bank kombinujesz na podatkach.
1
@Joe_Pesci Przecież codziennie o tym gadają.
0
@Mesialdo87 Nie, kibic/oglądacz polskiej ligi.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Lewy ten zakład. Koleś ma na imię Edinson, a nie Ediosn.
0
@HERORICH2 A co on jest? Robocop, że mu wymienią na nowe i będzie ok?
3
@Mesialdo87 Od zawsze śmieszy ból dupy ludzi o Legię. Połowa jej nie lubi, bo kolega nie lubi, a druga połowa bo podobno za komuny jej pomagali, gdzie tytułu hurtem zgarniały kluby ze Śląska za "ciężką pracę górników".
2
@HERORICH2 Do Liverpoolu? Chyba jak Klopp odejdzie. Przecież on dał jasno do zrozumienia, że trafił się frajer (Barcelona), który Cou kupił.
0
@Arkadio90 No i spoko. Każdy kiedyś jakoś wybrał swój klub. Grunt to się tego trzymać, bo znam kilku takich którzy np. w naszej lidze zawsze dziwnym trafem kibicowali mistrzowi chociaż jeszcze rok wcześniej była to inna drużyna :), ale jak zapytasz to odpowiedź jest jedna - "zawsze za nimi byłem".
1
@Arkadio90 To widocznie ja dorosłem wcześniej, bo za Bykami byłem przed 96, a filmu nie widziałem do dzisiaj, ale faktem jest, że to pewnie efekt MJ.
PS
Wcześniej kto za ciebie wybierał?
0
@MesQueUnClub96 To akurat nie ma nic do rzeczy.
1
@Emhyr Akurat u Ronaldo to kwestia chorób.
1
@MesQueUnClub96 Jakoś mam tak, że sukcesy(nawet same dobre występy) Polaków na IO wzbudzają we mnie emocje i radość, a gole RL dla Bayernu jakoś tak mniej, a nawet wcale.