0

@Medium Czyli jedną?

0

@misiek12319 Poza czym?

0

@Encore jemu nie mają skrzyni biegów wymienić?

1

@Roni/VEB Mioduski jest członkiem komitetu wykonawczego ECA.

2

@hayek Na ogół takie trole działają pod wpływem chwili, bo coś się wydarzyło. Jak poczeka taki dzban z miesiąc to zapomni nawet po co to konto założył.

2

@Patryczek1426 Tak jak Monaco gra we Francji.

0

@NeKenI Mają szeroki skład.

0

@J4no Real się nie kompromituje to jest losowany z pierwszego koszyka.

0

@Sulimo kto nam zabronił być w pierwszym koszyku?

0

@GeneralXavi Co miał napisać w Dniu Niepodległości Ukrainy?

0

@Hubsao Wawrzyniak to akurat bardzo inteligentny gościu, może być dobrym trenerem jak ma nasze warunki.

0

@Nano22 No niby jakąś przerwę mieli :)

1

@Emhyr I te wg ciebie jest większość odzyskanych terenów? Odbili trochę wiosek i żadnego znaczącego miasta. Chyba inaczej definiujemy znaczenie słowa "większość".
PS
Charkowa ruscy nigdy nie zajęli.
Na tej mapce z kwietnia na zółto-czarno zaznaczone są tereny aktywnych walk, większość tych terenów nie była pod kontrolą rosji.

9

@DonMatteo901 Marzą mi się czasy, że kiedyś to piłki nożnej wejdą przepisy podobne do ręcznej. Za takie zachowanie jak to, stanie przy piłce jak rywal ma rzut wolny, odkopnięcia piłki powinny być ładowane kartki.

2

@Emhyr Jaką większość ziem odzyskała Ukraina? Cały Donbas jest w rękach ruskich, obwód chersoński z samym Chersoniem też, pomimo tego, że już z miesiąc temu Ukraińcy twierdzili, że lada dzień wejdą do miasta.
Od kliku tygodni front stoi praktycznie w miejscu, bo żadna ze stron nie ma wystarczająco sił żeby atakować.

1

@skubi99 To, że Korwin nic dla Polski nie negocjował i nigdy nie będzie to wielkie szczęście dla Kraju.

6

@Nano22 Co tutaj mają do rzeczy priorytety?

8

@HypeR Z jego szybkością? Objeżdżałby go każdy skrzydłowy.

0

@mateusz1989VeB Skąd wniosek, ze przepaliło żarówę? Napisał, że nie działają (nie świecą).

0

@mateusz1989VeB Każesz sprawdzać ciągłość przewodów człowiekowi, który pyta czy może ma uszkodzony bezpiecznik, czyli coś od czego powinien zacząć.

0

@mindbender84 Jak on wlazł na ten motor?

0

@clyde Nie bez powodu pytali się o zmniejszenie kwoty wykupu. Teraz pokażą - "nie chcecie obniżyć, to będzie 0".

0

@kaczucha1899 Bo asekurował pozycję wahadłowego, to samo musi robić grając w ustawieniu z 2 ŚO, gdy prawy obrońca gra wysoko, a u nas jest tak prawie zawsze.

0

@kaczucha1899 Przecież wczoraj grali na 3 stoperów, Araujo nie grał na prawej obronie.

0

@masq Dla mnie to on chciał bardzo mocno strzelić i mu piłka zeszła.

6

Fati się śmiał jeszcze przed strzałem Lewego

0

@MesQueUnClub96 dobrze że tak wyszło bo chyba strzelał

0

@mekston Raczej G/A.

0

@tomek8756 Właśnie, jak chcesz, a nie pchanie na siłę każdemu na tacę.

0

@jakub1906 Co khelaifi miałby zyskać w tym meczu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?