0

@marcin62 tam są same odwety, oni już sami się gubią kto komu i za co.

0

@Kgorecki2500 Potrzebny jest wspólny wróg, a kosmitów nie widać.

1

@Fabik87 Postawić na siłę na Penę tak jak kiedyś na VV i gorzej niż jest nie będzie.

2

@klopx Wtedy statystycznie miałby szansę coś obronić. Jak nie robi nic to broni to co zwykle, czyli to co leci w niego, chociaż też nie zawsze.

0

@barcelonaLM Po co im mistrz Wielkopolski tudzież jakiejś budowy?

1

@PatrychoO Lepszy jest typ od soudtracka Gladiatora i Interstellar....

0

Ładnie Mladen zmieścił.

1

@michaleu Ta platforma to w ogóle błąd w systemie.

0

@Vebrol Pełka też chyba przeszedł.

0

@michal26 Oglądający za 3 ligę? Przecież w ramblowskim elitarnym środowisku oglądanie ekstraklasy to totalne odklejenie, a co dopiero 3 liga...

1

@RomanHoffer Prawda jest taka, że w zakładach gdzie są stanowiska pracy przy maszynach powinna być stała rotacja. Wtedy później następuje wypalenie zawodowe, w razie konieczności (choroby, urlopy) nie ma problemu z obsadą. Tak jak w niemieckich fabrykach samochodów, co dwa tygodnie jest "przejście" dalej. Tym sposobem każdy pracownik potrafi zamontować fotel, jak i połączyć wiązkę przewodów. To się oczywiście sprawdza pod warunkiem, że dotyczy większości załogi, a nie jednostek.

3

@Vampir707 Podałeś tylko zmiany w KK, które pasują do narracji. Co z pozostałymi, które były powodem odrzucenia projektu przez senat? Przecież to był typowy projekt pisu - "wrzucamy coś populistycznego, co spodoba się każdemu, ale jednocześnie przemycamy to co tak naprawdę jest nam potrzebne".

1

@Anonymus0608 Tamci się zamurują, wyjdzie im kontra w 20 minucie i Lech obsra zbroję.

1

@ranger3120 Gdyby wtedy mu weszło, to pewnie kisiłby się w klubie jeszcze parę lat. Możliwe też, że wtedy zyskałby uznanie kolegów i taki Messi nie udawałby, że Martina nie ma na boisku.

0

@Survier nasz komunistyczny rząd zrzekł się reparacji przez naciski ruskich

0

@FC1899Barca Skorża by tu niewiele zmienił. Zagrali swój sezon, teraz będą znowu czekać kilka lat na kolejny tak dobry.

0

@MesQueUnClub96 skąd wiesz, że puig zjadł kebaba?

0

@Criss18Barca Gdzie ty widziałeś te zachwyty?

1

@Emhyr Teoretycznie, pomidor to też owoc :)

0

@FCMichalo Bo Barca niszczy piłkarzy...

0

@czółkovsky Darmowe bilety, to się rozeszły.

0

@Foton Te z pieprzem cayenne zamiast papryki są lepsze...

0

@Kgorecki2500 No i skąd trzeba by wtedy kupwać chipy?

8

@Rl9k1nG Jedno słowo - półprzewodniki.
Tajwan jest największym producentem mikroprocesorów.

1

@Gaz Pod warunkiem, że grałoby się tylko jesienią.

3

@cris2706 Alves nie ma 46?

3

@kamiVeB Kim zawieszał?

1

@Oskar00 Tak jak pewien Norweg wczoraj.

0

@Firestone To znaczy, że do tej pory jeszcze nigdy takiej wojny nie było.

0

Ależ piłę zagrał Wolski...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?