mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Zbyszard Khephren i Marcus Thuram.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@BART97 Przez Białoruś jadą iskandery :(
1
@danio1899 U nas mecze kolejki nigdy nie są grane w poniedziałki. Poza tym nikt tak nie twierdził.
7
@arkasath Może po prostu wzięli po uwagę czas od kiedy jest w Barcelonie.
1
@Sehzade1899 Nadal nie zgadza się na transporty bezpośrednio do Ukrainy.
0
@Herato Dynamo Kijów
0
@Kengo On to zrobił po gwizdku, a nie w ostatnich sekundach.
1
@tbas No i właśnie do niego się wtedy pruli, chociaż to było w meczu, nie po.
3
@FC1899Barca Jak już coś kopiujesz to napisz od kogo... Dodałeś 1, 2, 3 i że niby to twoje tezy?
1
@Sau_Ron Ja ich lubiłem jak grał tam Rai, potem jakoś liga francuska stała mi się obojętna.
0
@Emhyr Pewnie, że nie wie. Robotę za niego robi Alemany i inni.
0
@Robert1603 Kiedy on był dobry? To jak się czujesz w Paryżu to już zupełnie inna sprawa :)
1
@MesQueUnClub96 Granie w okularach powinno być traktowane jak niedozwolony doping :-)
0
@GeraltzKatalonii Nie mogli w nich zagrać.
0
@Comfortable_ Dlaczego nie napisałeś o ilości goli w tych meczach? Nie pasowało do durnej tezy?
0
@taris Syn swojego ojca...
0
@Crystal37 Oby.
0
@Comfortable_ Zagłębie-Piast 90min (10 rożnych), no normalnie drużyny nadające się do Anglii.
Wziąłeś jakieś randomowe staty i próbujesz zabłysnąć.
0
@Hubsao Pytanie dla ilu z nich mają wyposażenie.
0
@normasubiektywna Być może. Te sprawy pokrywały się w czasie, od razu po skasowaniu zamówienia na Caracale MON zajął się BH.
Nie zmienia to faktu, że Antoni twierdził, że kupi 80 BH, a finalnie udało się sprowadzić kilka, armia nie została wzmocniona tam, gdzie tego najbardziej potrzebuje.
0
@Korsain Gdańsk 6.28-6.35.
0
@kamilop Chwalili się, że będą Blackhawki. Dotarły 2. W sumie co da się załatwić w 7 czy 8 lat?
0
@william_wallace Mylisz poziom sportowy z aspektem finansowym. Nie masz pojęcia skąd w polskiej lidze biorą się pieniądze. Dlaczego np. na Legię w każdym mieście w Polsce są najdroższe bilety? Ile lat takiej Sevilli zajmie uzyskanie prestiżu i pozycji w Europie na poziomie Realu i Barcelony? 10-15? Może nigdy bo finansowo liga poleci na pysk już w pierwszym roku po ich spadku. W każdej lidze są drużyny, które ciągną resztę ligi. Czy chcesz czy nie u nas są to Legia i Lech i jeszcze trochę czasu minie zanim dołączą do nich Pogoń czy Raków czy może ktoś inny.
0
@william_wallace Mówisz o klubie, do którego nikt w Polsce nie podchodzi obojętnie. Wyrzuć z Hiszpanii Real lub Barcę i niech ktoś przejmie pałeczkę. Wiem, że inna skala, a też inny potencjał całej ligi. Na Ruch czy Górnik nie przychodziły pełne stadiony w innych miastach. Co ty w ogóle porównujesz? Legia jest w lidze od zawsze i mówienie, że jej spadek nic nie zmieni jest zwykłą ignorancją, albo życzeniowym myśleniem kibola(nie normalnego kibica, bo ci potrafią łączyć fakty) innego klubu.
1
@vangoor Z tej godziny 40 minut zajęło tłumaczenie.
0
@UbranyNaBialo Bez pieniędzy nie da się zrobić żadnej reformy, a póki co Legia i Lech generują ich dla całej ligi najwięcej.
0
@william_wallace Podaj jeden argument. Kto i co zyska?
0
@Bykunn @william_wallace Spadnie najbardziej medialny klub w kraju. Mówimy o drużynie, która jak przyjeżdża na mecz wyjazdowy to zapełnia stadiony, gdzie normalnie frekwencja nie przekracza 50%, oczywiście, że dzieje się to w dużej mierze z niechęci do Legi, co nie zmienia faktu, że inne kluby na tym zarabiają. W tym roku będzie przetarg na prawa do transmisji na kolejne sezony, to chyba oczywiste, że z Legią, która ma największą oglądalność cena będzie wyższa niż bez niej.
2
@FC1899Barca I dokładanie tak długo jak na Ukrainie nie zostanie odbudowany każdy budynek, tak długo nie powinno się zdejmować sankcji z ruskich.