mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MesQueUnClub96 Pewnie wymyślili ją Kandyjczycy na potrzeby hokeja.
0
@Janas11224 Raz na rok to i kura pierdnie...
1
@MesQueUnClub96 Po prostu Blade, ten od wampirów.
3
@Tomason No przecież zatrzymał się przed linią... środkową :)
3
@Katalonbar Był. Syprzak załapał się na końcówkę kadencji PO.
5
@Comentateiro Bez podłączenia lodówki cały przepis do kosza.
5
@Janiama Może Pana Jana za młodu nosiło po świecie :)
0
@Medium I niby kto ma ich zrównać z ziemią?
1
@mindbender84 Kaczyński nie jest w rządzie, więc żaden samochód rządowy nie miał prawa tam być. Jeżeli był, to trzeba tego pasożyta z tego rozliczyć.
0
@Hubsao Przecież tylko potwierdził swoje słowa. Przy Legii chodziło o ostatnią rundę eliminacji, wtedy oni mieli w nogach 9 meczów, w większości granych co 3 dni.
0
@Joe_Pesci w meczach przeciwnik będzie miał bramkarza
4
@LionelM95 Nasz skauting leży, więc musimy brać tych, których wypatrzyła Chelsea.
0
@333tricampeones333 Bo u nas nie ma czasu na czekanie 3-4 lata aż lewy obrońca nauczy się bronić.
0
@klopx I Araujo pół roku kontuzji...
0
@Kgorecki2500 O tym będziesz mógł powiedzieć za kilka lat.
0
@Culer_1906 To będzie wchodził za Sergio w 85 minucie.
0
@Roafson24 Browar Damm jest sponsorem Barcy od wielu lat. Czy będzie teraz na koszulkach ciężko powiedzieć. To by oznaczało, że zajęli miejsce Cupry.
0
@gaucho104 nie właśnie, tylko kilka godzin temu
1
@abram3k Potwór, nie potwór. Fati to chucherko, które boi się kontaktu po kontuzjach.
2
@IronSanHybrid To że mógłby pójść to jedno. Drugie, to że pewnie co trzeci Polak by w to uwierzył.
0
Będzie jak z di Stefano.
0
@Nazio87 Rafinha to jeszcze nie wie gdzie będzie grał, . może zakotwiczy w PSG.
0
@Rust_Cohle pod warunkiem że piwo bez gazu
0
@MESSIah16 przecież 80% juniorów nie przekłada swoich wyników na karierę seniorską, to raz. Dwa, to ten chłopak ma mentalność celebryty a nie zawodowego sportowca.
0
@Kluivert_P Przecież dzisiaj ruszyła...
0
@Uukasz_93 Przecież tylko jeden gowniak jest na boisku.
0
@stradomek jest cała masa Ukraińców, którzy czują się Rosjanami
0
@P33ck Biorąc pod uwagę, że Lech grał mecz w tygodniu to było pewne, że będą mieć dzisiaj ciężary. Nie myślałem jednak że aż takie.
0
@Irmscher10 To może być jedyny raz gdy będzie to prawdą.
0
@Bartosz85 Do tej pory też był w takim klubie.