mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Messibestplayerintheworld W naszym języku to miasto nazywa się Sewilla.
0
@Messibestplayerintheworld Był remis 2-2, więc gole strzelają, może to bardziej problem obrony a nie braku 9.
0
@KlonaZepan To wyobraź sobie co wyczyniała Martina Hingis, która wygrała 5 WSZ w wieku 19 lat, do tego dołożyła chyba 5 kolejnych w deblu.
0
@bartekvisca Co w tym dziwnego? Wtedy żadna Polka nawet nie ocierała się o jej poziom.
0
@Lionel_Messi10 Sędzia tu nie ma nic do gadania. Albo mecz będzie dokończony, albo dograny w innym terminie.
0
@P33ck To kolejność wg ilości tytułów.
0
@FCB24 chyba lekko przesadzasz...
0
@Sulimo Szulczek. :)
0
@DonMatteo901 Bez przesady z tą owacją. Trochę poklaskali i tyle.
1
@FC1899Barca Raczej nie przeżyła 15 premiów, kilku z nich wciąż żyje. Tak jak i kilku innych wymienionych.
1
@zodiak_10 To raczej nie jest decyzja Simeone.
3
@AllBundy Spokojnie, minie miesiąc miodowy i też zacznie się wkurzać. Trudno żeby teraz się czepiał, jak dopiero wszedł do drużny. W Bayernie bardzo często opierdzielał innych.
1
@J4no 760 za 2zł
0
@derlysy1979 Domowych meczów Lecha też nie pokażą?
15
@MrShakira Będzie dobrze jak 5 strzeli, on gra obecnie za daleko od bramki.
0
@Mathew86 Wchodzi w ryzykowne akcje i tak to wygląda, raz się uda, raz nie.
0
@Ojciec5tkidzieci Jak w Lechu na siłę robili z niego skrzydłowego zamiast pomocnika to nic dziwnego.
3
@fart kot by po prostu przelazł przez płot, bez zbędnych kombinacji :)
1
@Kgorecki2500 Kolesie handlują dragami i bronią, więc jak można inaczej ich nazwać.
1
@Lionel_Messi10 Nie ma ich na stadionie od 19 lat, więc o jakim "kozak dopingu" piszesz?
1
@DonMatteo901 Casemiro nie dostawał kartek, Jędrzejczyk uzbierał już 100, w tym jedną za faul, o który pruje się paczul.
0
@Vebrol Kto mu bił brawo?
1
@ptrx Oni nie nadają w rozdzielczości 720? To nawet nie jest hd, kiedyś nazywało się hd ready.
3
@HighestInTheRoom Hannah Schmitz nie jest ani matką, ani siostrą Maxa :)
0
@koziar Odwinąłem sobie wyścig, miał dokładnie 10,805 przewagi.
0
@Ascend Max na twardych stracił do Hamiltona 2,5 sekundy na 3 okrążeniach, więc tak różowo by nie było.
0
@mekston Przed SC miał już tylko 10 s przewagi.
1
Szybko poszło... :)
2
@Colon Najlepszy serial o Robinie.
1
@barcowy1899 Co wielkiego pokazał dzisiaj Fati? Określenie "zamulony", w tym meczu do niego pasuje dużo lepiej.