0

@Kessie jedna z tych rzeczy, której nie da się zbudować

0

@LionelM95 Nie daje się czerwonej i karnego.

0

@LionelM95 Nie.

0

@zmiter912576 Po faulu sędzia pokazał rzut wolny pośredni?

2

@masq Raczej ma komu zostawić kasę.

1

@D10SLEO A co to ma wspólnego z MŚ?

0

@MarioVeB! Kiedyś puszki miały więcej klasy niż dzisiaj?

0

@DamianBarcaCule Piłkarz BVB, Youssoufa Moukoko.

0

@natanvip Ok, ale nie wierzę w to, że jak zrobią sobie SL to będą się to kasą dzielić. Co by nie mówić o uefie, to jednak zapewnia ona, że chociaż część tej kasy generowanej przez wielkich skapuje niżej.

0

@Firestone Życzenia to jedno, realnie to oni mają szansę wyjść z grupy.

3

@natanvip I kto się zajmie piłką jak bogaci zrobią sobie superligę? Oni powinni dążyć do stworzenia nowej organizacji zamiast uefy, a nie zrobienia sobie ciepłego gniazdka do nabijania jeszcze większej kasy dla najbogatszych. Piłka nożna to miliony ludzi od dołu struktury, a nie tylko 20 największych klubów.

0

@Robert1603 Gratulacje za inwencję twórczą. Takiego potworka słownego jak "eqzeqwo" dawno nie widziałem.

0

@Faro Łagodnie podchodzisz skoro uważasz, że on słabo komentuje od roku, dwóch. Wg mnie zjazd zaliczył jakieś 4, może 5 lat temu.

0

@Bruttal To ci kibice kupieni czy jednak niewolnicy? Bo plączesz się w argumentach.

2

@doc "bezapelacyjnie, do samego końca, mojego lub jej"

0

@Patrykl145 A co ma robić? Rzucać bluzgami jak normalnie w meczu?

0

@Hosh Na ceremonii otwarcia będą czytać koran...bo fifa nie miesza sportu z religią.

1

@kubix05 Questra z 94.

2

@PatrychoO dla mnie ta jest sztosem


2

@jedrek7000 Komu? Czemu? Zasadom. Co to za chora mania pisania "ą" zamiast "om"?

1

@kuz Przecież tam nie było jednej budowy. Powstało kilka stadionów i dużo infrastruktury.

2

@Colon Connors ciągle grał, więc trochę inaczej to wyglądało. Te 9 lat przerwy Borga zrobiło swoje. Nawet będąc w treningu nie da się utrzymać formy na poziomie zawodowego sportowca.

2

@Colon On wrócił w wieku 35 lat. Dużo bardziej dziwne byłoby gdyby sobie poradził niż to, że mu nie szło.

0

@FCB24 Więcej wydasz za noc w hotelu.

0

@Criss18Barca Naszym to nie grozi, bo "Stadium 974" chyba klimy nie ma :)

1

@Cvzx Skoro facet może być kobietą, to twarz może być dupą. I na odwrót.

0

@DCHX Może gdyby Polska złożyła wnioski to kasa by była? Tylko, że u naszych rządzących na pierwszym miejscu jest zasad "pokażemy Niemcom, że nas stać".

1

@mindbender84 W takich sytuacjach zawsze zyskuje władza, nie ma znaczenia kto w danym momencie rządzi. W sytuacji zagrożenia ludzie zawsze konsolidują się wokół przywódców.

1

@Bykunn Tam są przedstawiciele wszystkich klubów parlamentarnych, więc raczej gadanie o procentach wyborczych nie przejdzie.

1

@Bobo25 może mu chodziło o to, że to był błąd Realu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?