3

@Pawlak1992 Może biorą pod uwagę umiejętności a nie trofea, które zależą od całej drużyny, a nie jednego zawodnika?

2

@AdiKingu96 Dlaczego przegrywał przez ostanie 4 lata? Jakim dzbanem trzeba być, żeby walić takie bzdury jak "nikt nie ma pojęcia o innych sportach".

0

@Ferrantorres91 Gdzie ty widzisz zaangażowanie u Depaya? Koleś kolejny raz przechodzi obok meczu, nawet nie udaje, że mu się chce. To on miał strzelać gole.

6

@Don Lucas I ty oczywiście wiesz, że pisały to te same osoby...

0

@Pawlusek Spadek budżetu z 1mld na 600mln?

0

@Bagsik88 Przecież Laporta ogłaszał budżet ze szczegółami.

1

@ElKamil Nasze placki po zsumowaniu osiągnięć nie zbiorą takich statystyk.

0

@Bagsik88 No spadły, o jakieś 50% procent.

5

@Djzordon I dlatego Pique dotrwał do końca na boisku.

0

@KrwawiaceoczyVEB Są też ludzie, którzy się interesują piłka, nie tylko Barceloną. To chyba nawet bardziej dziwne jak ogląda się tylko mecze jednej drużyny.

0

@sergio5 Jak nie głosujesz na nikogo to jesteś jeszcze niżej niż ci głosujący na pis.

1

@arasz1819 Na początku sezonu to czuł się "nowy", potem obrósł w piórka, uznał się za największą gwiazdę i stwierdził, że to inni muszą się starać. Przecież po nim widać, że mu się nie chce i ma wywalone, to nie jest kwestia braku formy tylko skopanej mentalności.

0

@PatrychoO Przekręt to będzie jak wygra on kosztem któregokolwiek mistrza olimpijskiego. To jest plebiscyt na najlepszego sportowa Polski, a nie Niemiec czy na najlepszego piłkarza.

0

@tbas Jak masz połowę składu dzieciaków niegotowych do gry w dorosłej piłce to nic dziwnego. Oni powinni być wprowadzani stopniowo w otoczeniu doświadczonych graczy, a nie jako ci od których zależą wyniki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Encore Przez 20 lat nic się nie rozwinął :)

0

@DonMatteo901 Czyli dogadał się z Kuleszą?

4

@SkyWalkerr Przecież on może w każdej chwili wyjechać z Australii. Nikt go tam nie trzyma na siłę.

2

@FC1899Barca Przecież wg pisu jak masz własną firmę to jesteś cwaniak i złodziej, bo na bank kombinujesz na podatkach.

1

@Joe_Pesci Przecież codziennie o tym gadają.

0

@Mesialdo87 Nie, kibic/oglądacz polskiej ligi.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Lewy ten zakład. Koleś ma na imię Edinson, a nie Ediosn.

0

@HERORICH2 A co on jest? Robocop, że mu wymienią na nowe i będzie ok?

3

@Mesialdo87 Od zawsze śmieszy ból dupy ludzi o Legię. Połowa jej nie lubi, bo kolega nie lubi, a druga połowa bo podobno za komuny jej pomagali, gdzie tytułu hurtem zgarniały kluby ze Śląska za "ciężką pracę górników".

2

@HERORICH2 Do Liverpoolu? Chyba jak Klopp odejdzie. Przecież on dał jasno do zrozumienia, że trafił się frajer (Barcelona), który Cou kupił.

0

@Arkadio90 No i spoko. Każdy kiedyś jakoś wybrał swój klub. Grunt to się tego trzymać, bo znam kilku takich którzy np. w naszej lidze zawsze dziwnym trafem kibicowali mistrzowi chociaż jeszcze rok wcześniej była to inna drużyna :), ale jak zapytasz to odpowiedź jest jedna - "zawsze za nimi byłem".

1

@Arkadio90 To widocznie ja dorosłem wcześniej, bo za Bykami byłem przed 96, a filmu nie widziałem do dzisiaj, ale faktem jest, że to pewnie efekt MJ.
PS
Wcześniej kto za ciebie wybierał?

0

@MesQueUnClub96 To akurat nie ma nic do rzeczy.

1

@Emhyr Akurat u Ronaldo to kwestia chorób.

1

@MesQueUnClub96 Jakoś mam tak, że sukcesy(nawet same dobre występy) Polaków na IO wzbudzają we mnie emocje i radość, a gole RL dla Bayernu jakoś tak mniej, a nawet wcale.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?