mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Huck Myślę, że akurat mniemanie o sobie to ma bardzo duże.
1
@michal26 Możliwe że nawet Pereza nie łyknie.
0
@Danny Gaucho spóźnił się z newsem i doliczył dzisiejszy puchar:)
0
@Irmscher10 ney wszedł i poznał te parę minut jak grają faceci:)
0
@Freudysta To była chyba jedyna porażka Barcelony w lm w tamtym sezonie.
0
@AlexDark00 a później o 2.
0
@Kgorecki2500 postawiłeś na Ajax po tej wyprzedaży?
0
@Freudysta Reformy Fim dają efekty. Inni nie byli w stanie wystawić 4 zawodników to zmienili na 2 i się stawka "wyrównała".
0
@Encore No co, uderzał w piłkę a ten się podniósł i łeb podstawił.
0
@Patrykl145 Nie masz telefonu? W sam raz pasuje.
0
@Coutinho007 Oboje to taki instrument muzyczny.
1
@kryhaa nie gra.
1
@Ojciec5tkidzieci Kilkaset kilometrów? Kontynentu wędrują szybciej niż można się spodziewać.
0
@Pawel13sz Fati też zdecydowanie za dużo.
0
@mateusz1989VeB U nas to już kolejna ucieczka po tej Lecha ogłoszonej przez Rutkowskiego, która nie wyszła.
0
@RosjaninBut Jakiego dawna? Przecież Messi odszedł rok temu.
1
@sokot Messi potrzebuje ze 3 sezony żeby go wyprzedzić w golach.
0
@michal26 I czekać trzy lata aż nauczy się ustawiać w obronie?
0
@ObiektywnyKibic121 W takim klubie jak Barca bramkarz czasami musi wybronić coś ekstra a nie tylko nie zawalać boli, do tego wystarczy bramkarz pokroju i z pensją Kuciaka.
1
@Damian11 Dest trzyma poziom wszystkich hajpowanych talentów z Ajaxu.
7
@Firestone Piłkarze, których wyciąga Monchi to talenty (często nieoczywiste) do obróbki. W Barcelonie nikt nie będzie czekał 2-3 lata aż taki gracz wejdzie na jej poziom.
0
@Kgorecki2500 Nie chce im się a potem płacz o trudne losowanie bo punktów w rankingu brakuje.
0
@Rewolucja123 I obrońca obraca się dupą do strzelca.
4
@MesQueUnClub96 Pewnie wymyślili ją Kandyjczycy na potrzeby hokeja.
0
@Janas11224 Raz na rok to i kura pierdnie...
1
@MesQueUnClub96 Po prostu Blade, ten od wampirów.
3
@Tomason No przecież zatrzymał się przed linią... środkową :)
3
@Katalonbar Był. Syprzak załapał się na końcówkę kadencji PO.
5
@Comentateiro Bez podłączenia lodówki cały przepis do kosza.
5
@Janiama Może Pana Jana za młodu nosiło po świecie :)