1

@barcelonaLM Czyli 360 sekund

0

@Kapitan hawk Kartki się nie zerują przed 1/2?

0

@messi564 Nikt z nich nic nie wygrał, to jakie złote pokolenia?

0

Co ponarzekali na Neymar to ich.

1

@don'T.R.I.P.e W każdej armii tak wygląda struktura dowodzenia. Oddziały mają swoich dowódców wydających rozkazy. To nie siły specjalne, gdzie jest miejsce na improwizację. Jeżeli nie byłoby odgórnego sterowania i "myślenia za wszystkich" to panowałby chaos. W rosyjskiej armii problemem jest to, że oni nie liczą się z szeregowym żołnierzem, szczególnie z tymi z poboru. To dla nich jest mięso armatnie, ale nie ma to nic wspólnego z samodzielnością żołnierzy i ich brakiem umiejętności, które wymieniłeś.

2

@don'T.R.I.P.e Od wszystkich elementów wojaczki, które wymieniłeś będzie twój dowódca, ty masz tylko umieć strzelać tam gdzie ci będzie kazał.

0

@Dari0G Lewy w tek kadrze czuje się tak mocny, że nie musi z nikim ustalić wspólnej wersji. Koleś pokręcił nosem w wywiadzie pomeczowym i Brzęczek poleciał ze stanowiska. Pozycja Michniewicza nie jest zbyt mocna, więc Lewy nie musiał z nim nic ustalać. Może jednak warto zastanowić się, czy było może jednak tak jak obaj mówią, a nie tak jak opisali to "dziennikarze" szukający kliknięć.

0

@Cotutajsiedzieje Ruskie czołgi stały 50 km od naszej granicy na Białorusi. W Kaliningradzie do niedawna było tyle wojska i sprzętu, że u nas mogłoby się udać im dotrzeć do Warszawy w 3 dni. Ilu Polaków przez to wyjechało z kraju?

15

@barcelonaLM Za premie to powinien być jechany Morawiecki, który chciał wypłacić kasę bez żadnej podstawy (pewnie by coś napisali na kolanie, jak zwykle).

0

@Bobo25 Nie ma znaczenia kto rządzi. Procedury są te same od 30 lat. Popytaj znajomych wojskowych jeżeli masz. Syn mojego sąsiada, pułkownika ma spakowane walizki od lutego i czeka na telefon od ojca, bo on będzie wiedział co się dzieje zanim spadnie pierwsza rakieta.

0

@Pogba Z Grosickim jednak się przyznał.

0

@Bobo25 Zdajesz sobie sprawę z tego, że w razie jakiejkolwiek agresji na nasz kraj granice są zamknięto w pół godziny i nikt w wieku do 65 lat nie wyjedzie. Tak, że jak za oknem nie masz granicy to twoja rodzina wyjedzie, ale ty zostaniesz i będziesz czekał na powołanie.

0

@BartqRKO Świecie to nie takie zadupie, a wracanie przy byle okazji do jego "niepamięci" jest żenujące.

0

@Bobo25 Można, pod warunkiem, że taka Francja nam na to pozwoli. Przecież to było widoczne nawet dla laika, że oddali nam piłkę i chcieli skontrować. Nic dziwnego mając dwie takie torpedy na skrzydłach.

0

@Walker Nie ma w tym filmiku niczego czego nie widziałem w meczach męskiej piłki.

1

@GeneralXavi Miał sam zdecydować za całą drużynę i sztab, że nie chcą kasy? W jakich czasach ty żyjesz? Przecież piłkarze już przed wyjazdem liczyli i negocjowali z PZPN jaki % kasy od fify ma wpaść na ich konta. Jakby Michniewicz sam pozbawił ich dodatkowych pieniędzy to szatnia by go "zwolniła" przed kolejnym meczem.

0

@hayek Duża ilość fauli jednego zawodnika to też żółta.

0

@bartekvisca Morawiecki ściemnia na temat pieniędzy? Niemożliwe.

0

@pacior95 myślę, że to bardziej brak klasowego środkowego obrońcy determinuje takie wybory niż chęć wystawienia Sergio

0

Od kiedy on jest Portugalczykiem? @Redakcja

1

@kamyk_23 kupa sadła chyba

3

@Ying jak to mówią, oczywista oczywistość:)

2

@megaloceros Scaloni jako pierwszy od lat trener Argentyny zrozumiał, że po pierwsze trzeba dobrze bronić i tak ustawił drużynę. Nikt z nimi nie będzie miał łatwo, a im bardziej ofensywnie nastawiona drużyna stanie przeciw nim tym większe szanse Argentyny.

0

@trolownik Może wreszcie nie będą grać przed murem 7 obrońców.

1

Higuain to bóg wykończenia w porównaniu z Lautaro.

0

@Irmscher10 Gdzie byłeś przez ostanie 15 lat rywalizacji tych dwóch piłkarzy?

2

@cris2706 To nie jest reklama tylko propaganda rządowa.

1

@KlonaZepan Ile ZP ma Lewy? Bo mnie zawsze uczyli, że 7-0=7, więc skąd tobie wyszło 2 więcej?

0

@Roobo Argentyna gra bardzo pragmatycznie, tak wygrali Copa.

0

@ChampionLW No to zmienisz zdanie :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?