1

@Dalhi Jak jego wypowiedź sprzed prawie roku ma dzisiaj wpłynąć na giełdę?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@koksik2700 To czy chciał zbiec będzie ustalone w trakcie śledztwa. Wg jego wersji nie widział tego motocyklisty... :)

0

@PatrychoO No i? Nadal nie mamy w drużynie lepszego LO.

1

@PatrychoO Alba tymi minutami w ostatnich meczach pokazuje, że jest półkę wyżej niż Balde i Alonso.

0

@masa11 Pedri i Gavi to powinni być wprowadzani w tym wieku do drużyny, a nie być zawodnikami, na których chcemy opierać grę,

0

@Katalonbar Co będziemy spłać?

0

@AdiBarca87 W tym meczy nasz walą przez superligę? Nie walą Realu, glównego jej pomysłodawcy? Ochłoń...

0

@MesQueUnClub96 Jasne, on czyta tylko internet premium, taki dla elit.

0

@Kozinho. Całun nie ma 2 tys. lat. Ma około 800.

0

@Rewolucja123 Pitu titu, sratu tatu. Ten slogan to nic innego jak polityczne hasło łączące klub z tezami niepodległości mający na celu skupienie ludzi w jednym ośrodku.

4

@Rust_Cohle To nie jest kwestia jednego meczu czy jednego przeciwnika. Prześledź wstecz jego wypowiedzi, bardzo rzadko "zabezpieczał" się przed porażką.

33

@Emhyr Już szuka wymówek? Zazwyczaj robił to po dostaniu w ryj...

0

@PatrychoO Just eat

5

@bartas97 "Hej stary, kopałem cię cały mecz, ale wiesz... ty grasz w piłkę, ja tylko próbuję udawać piłkarza..., no sorki, daj łapę.."

2

@Peciak Śmieją się ci co nie oglądali meczu i nie widzieli zachowania graczy Wisły w jego trakcie oraz ci co są any-Legia z automatu...

1

@ef Są adekwatne do siły naszej waluty, a że nasz rząd ma w dupie jej wartość ta mamy efekty.

0

@DonMatteo901 To chyba jednak słabo oglądałeś. Za co on i Szwoch dostali kartki?

1

@tristan87 Pewnie, że mocy. Jakby przegrali z nikt z nich z głupim uśmiechem by z podziękowaniami nie podszedł.

0

@dniel W tym modelu są silniki D14z5 i D14z6. Oba biorą olej nawet przy normalnej jeździe :) To są odchudzone wersje D16Z z civiców 5 gen(lata 92/3-98).

1

@DonMatteo901 Wystarczyło obejrzeć mecz i zobaczyć jak go wiślacy kopali przez 97 minut, a sami leżeli od samego jego wzorku. I nagle na podziękowania im się zebrało.

1

@dniel On ma tam D-serię, która ma 20 lat i raczej nikt nie jeździł tym na 3 tys. obrotów. To musi brać olej.

1

@CriminalFCB Skoro jest tam półsyntetyk to pewnie silnik już mocno bierze olej. W 20-letniej Hondzie to nic dziwnego. Dolewanie syntetyka rozrzedzi olej i przyspieszy jego spalanie, będziesz wcześniej musiał dolać. Poza tym raczej nic Ci nie grozi.

0

@MESSIah16 Teraz w krytycznych momentach cały czas podają do Dembele w nadziei , że coś mu się uda. Problem w tym, że Leo wiele razy coś dawał radę zrobić, u Dembele to są pojedyncze przypadki, raz na 2-3 mecze.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Nie oglądałeś meczu, prawda?

0

@Kamiloza91 Pewnie jakaś część kasy od sponsorów zależy od wyników.

0

@Jackazz Uff, udało się.

1

Ależ koszykarze dają d... w koncówe

0

@FcPortoFan1999 Nie ma varu.

0

@nioton Dlaczego Real się błaźni skoro jest głównym orędownikiem powstania superligi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?