0

@GeneralXavi Przecież to będzie wojenka na sankcje, a nie militarne starcie. Tutaj akurat UE ma dużo do powiedzenia, chociażby w kwestii NS2.
Poza tym, co źle świadczy o UE? Mamy rząd, który na każdym kroku daje do zrozumienia, że zasady panujące w UE ma gdzieś, to dlaczego unia ma ich traktować jako poważnego partnera. Jak pis nie zrozumie, że nie może stać jedną nogą w UE, a drugą poza nią to dostaniemy gospodarczo po d..., bo prędzej czy później Europa się z Putinem dogada, a wtedy nie możemy być obok tego.

2

@GeneralXavi Przecież tutaj chodzi o nasze wewnętrzne działania. Jak polski rząd nie przestanie działać anty-UE, to będą tam mieli w d... nasze postulaty i dogadają się z Rosją nad naszymi głowami.

0

@Kinginiesta Ukłuły czy nie, to nieistotne. Muszą utrzymać swój PR i pokazać, że też mogą.

7

@Uukasz_93 Jest też opcja, że OPEC zwiększy wydobycie żeby przydusić Rosję. W 2015 tak było i ceny ropy spadły bardzo mocno.

1

@KrystianR Teraz to on jest po 30.

0

@P33ck Co one mają podobnego? Inne oczy, usta, brwi, nawet nosy po innym chirurgu.

5

@AlexDark00 Od zawsze jest nieodłączną częścią polityki. Jesteś na stronie chyba najbardziej upolitycznionego klubu na świecie.

1

@fart Przecież 2000 euro za 1 tys. metrów sześciennych to będzie jak za darmo.

0

@kulek22 Ewentualnie będzie jak w 2014, gdy wszyscy producenci ropy chcieli udupic Putina i zwiększyli wydobycie żeby ceny poleciały na pysk.

0

@AdamaTraore Nasz Narodowy nie spełnia wymogów UEFA na organizację finału LM.

0

@chosenone I teraz inni już wiedzą, że w zatargi z Putinem się nie wchodzi. Szczególnie, że większość z nich ma kasę dzięki temu, że pozwolono im budować swoje majątki na bazie firm państwowych.

0

@Zoker Po co odpuszczać piłkę nożną. Co być tam sobie nie uroił w głowie, piłka nożna kobiet to nadal piłka nożna. W USA szczególnie, tam mecze ich reprezentacji kobiet to święto i stadiony są pełne.

0

@Ghotti Alba nie gra w pomocy...

0

@chosenone Powiedz do Chodorkowskiemu. Tam oligarchowie mają coś do gadania pod warunkiem, ze robią to co chce Putin.

11

@Zoker I co tego? Wolę mieć mistrzynie świata wśród kobiet niż chłopców do bicia wśród mężczyzn. Przecież sprawa dotyczy kasy za grę w reprezentacji, a nie w klubach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BombowiecKrawczyk Mam tak samo z Depayem.

9

@michal26 Mają nie informować, że Putin ściągnął 200 tys. żołnierzy nad granicę? Kiedy będzie właściwy moment? Jak będą pod Kijowem czy może dopiero pod Warszawą.

0

@Bykunn Konflikty nie wybuchają w 5 minut. Jakie wyciąganie do koszar? Ogłaszają mobilizację i masz 24h na stawienie się. Chociaż faktycznie, pewnie byłby problem z obecnymi potencjalnymi poborowymi w rurkach i białych trampkach.

0

@lucca87 Jak oceniasz, która lepiej czyści? Po każdym myciu paszcza pod mikroskop?

0

@Rewolucja123 Wolałbym młodego Zubiego.

1

@BorzyKrzys Ilu tych "dobrze wyszkolonych żołnierzy, profesjonalistów" jest w stanie utrzymać Polska? 150-200 tys.? W razie konfliktu i tak będzie pobór, a wtedy do jednostek trafią ludzie, którzy nie będą umieli załadować magazynka do karabinu. Obowiązkowa SW to chyba faktycznie przeżytek, ale powinny być jakieś szkolenia np. 2-3 tygodniowe, raz na 3 lata.

0

@Beztroskii Jak wychowałeś brata?

2

@maniak33333 Pieniądzą to na pewno nie...

2

@BART97 W Poznaniu i tak będzie euforia. Dla nich sezon jest udany jak się uda wygrać jeden mecz z Legią.

0

@robimen12345 Przecież on tak zawsze gra.

0

@norbi77 Problem w tym, że wszystkie jego przykłady są równie głupie.

0

@Emhyr Przecież tak chwalili go na Polsacie za super zarządzanie składem :)

0

@Omoziu Przykłady Cou i Griezmana pokazały, że nie ma co czekać aż się rozkręcą bo to może nigdy nie nastąpić.

0

@maroon Połącz kropki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?