0

@Barca1922 Ani Błaszczykowski, ani Milik tylko pampers Nawałka, który chciał bronić wyniku przez 85 minut.

0

@QuaReL Tutaj chyba nie o mózg Fatiego chodziło...

10

@draxidox To jest nomenklatura przyjęta nawet w strategii NATO.

2

@Janiama Braki obu drużyn ujęte w dwóch zdaniach...

2

@Zoker Swój swego zawsze będzie bronił. Sędziowie widzą babole innych dopiero jak zakończą karierę i szukają fuchy "eksperta".

1

@Patrykl145 Oby, ale polski język trudna język. W mordę, chłopaką? Co to za mania używania "ą" zamiast "om"

4

@MesQueUnClub96 Stalingradu

0

@wasacz Ty posłuchaj kliku jego wywiadów i sam sobie wyrób opinię.

0

@wasacz Nie ma to jak wyrwać połowę zdania z kontekstu...
Co z tą "gością"?
Tu masz przykład, sprzed kilku dni. To być lizanie po jajkach?


1

@Emhyr To też dołóż tydzień, bo u nas na ogół leczą się dłużej niż zapowiadali.

0

@wasacz Żaden inny dziennikarz nie orze pisiorów tak jak on. Połowa z nich już boi się tam przychodzić. Inną sprawą jest, że ośmiesza każdego polityka, który do niego przychodzi. Wyciąganie, że dostał robotę w rfm dzięki pisowi to już grube odklejeni, przecież to radio jedzie po rządzie na każdym kroku.
PS
Co to znaczy "gością"?

1

W tym viaplay nawet akustykę w "dziuplach" mają do d...

1

@wasacz Mazurek i promocja pisu? Ty chyba nie wiesz o czym mówisz.

0

@kuz Tydzień przed MŚ zaczyna się zgrupowanie i mają zagrać jakiś towarzyski.

0

@draxidox Ile kasy i komu kto płaci?

1

@Medium Znając życie to warunki będą najmniej sprzyjały akurat naszym.

0

@Ls0811 Tutaj raczej w grę wchodzi wartość historyczna tej monety i sam kurs złota ma na nią mały wpływ.

0

@Medium No i? Gdzie to Nijmegen, w którym roku tam trafił?

0

@Medium Żurawski nigdy nie grał w Nijmegen.

1

@Pedri16Future Po co te apostrofy?

6

@Wilczeq Gdzie ty tam Kliczkę widziałeś?

0

@Peszko07 O jedno 0,7 w życiu za dużo ci weszło.

0

@msmsms Wypadek to jedno, ale ktoś chyba zapomniał dlaczego znak stop ma niepowtarzany kształt i postawił za nim te żółte tablice.

0

@Malibu on nie jest zdolny do takiej refleksji

0

@draxidox Nie wiem, ale się wypowiem...

0

@LaRoja To chyba potrzebujesz czujnik gazu, a nie CO2.

0

@A_Gomesinho_21 Z "Chodzącym za dnia" rozwalimy wszystkich.

3

Ale Mladen ma dzień...

3

@Bartosz85 Ładnie mu naszła...

0

@bartekvisca Oglądasz? Oglądasz, więc masz odpowiedź na swoje pytanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?