mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 tam są same odwety, oni już sami się gubią kto komu i za co.
0
@Kgorecki2500 Potrzebny jest wspólny wróg, a kosmitów nie widać.
1
@Fabik87 Postawić na siłę na Penę tak jak kiedyś na VV i gorzej niż jest nie będzie.
2
@klopx Wtedy statystycznie miałby szansę coś obronić. Jak nie robi nic to broni to co zwykle, czyli to co leci w niego, chociaż też nie zawsze.
0
@barcelonaLM Po co im mistrz Wielkopolski tudzież jakiejś budowy?
1
@PatrychoO Lepszy jest typ od soudtracka Gladiatora i Interstellar....
0
Ładnie Mladen zmieścił.
1
@michaleu Ta platforma to w ogóle błąd w systemie.
0
@Vebrol Pełka też chyba przeszedł.
0
@michal26 Oglądający za 3 ligę? Przecież w ramblowskim elitarnym środowisku oglądanie ekstraklasy to totalne odklejenie, a co dopiero 3 liga...
1
@RomanHoffer Prawda jest taka, że w zakładach gdzie są stanowiska pracy przy maszynach powinna być stała rotacja. Wtedy później następuje wypalenie zawodowe, w razie konieczności (choroby, urlopy) nie ma problemu z obsadą. Tak jak w niemieckich fabrykach samochodów, co dwa tygodnie jest "przejście" dalej. Tym sposobem każdy pracownik potrafi zamontować fotel, jak i połączyć wiązkę przewodów. To się oczywiście sprawdza pod warunkiem, że dotyczy większości załogi, a nie jednostek.
3
@Vampir707 Podałeś tylko zmiany w KK, które pasują do narracji. Co z pozostałymi, które były powodem odrzucenia projektu przez senat? Przecież to był typowy projekt pisu - "wrzucamy coś populistycznego, co spodoba się każdemu, ale jednocześnie przemycamy to co tak naprawdę jest nam potrzebne".
1
@Anonymus0608 Tamci się zamurują, wyjdzie im kontra w 20 minucie i Lech obsra zbroję.
1
@ranger3120 Gdyby wtedy mu weszło, to pewnie kisiłby się w klubie jeszcze parę lat. Możliwe też, że wtedy zyskałby uznanie kolegów i taki Messi nie udawałby, że Martina nie ma na boisku.
0
@Survier nasz komunistyczny rząd zrzekł się reparacji przez naciski ruskich
0
@FC1899Barca Skorża by tu niewiele zmienił. Zagrali swój sezon, teraz będą znowu czekać kilka lat na kolejny tak dobry.
0
@MesQueUnClub96 skąd wiesz, że puig zjadł kebaba?
0
@Criss18Barca Gdzie ty widziałeś te zachwyty?
1
@Emhyr Teoretycznie, pomidor to też owoc :)
0
@FCMichalo Bo Barca niszczy piłkarzy...
0
@czółkovsky Darmowe bilety, to się rozeszły.
0
@Foton Te z pieprzem cayenne zamiast papryki są lepsze...
0
@Kgorecki2500 No i skąd trzeba by wtedy kupwać chipy?
8
@Rl9k1nG Jedno słowo - półprzewodniki.
Tajwan jest największym producentem mikroprocesorów.
1
@Gaz Pod warunkiem, że grałoby się tylko jesienią.
3
@cris2706 Alves nie ma 46?
3
@kamiVeB Kim zawieszał?
1
@Oskar00 Tak jak pewien Norweg wczoraj.
0
@Firestone To znaczy, że do tej pory jeszcze nigdy takiej wojny nie było.
0
Ależ piłę zagrał Wolski...