mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcelonaLM Czyli 360 sekund
0
@Kapitan hawk Kartki się nie zerują przed 1/2?
0
@messi564 Nikt z nich nic nie wygrał, to jakie złote pokolenia?
0
Co ponarzekali na Neymar to ich.
1
@don'T.R.I.P.e W każdej armii tak wygląda struktura dowodzenia. Oddziały mają swoich dowódców wydających rozkazy. To nie siły specjalne, gdzie jest miejsce na improwizację. Jeżeli nie byłoby odgórnego sterowania i "myślenia za wszystkich" to panowałby chaos. W rosyjskiej armii problemem jest to, że oni nie liczą się z szeregowym żołnierzem, szczególnie z tymi z poboru. To dla nich jest mięso armatnie, ale nie ma to nic wspólnego z samodzielnością żołnierzy i ich brakiem umiejętności, które wymieniłeś.
2
@don'T.R.I.P.e Od wszystkich elementów wojaczki, które wymieniłeś będzie twój dowódca, ty masz tylko umieć strzelać tam gdzie ci będzie kazał.
0
@Dari0G Lewy w tek kadrze czuje się tak mocny, że nie musi z nikim ustalić wspólnej wersji. Koleś pokręcił nosem w wywiadzie pomeczowym i Brzęczek poleciał ze stanowiska. Pozycja Michniewicza nie jest zbyt mocna, więc Lewy nie musiał z nim nic ustalać. Może jednak warto zastanowić się, czy było może jednak tak jak obaj mówią, a nie tak jak opisali to "dziennikarze" szukający kliknięć.
0
@Cotutajsiedzieje Ruskie czołgi stały 50 km od naszej granicy na Białorusi. W Kaliningradzie do niedawna było tyle wojska i sprzętu, że u nas mogłoby się udać im dotrzeć do Warszawy w 3 dni. Ilu Polaków przez to wyjechało z kraju?
15
@barcelonaLM Za premie to powinien być jechany Morawiecki, który chciał wypłacić kasę bez żadnej podstawy (pewnie by coś napisali na kolanie, jak zwykle).
0
@Bobo25 Nie ma znaczenia kto rządzi. Procedury są te same od 30 lat. Popytaj znajomych wojskowych jeżeli masz. Syn mojego sąsiada, pułkownika ma spakowane walizki od lutego i czeka na telefon od ojca, bo on będzie wiedział co się dzieje zanim spadnie pierwsza rakieta.
0
@Pogba Z Grosickim jednak się przyznał.
0
@Bobo25 Zdajesz sobie sprawę z tego, że w razie jakiejkolwiek agresji na nasz kraj granice są zamknięto w pół godziny i nikt w wieku do 65 lat nie wyjedzie. Tak, że jak za oknem nie masz granicy to twoja rodzina wyjedzie, ale ty zostaniesz i będziesz czekał na powołanie.
0
@BartqRKO Świecie to nie takie zadupie, a wracanie przy byle okazji do jego "niepamięci" jest żenujące.
0
@Bobo25 Można, pod warunkiem, że taka Francja nam na to pozwoli. Przecież to było widoczne nawet dla laika, że oddali nam piłkę i chcieli skontrować. Nic dziwnego mając dwie takie torpedy na skrzydłach.
0
@Walker Nie ma w tym filmiku niczego czego nie widziałem w meczach męskiej piłki.
1
@GeneralXavi Miał sam zdecydować za całą drużynę i sztab, że nie chcą kasy? W jakich czasach ty żyjesz? Przecież piłkarze już przed wyjazdem liczyli i negocjowali z PZPN jaki % kasy od fify ma wpaść na ich konta. Jakby Michniewicz sam pozbawił ich dodatkowych pieniędzy to szatnia by go "zwolniła" przed kolejnym meczem.
0
@hayek Duża ilość fauli jednego zawodnika to też żółta.
0
@bartekvisca Morawiecki ściemnia na temat pieniędzy? Niemożliwe.
0
@pacior95 myślę, że to bardziej brak klasowego środkowego obrońcy determinuje takie wybory niż chęć wystawienia Sergio
0
Od kiedy on jest Portugalczykiem? @Redakcja
1
@kamyk_23 kupa sadła chyba
3
@Ying jak to mówią, oczywista oczywistość:)
2
@megaloceros Scaloni jako pierwszy od lat trener Argentyny zrozumiał, że po pierwsze trzeba dobrze bronić i tak ustawił drużynę. Nikt z nimi nie będzie miał łatwo, a im bardziej ofensywnie nastawiona drużyna stanie przeciw nim tym większe szanse Argentyny.
0
@trolownik Może wreszcie nie będą grać przed murem 7 obrońców.
1
Higuain to bóg wykończenia w porównaniu z Lautaro.
0
@Irmscher10 Gdzie byłeś przez ostanie 15 lat rywalizacji tych dwóch piłkarzy?
2
@cris2706 To nie jest reklama tylko propaganda rządowa.
1
@KlonaZepan Ile ZP ma Lewy? Bo mnie zawsze uczyli, że 7-0=7, więc skąd tobie wyszło 2 więcej?
0
@Roobo Argentyna gra bardzo pragmatycznie, tak wygrali Copa.
0
@ChampionLW No to zmienisz zdanie :).