0

@tbas Sprzęt wojskowy nie stoi na półkach, nic konkretnego nie kupią. Składa się zamówienie i czeka w kolejce miesiącami, często latami. Przecież takich Ambramsów czy F35 nie produkują na zapas. W USA już mają problem z uzupełnianiem tego co przekazali Ukrainie.

0

@BorzyKrzys Na co się dali nabrać? Kasa z biletów zostanie w Warszawie, więc będzie przeznaczona na pomoc uchodźcom. To raczej dziwny ruch właścicieli Dynama, skoro są tacy "proruscy".

0

@cules100pro Żeby dolecieć na obcą planetę trzeba opracować paliwo na bazie surowców, które mamy na ziemi :)

0

@Zoker Tu jest mowa o pierwszej drużynie a nie u16.

2

@Hubsao To teraz trzeba zacząć robić przetargi na mosty, które je udźwigną bo takich w Polsce praktycznie nie ma.

1

@cules100pro Te atomy to z czego będę jeżeli nie z surowców?

0

@Hubsao Przecież to był program "Wysoki pressing", powtórka z rana, a nie studio przed meczem. Już myślałem, że coś przegapiłem.

0

@Hubsao Gdzie to studio przedmeczowe?

0

@Szreko Do sypialni?

6

@Uukasz_93 Nie wołali go to nie podszedł. Trzeci rok z varem a "eksperci" nadal nie wiedzą jak to działa.

0

@Ziemny do tego głosowania było 4478.

0

@jedrek7000 Na żeńską bilety były praktycznie za darmo.

1

@tomek8756 Komunikat z 1 kwietnia...

2

@NaFazieHitman On tego nie obiecywał. Zobaczył, że słupki się nie zgadzają to rozdał kasę tępemu ludowi.

4

@NaFazieHitman Wow, teraz przekręty Orbana to też "wina Tuska". To już jest wyższy poziom odklejenia. Koleś kupuje głosy, a ty porównujesz to do niespełnionych obietnic.

0

@AdamaTraore Nie mieli szczęścia, takie jest prawo międzynarodowe.

0

@DonMatteo901 Prawie jak przed chwilą w meczu Celticu.

1

@barcanawieki Przy cenie cukru waniliowego to nie ma sensu.

0

@PartidarioCatalan Teraz to on dopiero zobaczy do jak mniej toksycznego środowiska trafił...

1

@KrystianR Z każdym wypitym piwem jest trudniej trafić.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PatrychoO Tego nie kwestionuję. Cyrkowcy też ciężko trenują, ale oni nie każą się mienić sportowcami. To nie ma nic wspólnego z rywalizacją, mają być sprawni fizycznie żeby być w stanie zrealizować scenariusz. Pajacują to oni udając odporność na strzały spreparowanymi krzesłami czy waląc łbami w stalowe słupy.

0

@PatrychoO Bohaterowie w serialach są fikcyjni, nie wyjdzie ci aktor na konferencję i nie powie "ja Batman dam oklep Jokerowi". Ci pajace w WWE uważają się za sportowców.

0

@PatrychoO Jak można mieć dylemat sport czy cyrk?

0

@jedrek7000 Tam będzie 24-26 stopni. Bez przesady.

1

@Kamilos84 Nie ma na boisku Górala po 20 minutach:)

1

@tristan87 Pikanterii czym? :)

1

@Barca1992 Pewnie Szpakowski podpowiadał grafikom.

2

@tobiasson92 Oni będą kondycyjne przygotowani jak się zacznie zgrupowanie bo będą jeszcze działały efekty treningów w klubach. Potem przejdą 2-3 tygodni przez polską myśl szkoleniową i będzie dętka. Przecież tak jest od 20 lat.

0

@Krzychu1010 Skoro masz te wszystkie dane to chyba możesz łatwo policzyć kiedy Ci się zwróci. Możesz wziąć kalkulator do ręki jak każdy tutaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?