mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arkadio90 Marciniak w swoje karierze to akurat więcej Legii zabrał niż dał. Poza tym var zdecydował nie on, więc coś ci nie pykło.
1
@fart wreszcie klasyk, a nie jakieś podróby z Lechem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rl9k1nG W końcu miasto biskupa Paetza.
1
@wpwelement Zapytajcie go czy wie jak wygląda zagranie krzyżakiem...
0
@michal26 Na froncie na pewno były T-62. T-55 nie widziałem w żadnych relacjach, ale może coś mi umknęło. Z ruskimi jest ten problem, że 20 tys. niesprawnych są w stanie włączyć do walki w kilka tygodni. Wystarczy, że przestawią gospodarkę "w tryb wojenny", oby do tego nie doszło, bo to może oznaczać, że plany putina sięgają dużo dalej niż Ukraina.
8
@SuperPatsonFCB Nic, kolega jest z Cracovii :)
2
@michal26 Ponad 10 tys. to oni mają samych T72 i T80, które były w rezerwie, ale może już nie są. T-55 to już chyba kilka lat temu poszły na żyletki. Najstarsze jakie mieli w rezerwie to T64. Poza tym u nich to nigdy nie wiadomo co kryją za uralem.
0
@pt9 Przecież mama sprząta łazienkę...
0
@Sau_Ron Za długie na pasek.
0
@koksik2700 A Ekstraklasa i tak bije na łeb oglądalnością te całe top5...
1
@Pawci023x Wtedy mógłby być jednym z wielu dzieciaków i się nie przebić.
1
@Deviler Dokąd poszli ci kibice?
1
@MarianoItalianoVero Chyba w sezonie 2007-2008 Legia wygrała 7 albo 8 pierwszych meczów.
0
@FC1899Barca Kiedyś taka sama padła w Anglii.
3
@LionelM95 30%? Czemu nie 50, albo 100. To już lekka przesada.
1
@NaFazieHitman Nie doszło, tvn złapał tych ludzi pod stadionem.
0
@MesQueUnClub96 Jak LL nie uzna tych 150mln za prawa tv jako zysk to raczej dalej będziemy w czarnej d.
1
@KrwawiaceoczyVEB Niech ta druga drużyna w końcu awansuje. Ciągłe jej osłabianie przez wypożyczenia nie ma sensu.
1
@fart Ok, to w takim razie patologii ciąg dalszy...
0
@Deviler Jest, tylko żonę ma miejscową.
0
@Joe_Pesci Ze tego zdjęcia nie wynika żeby dziękował.
2
@SteuerFreiMoney Po są kierunkowskazy, żeby sygnalizować zamiar wykonania manewru.
1
@Chaoss Przecież to chyba nie ma być gotówka do ręki.
0
@Tytus990 Skończył 18 to się nauczył.
2
@Pawel13sz Jak im wyszło te 621 goli to nie wiem...
1
@PatrykBarca Rasiaka to Ty szanuj
0
@Uukasz_93 Najgorsze jest to, że sędziowie na taką grę pozwalają. Później zdziwienie, że z naszej ligi uciekają co lepsi technicznie gracze.
1
Kolejny świetny bieg Pii Skrzyszowskiej.
0
@PatrychoO Co ta za porównane? Przecież to mało kto zna. Takich "hitów" są dziesiątki. Problemem jest co się przebija do ludzi.