0

@damianex10 Od tego czasu Kurtła juz się wiele nauczył, nawet dzisiaj w pierwszej połowie wyciagnął piłkę spod ziemi.

6

Alisson coś dzisiaj odwali z tym wyjściami z pola karnego.

0

@draxidox Dobry bramkarz to nie fart.

0

@Transu96 Gruba jest to zasłania.

0

@Stagiryta Wszystkie takie sojusze przeciw Rosji nie mają sensu bez USA. Musi być równowaga nuklearna.

1

@Kgorecki2500 A myślisz, że po co te koty?

0

@Ferran Ty wiesz ile godzin ma tydzień?

2

@maroon Oczywiście, że nie. Głosowanie przeciw to polityczny strzał w kolano, w sytuacji, gdy wiadomo, że i tak ustawa przejdzie. Uniknęli pasków w wiadomościach typu "PO nie chce dać pieniędzy Polakom."

3

@Cule1234 Jak ma niby interweniować? Zakazać sprzedaży klubom?

1

@Kgorecki2500 Byłaby dobra, gdy wydatki na wojsko było pod kontrolą, a nie wyłączone z budżetu i długu publicznego. Przeznaczą na to gigantyczne sumy, z których duża część pójdzie bokiem i kasę przytulą ci, którzy "powinni".

2

@draxidox Michael Chang często zużywał 3 pary na mecz.

1

@AdamaTraore Ona kiedyś miała jakąś poważną kontuzję i ma ograniczoną możliwość ruchu.

0

@aleksandrowielki Dostawy rozłożone pewnie na kilkanaście lat.

3

@Mixtape Jak młody zażąda chorych pieniędzy to co ma Laporta zrobić?

2

@Sysia11 U Seles to nie była kwestia braku parcia na sukcesy. Ona po prostu nie wróciła już nigdy do formy (głównie psychicznej) po ataku nożownika w 93.

1

@against_modern_football Cała opozycja wie, że to głupota, ale wiedzą też że i tak pis i ich przydupasy to przegłosują. Głosowanie w takiej sytuacji przeciw to strzał w kolano i kolejna pożywka dla tvp na materiały "PO nie chce dać pieniędzy Polakom".

0

@Cwaniak4 Cicho? Przecież o Rudigerze były przecieki przez kilka miesięcy.

1

Chyba po raz pierwszy irytuje mnie reklama na stronie. Ten Karcher wyskakujący z dźwiękiem to przeginka.

0

@FCB24 Może c+ będzie chciał się dogadać z viaplay i odkupią część praw.

5

@Aveiro Normalny jeżeli przyjąć standard na poziomie pudelka.

1

@Janiama I do tego 3 mecz finałowy PLK.

0

@Rust_Cohle Chryzantemy zawsze na propsie...

3

@Khajio Postawienie na Bernardo gdy grał w rezerwach Benfiki to majstersztyk.

1

@Fabik87 Te z Lyonu też :)

1

@DLFCB Nie powstał, tylko zmienił nazwę.

3

@Fabik87 Babki Lyonu to też nie ogórki.

0

@norbi77 3 gole i 1 asysta vs 4 gole i 11 asyst, kto dał więcej?

0

@czółkovsky Iker statami miażdży Pedriego

1

@norbi77 bez jaj, Pedri zagrał w lidze 12 meczów, więc za co jakieś honory?

4

@Messibestplayerintheworld Ależ to jest żałosne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?