0

@takisobiektos Tak jak europosłowie znają. Ze słuchawką w uchu.

0

@takisobiektos Skoro połowa ludzi, którzy prezesa wybierają też nie zna to co w tym dziwnego?

1

@kynio302 I to chyba sprzed 3-4 lat.

0

@Emhyr To nie jest kwestia tego czy się przewijał czy nie. Możesz tam wstawić nazwisko dowolnego trenera i skwitować stwierdzeniem "tyle wiem" i robić za wielce poinformowanego.

0

@Emhyr News taki, że każdy z LR mógłby go napisać...

0

@wasacz Każdy piłkarz ma indywidualne zapisy w kwestii zakazów. Jednemu zakazują jazdy motorem innemu na nartach. Przede wszystkim nie każdy się na to godzi.

1

@RobiS Gdzieś widziałem, że już kurs spadł już do 2.5 :)

1

@barcanawieki Myślę, że dobrze byłoby przeczytać cały wywiad i zrozumieć kontekst tej wypowiedzi.

0

@AmigoBlancos Co z tego, że mają taki skład skoro grali ultradefensywnie? Możesz wystawić 5 napastników i zabronić wychodzić za środek boiska. Jakie wtedy będzie nastawienie drużyny?

2

@Seba_89_ Bramkarz to tak samo zawodnik drużyny jak każdy inny. Co to za bzdurny argument?

0

@tbas Ale to nie on się na tyle wycenił.

0

@kulek22 zostaje jak kilku innych sędziów, równie dobrze może już nic nie sędziować

0

@LS ewentualnie lwy Atlasu zjadające słońce z flagi Argentyny...

0

@Sysia11 Deco to tak naprawdę Brazylijczyk.

0

@kempnou Gdzie on napisał, że de Jong przestał?

1

@Rewolucja123 Drużyna, która praktycznie nie potrafi w play-off wygrać meczu...

0

@xVENUMx Walker nie rozłożył dywanu.

1

Beckham na stadionie

0

Dobrze że mu przypomnieli o kartce

0

@kubix05 żeby z jego strony padły 3 gole dla Francji?

1

Borek gołym okiem widzi 1km/h różnicy w prędkości biegu na odcinku 30m. Fenomen z Tajlandii.

3

@RobiS reprezentacji Anglii w rugby

0

@Donnie_Darko Pewnie o Griezmanna albo Rabiota chodzi.

1

@LS Koleś próbuje akcentować angielski lepiej od Anglików, francuski lepiej od Francuzów....

0

@pt9 tutaj nawet nie było kontynuacji, było kopnięcie a Kane już dalej sam ciągnął w pole karne

0

@MESSIah16 Katalończycy nie czują się Hiszpanami:)

0

@FcPortoFan1999 On nie mówił "klika sekund", tylko "zostały sekundy". Jakby na to nie patrzeć miał rację. Poza tym, cały jego komentarz jest irytujący.

0

@Dertinho A w 98?

1

@Deathwing112 Nie mniejsze niż dla każdego innego piłkarza.

1

Iwański w żałobie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?