1

@Arkadio90 Marciniak w swoje karierze to akurat więcej Legii zabrał niż dał. Poza tym var zdecydował nie on, więc coś ci nie pykło.

1

@fart wreszcie klasyk, a nie jakieś podróby z Lechem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rl9k1nG W końcu miasto biskupa Paetza.

1

@wpwelement Zapytajcie go czy wie jak wygląda zagranie krzyżakiem...

0

@michal26 Na froncie na pewno były T-62. T-55 nie widziałem w żadnych relacjach, ale może coś mi umknęło. Z ruskimi jest ten problem, że 20 tys. niesprawnych są w stanie włączyć do walki w kilka tygodni. Wystarczy, że przestawią gospodarkę "w tryb wojenny", oby do tego nie doszło, bo to może oznaczać, że plany putina sięgają dużo dalej niż Ukraina.

8

@SuperPatsonFCB Nic, kolega jest z Cracovii :)

2

@michal26 Ponad 10 tys. to oni mają samych T72 i T80, które były w rezerwie, ale może już nie są. T-55 to już chyba kilka lat temu poszły na żyletki. Najstarsze jakie mieli w rezerwie to T64. Poza tym u nich to nigdy nie wiadomo co kryją za uralem.

0

@pt9 Przecież mama sprząta łazienkę...

0

@Sau_Ron Za długie na pasek.

0

@koksik2700 A Ekstraklasa i tak bije na łeb oglądalnością te całe top5...

1

@Pawci023x Wtedy mógłby być jednym z wielu dzieciaków i się nie przebić.

1

@Deviler Dokąd poszli ci kibice?

1

@MarianoItalianoVero Chyba w sezonie 2007-2008 Legia wygrała 7 albo 8 pierwszych meczów.

0

@FC1899Barca Kiedyś taka sama padła w Anglii.

3

@LionelM95 30%? Czemu nie 50, albo 100. To już lekka przesada.

1

@NaFazieHitman Nie doszło, tvn złapał tych ludzi pod stadionem.

0

@MesQueUnClub96 Jak LL nie uzna tych 150mln za prawa tv jako zysk to raczej dalej będziemy w czarnej d.

1

@KrwawiaceoczyVEB Niech ta druga drużyna w końcu awansuje. Ciągłe jej osłabianie przez wypożyczenia nie ma sensu.

1

@fart Ok, to w takim razie patologii ciąg dalszy...

0

@Deviler Jest, tylko żonę ma miejscową.

0

@Joe_Pesci Ze tego zdjęcia nie wynika żeby dziękował.

2

@SteuerFreiMoney Po są kierunkowskazy, żeby sygnalizować zamiar wykonania manewru.

1

@Chaoss Przecież to chyba nie ma być gotówka do ręki.

0

@Tytus990 Skończył 18 to się nauczył.

2

@Pawel13sz Jak im wyszło te 621 goli to nie wiem...

1

@PatrykBarca Rasiaka to Ty szanuj


0

@Uukasz_93 Najgorsze jest to, że sędziowie na taką grę pozwalają. Później zdziwienie, że z naszej ligi uciekają co lepsi technicznie gracze.

1

Kolejny świetny bieg Pii Skrzyszowskiej.

0

@PatrychoO Co ta za porównane? Przecież to mało kto zna. Takich "hitów" są dziesiątki. Problemem jest co się przebija do ludzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?