mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@damianex10 Od tego czasu Kurtła juz się wiele nauczył, nawet dzisiaj w pierwszej połowie wyciagnął piłkę spod ziemi.
6
Alisson coś dzisiaj odwali z tym wyjściami z pola karnego.
0
@draxidox Dobry bramkarz to nie fart.
0
@Transu96 Gruba jest to zasłania.
0
@Stagiryta Wszystkie takie sojusze przeciw Rosji nie mają sensu bez USA. Musi być równowaga nuklearna.
1
@Kgorecki2500 A myślisz, że po co te koty?
0
@Ferran Ty wiesz ile godzin ma tydzień?
2
@maroon Oczywiście, że nie. Głosowanie przeciw to polityczny strzał w kolano, w sytuacji, gdy wiadomo, że i tak ustawa przejdzie. Uniknęli pasków w wiadomościach typu "PO nie chce dać pieniędzy Polakom."
3
@Cule1234 Jak ma niby interweniować? Zakazać sprzedaży klubom?
1
@Kgorecki2500 Byłaby dobra, gdy wydatki na wojsko było pod kontrolą, a nie wyłączone z budżetu i długu publicznego. Przeznaczą na to gigantyczne sumy, z których duża część pójdzie bokiem i kasę przytulą ci, którzy "powinni".
2
@draxidox Michael Chang często zużywał 3 pary na mecz.
1
@AdamaTraore Ona kiedyś miała jakąś poważną kontuzję i ma ograniczoną możliwość ruchu.
0
@aleksandrowielki Dostawy rozłożone pewnie na kilkanaście lat.
3
@Mixtape Jak młody zażąda chorych pieniędzy to co ma Laporta zrobić?
2
@Sysia11 U Seles to nie była kwestia braku parcia na sukcesy. Ona po prostu nie wróciła już nigdy do formy (głównie psychicznej) po ataku nożownika w 93.
1
@against_modern_football Cała opozycja wie, że to głupota, ale wiedzą też że i tak pis i ich przydupasy to przegłosują. Głosowanie w takiej sytuacji przeciw to strzał w kolano i kolejna pożywka dla tvp na materiały "PO nie chce dać pieniędzy Polakom".
0
@Cwaniak4 Cicho? Przecież o Rudigerze były przecieki przez kilka miesięcy.
1
Chyba po raz pierwszy irytuje mnie reklama na stronie. Ten Karcher wyskakujący z dźwiękiem to przeginka.
0
@FCB24 Może c+ będzie chciał się dogadać z viaplay i odkupią część praw.
5
@Aveiro Normalny jeżeli przyjąć standard na poziomie pudelka.
1
@Janiama I do tego 3 mecz finałowy PLK.
0
@Rust_Cohle Chryzantemy zawsze na propsie...
3
@Khajio Postawienie na Bernardo gdy grał w rezerwach Benfiki to majstersztyk.
1
@Fabik87 Te z Lyonu też :)
1
@DLFCB Nie powstał, tylko zmienił nazwę.
3
@Fabik87 Babki Lyonu to też nie ogórki.
0
@norbi77 3 gole i 1 asysta vs 4 gole i 11 asyst, kto dał więcej?
0
@czółkovsky Iker statami miażdży Pedriego
1
@norbi77 bez jaj, Pedri zagrał w lidze 12 meczów, więc za co jakieś honory?
4
@Messibestplayerintheworld Ależ to jest żałosne.