0

@ChampionLW Jutro zmienisz zdanie, chyba że wypijesz tylko trochę.

0

@V e B 96 Marciniak gwiazdorzy tylko jak sędziuje w polskiej lidze. Gdy ma mecz międzynarodowy to zachowuje się zupełnie inaczej i jest półkę wyżej niż normalnie.

0

@Emhyr Co mają powiedzieć w Indiach? Oni w ciągu 3-5 lat będą mieli więcej ludzi niż Chiny, a piłka na poziomie niemal amatorskim.

1

@allien18 Napastnik w polu karnym nie spodziewał się piłki...

0

@masq Tak jak kiedyś miał to zrobić CR7 w LM po meczach z Legią...

0

@Demazo Pomijając resztę. Co do całej sytuacji ma pole 5 metra?

1

Na varze ulubieniec La Rambli.

4

@adi7adi8 Marokańczycy w Belgii nie mieli w tym problemu :)

0

@notor1ous Open Office

0

@galix22 Na razie największe rozczarowanie turnieju.

5

@Faro Śmieszne to są te twoje ciągłe żale na ten sam temat.

0

@cchesterr43 A co on takiego zrobił?

1

@ElTomas Milik nie jest piłkarzem Juventusu.

1

@Sulimo Jak to, pan asystent trenera nie ma pojęcia o piłce :) ?

0

@FcPortoFan1999 Przecież to Marokańczycy robili tam dymy, więc raczej po udanym meczu :)

2

@kynio302 Ale co on tym sędziom zrobi?

1

@Kessie Bardziej chyba radość po wygranej Maroka. Tam ponad 10% społeczeństwa to Marokańczycy.

0

@Kluivert_P Nie graliśmy ani z Republiką Środkowoafrykańską ani RPA (jak już chciałeś z "angielska" polecieć).

3

@DaPidejpi Kopia gola z Realem.

1

@Encore Myli mu się z Lautaro :)

0

@koksik2700 Dzień tak, chociaż z różnymi serkami, twarogami to działa też w drugą stronę, bo niektóre sklepy, szczególnie małe źle te produkty przechowują.

0

@4drian0 Kulki mocy.

2

@PatrychoO On nigdy nie mówił, że jest Polakiem. Określa się jako obywatel świata.

0

@koksik2700 Nie z każdym. Wiele, np. nabiał mają datę "należy spożyć do" a nie "najlepiej".

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Poversky1000 Co starczy? Może młodociany?

0

@Piorun Podoliński w odróżnieniu od większości z nich rozumie piłkę i ma pojęcie o taktyce.

0

@Rewolucja123 Argentyna z Maradoną w składzie będzie zdecydowanym faworytem :)

3

@Ptasior Grecja taką grą wygrała ME.

0

@bari_94 Nie można było spodziewać się niczego innego. Najlepiej świadczy o tym jego pobyt w Legii. W pucharach jakoś było bo tam gra z kontry dawała efekty, w lidze była kicha bo mało kto chciał grać przeciw Legii atak pozycyjny, tutaj było odwrotnie, to oni musieli prowadzić grę, a tego drużny Michniewicza nigdy nie umiały robić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?