mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlexDark00 Akurat Valencia to się stacza od lat i zawsze ledwie dopina budżet.
1
@jasiuZ Tam szef kiboli leje dziadków z dziećmi na trybunach to czego się spodziewasz?
0
@parpe Bezsens to twierdzenie, że Zlatan się u nas nie sprawdził.
0
@cris2706 To nie chodzi o to żeby być idealnym, ale po prostu zdać, chociaż na minimum. Uwalenie matmy, gdzie masz kalkulator i tablice to niezły wyczyn.
0
@MarianoItalianoVero Może jadł w maku i dokupił wodę? Miał zostawić jedzenie na stoliku i pójść do Biedronki?
1
@MesQueUnClub96 Klasycznie, w decydującym momencie seta Nadal gra najlepiej i wymusza błędy rywala.
0
@draxidox KD nie obowiązuje w Polsce od kilkunastu lat :)
1
@Mns21 Sam nie wiesz gdzie piszesz?
0
@Uukasz_93 Szkoda, że społeczność na meczykach to rak internetu. Nigdzie jak tam nie ma tylu prostaków.
0
@kaladin Nic byśmy nie zbudowali. Byłoby jak po Neymarze. Barca ma kasę to niech płaci, ceny za byle grajka poszłyby do 200-300 mln.
1
@MontelQ Z gwałtami w Polsce jest ten problem, że wiele kobiet ich nie zgłasza bo się wstydzą.
0
@KrwawiaceoczyVEB No nie, Albie piłka zeszła, tutaj masz czysty strzał.
1
@draxidox Czepiasz się chłopa, a nawet jego nazwiska nie znasz.
2
@dniel W latach 90 to inflacja miesięczna a nie roczna była na poziomie kilkunastu %.
0
@LambiPL Pewnie wszyscy przymkną oko na mordowanie Kurdów.
1
@Sulimo Trzeba zacząć od Lecha, który był umoczony po uszy, a dzięki "staniu się Amiką" uniknął kary.
1
@Essos Ronaldo ma problemy z tarczycą, od lat, więc nie wiem co w tym śmiesznego.
2
@KlimO Znam wielu, którzy po jakichś ekonomiach czy bankowości poszli na budowę bo kasa 2x lepsza niż w biurze.
0
@kamilop osobom
0
@Barca_Big_Moment Novak dwa sety od drugiej rundy...
2
@messi564 Po prostu wtedy byli za słabi. Dlatego odeszli do mniejszych klubów. U nas nikt nie będzie czekał kilka lat aż lewy obrońca nauczy się bronić.
0
@MesQueUnClub96 Szymański Szczęsny Fabiański Rybus (tak wiem, Rusek), w zasadzie też Bereszynski bo w Lechu robili z niego skrzydłowego a nie obrońcę. Poza tym dlaczego Legia, nie ma w tym kraju innych klubów? Dlaczego jak jest temat Lecha to od razu pojawiają się pożyteczni idioci z argumentem "a Legia to..."?
0
@Survier I dlatego ta kadra gra jak gra;)
2
@Beliar7283 Skąd pomysł że Ibra się u nas nie sprawdził? Zagrał bardzo dobry sezon.
0
@FCB24 Jego ciężko pamiętać, bo był u nas tylko na papierze :)
0
@FC1899Barca Gavi na skrzydle to nie jest ciekawa opcja.
1
@FCB24 Keirrison był królem strzelców w Brazylii, więc do końca takim ogórem nie był. To, że nie nadawał się do Barcy i nigdy nie dostał nawet szansy potrenować w klubie to inna sprawa.
1
@KrychaFCB No tak, grają w III lidze, tam pewnie jest mniej śmiesznie...
0
@Przemek2323 Ruch był minimalny bo przez ponad godzinę aleje Jerozolimskie były zamknięte.
2
@Mow_mi_Douglas Jakby wypowiedź nie była pocięta nie pasowałaby do tezy pereiry.