4

@MesQueUnClub96 Pewnie wymyślili ją Kandyjczycy na potrzeby hokeja.

0

@Janas11224 Raz na rok to i kura pierdnie...

1

@MesQueUnClub96 Po prostu Blade, ten od wampirów.

3

@Tomason No przecież zatrzymał się przed linią... środkową :)

3

@Katalonbar Był. Syprzak załapał się na końcówkę kadencji PO.

5

@Comentateiro Bez podłączenia lodówki cały przepis do kosza.

5

@Janiama Może Pana Jana za młodu nosiło po świecie :)

0

@Medium I niby kto ma ich zrównać z ziemią?

1

@mindbender84 Kaczyński nie jest w rządzie, więc żaden samochód rządowy nie miał prawa tam być. Jeżeli był, to trzeba tego pasożyta z tego rozliczyć.

0

@Hubsao Przecież tylko potwierdził swoje słowa. Przy Legii chodziło o ostatnią rundę eliminacji, wtedy oni mieli w nogach 9 meczów, w większości granych co 3 dni.

0

@Joe_Pesci w meczach przeciwnik będzie miał bramkarza

4

@LionelM95 Nasz skauting leży, więc musimy brać tych, których wypatrzyła Chelsea.

0

@333tricampeones333 Bo u nas nie ma czasu na czekanie 3-4 lata aż lewy obrońca nauczy się bronić.

0

@klopx I Araujo pół roku kontuzji...

0

@Kgorecki2500 O tym będziesz mógł powiedzieć za kilka lat.

0

@Culer_1906 To będzie wchodził za Sergio w 85 minucie.

0

@Roafson24 Browar Damm jest sponsorem Barcy od wielu lat. Czy będzie teraz na koszulkach ciężko powiedzieć. To by oznaczało, że zajęli miejsce Cupry.

0

@gaucho104 nie właśnie, tylko kilka godzin temu

1

@abram3k Potwór, nie potwór. Fati to chucherko, które boi się kontaktu po kontuzjach.

2

@IronSanHybrid To że mógłby pójść to jedno. Drugie, to że pewnie co trzeci Polak by w to uwierzył.

0

Będzie jak z di Stefano.

0

@Nazio87 Rafinha to jeszcze nie wie gdzie będzie grał, . może zakotwiczy w PSG.

0

@Rust_Cohle pod warunkiem że piwo bez gazu

0

@MESSIah16 przecież 80% juniorów nie przekłada swoich wyników na karierę seniorską, to raz. Dwa, to ten chłopak ma mentalność celebryty a nie zawodowego sportowca.

0

@Kluivert_P Przecież dzisiaj ruszyła...

0

@Uukasz_93 Przecież tylko jeden gowniak jest na boisku.

0

@stradomek jest cała masa Ukraińców, którzy czują się Rosjanami

0

@P33ck Biorąc pod uwagę, że Lech grał mecz w tygodniu to było pewne, że będą mieć dzisiaj ciężary. Nie myślałem jednak że aż takie.

0

@Irmscher10 To może być jedyny raz gdy będzie to prawdą.

0

@Bartosz85 Do tej pory też był w takim klubie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?