2

@Messibestplayerintheworld W naszym języku to miasto nazywa się Sewilla.

0

@Messibestplayerintheworld Był remis 2-2, więc gole strzelają, może to bardziej problem obrony a nie braku 9.

0

@KlonaZepan To wyobraź sobie co wyczyniała Martina Hingis, która wygrała 5 WSZ w wieku 19 lat, do tego dołożyła chyba 5 kolejnych w deblu.

0

@bartekvisca Co w tym dziwnego? Wtedy żadna Polka nawet nie ocierała się o jej poziom.

0

@Lionel_Messi10 Sędzia tu nie ma nic do gadania. Albo mecz będzie dokończony, albo dograny w innym terminie.

0

@P33ck To kolejność wg ilości tytułów.

0

@FCB24 chyba lekko przesadzasz...

0

@Sulimo Szulczek. :)

0

@DonMatteo901 Bez przesady z tą owacją. Trochę poklaskali i tyle.

1

@FC1899Barca Raczej nie przeżyła 15 premiów, kilku z nich wciąż żyje. Tak jak i kilku innych wymienionych.

1

@zodiak_10 To raczej nie jest decyzja Simeone.

3

@AllBundy Spokojnie, minie miesiąc miodowy i też zacznie się wkurzać. Trudno żeby teraz się czepiał, jak dopiero wszedł do drużny. W Bayernie bardzo często opierdzielał innych.

1

@J4no 760 za 2zł

0

@derlysy1979 Domowych meczów Lecha też nie pokażą?

15

@MrShakira Będzie dobrze jak 5 strzeli, on gra obecnie za daleko od bramki.

0

@Mathew86 Wchodzi w ryzykowne akcje i tak to wygląda, raz się uda, raz nie.

0

@Ojciec5tkidzieci Jak w Lechu na siłę robili z niego skrzydłowego zamiast pomocnika to nic dziwnego.

3

@fart kot by po prostu przelazł przez płot, bez zbędnych kombinacji :)

1

@Kgorecki2500 Kolesie handlują dragami i bronią, więc jak można inaczej ich nazwać.

1

@Lionel_Messi10 Nie ma ich na stadionie od 19 lat, więc o jakim "kozak dopingu" piszesz?

1

@DonMatteo901 Casemiro nie dostawał kartek, Jędrzejczyk uzbierał już 100, w tym jedną za faul, o który pruje się paczul.

0

@Vebrol Kto mu bił brawo?

1

@ptrx Oni nie nadają w rozdzielczości 720? To nawet nie jest hd, kiedyś nazywało się hd ready.

3

@HighestInTheRoom Hannah Schmitz nie jest ani matką, ani siostrą Maxa :)

0

@koziar Odwinąłem sobie wyścig, miał dokładnie 10,805 przewagi.

0

@Ascend Max na twardych stracił do Hamiltona 2,5 sekundy na 3 okrążeniach, więc tak różowo by nie było.

0

@mekston Przed SC miał już tylko 10 s przewagi.

1

Szybko poszło... :)

2

@Colon Najlepszy serial o Robinie.

1

@barcowy1899 Co wielkiego pokazał dzisiaj Fati? Określenie "zamulony", w tym meczu do niego pasuje dużo lepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?