mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@HighestInTheRoom Hannah Schmitz nie jest ani matką, ani siostrą Maxa :)
0
@koziar Odwinąłem sobie wyścig, miał dokładnie 10,805 przewagi.
0
@Ascend Max na twardych stracił do Hamiltona 2,5 sekundy na 3 okrążeniach, więc tak różowo by nie było.
0
@mekston Przed SC miał już tylko 10 s przewagi.
1
Szybko poszło... :)
2
@Colon Najlepszy serial o Robinie.
1
@barcowy1899 Co wielkiego pokazał dzisiaj Fati? Określenie "zamulony", w tym meczu do niego pasuje dużo lepiej.
6
@DaPidejpi Kiedy Barcelona gra z nimi?
0
@Emhyr To oczywiste, Atletico chciało go wykupić za mniej niż 40, Barca się nie zgodziła to teraz pokazują co mogą.
0
@Image 2 minuty wcześniej byli w ataku 6 zawodnikami, więc raczej to nie brak sił
0
@messi564 Jak miał wprowadzić zawodnika, który grał od 1 minuty?
0
@mateusz1989VeB Przecież dostał za to kartkę, więc jakie kwity na sędziów?
0
@Explode Właśnie znalazłem że 84%. Wtedy to logiczne i ten tytuł traci na tragicznym przekazie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Mezocyklon87 Cicho, niszczysz zielonym narrację.
0
@matirix20 Tak to jest jak zawodnik dwa razy kończy karierę.
0
@P33ck Ognia to raczej ludzie nie wymyślili.
1
@hayek To najpierw trzeba zmienić prawo.
1
@franegpro Tak 0, jednego jeszcze nie ma, żaden z pozostałych nie jest nominalnym PO.
0
@Kgorecki2500 W Kaliningradzie był z bunkrem?
3
@Kgorecki2500 Prędzej Alba za 2-3 mecze wróci do pierwszego składu i już tam zostanie.
1
@bartas97 Teraz praktycznie nie ma dziesiątek w typie tych sprzed 20 lat, tacy statyczni gracze już się nie sprawdzają.
1
@MesQueUnClub96 Po Puchacza pojechał.
3
@Kessie Musztarda tylko ze słoika.
0
@sonek Mieli fuksa, że Legia zagrała "sezon życia" i się nie liczyła. To raczej nie jego zasługa.
2
@Xxxbarca4ever Widać który rozgrywający lepiej rozkłada atak i gra mniej jednowymiarowo.
0
@Peszko07 niestety już po 4
0
@Katalonbar Hiszpańska bardziej ogórkowa, łatwiej było.
3
@tbas "Dał sprawca", co to znaczy po polsku?
0
@Toretto Chyba pomyliły ci się strony boiska.