mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo Abramasy (M1A1) ważą prawie tyle samo co leopardy i mniej niż challangery 2. Logistycznie problemem będzie to, że będzie tam kila typów czołgów, które mają różne wymagania, części itd. Abramsy jeżdżą praktycznie na wszystkim, te paliwo lotnicze to jakaś legenda. Wsparcia o jakim napisałeś potrzebują wszystkie czołgi, Abrams nie tutaj innych wymagań.
1
@Rl9k1nG Presja jak presja. Od początku mówili, że wyślą jak Amerykanie wyślą Abramsy.
0
@AllBundy Może prościej jest zrobić te badania, a nie je sobie "załatwić"? :)
0
@4drian0 No ciężka, taka sprzed 3-4 lat.
1
@Kondziubarca I dlatego, że trenował nas Nawałka, a nie jakiś średni trener z Europy, Portugalia z tego widelca uciekła.
1
@Medium Bardziej durnego argumentu się chyba nie da wymyślić.
2
@scotti Takie chore czasy, że komentowanie meczów sprowadza się do przytaczania plotek z tt.
1
@kiper09 To ten co prawie pogrążył Argentynę.
0
@sevs Przy naszym pierwszym golu też chyba był minimalny spalony.
2
Będzie gdzieś transmisja finału superpucharu dziewczyn?
3
@draxidox Już zmienił kwoty? Rano było 250 tys. rmb
0
@Jarema2000 Znowu będą Iskrą Kielce.
0
@lucca87 Ta 10 dla Fatiego to był właśnie kompletny przypadek. Numer się zwolnił, ktoś musiał go dostać, a wtedy akurat był na niego hype bo zagrał parę fajnych meczów. Do tego swój chłopak, wychowanek... Zdecydowanie za wcześnie wrzucono mu to na barki.
7
@Katalończyk 99 Przecież on pisze o progu wejścia czyli tym co jest potrzebne żeby zacząć grać. Oczywistym jest że jak weźmiesz 100 przypadkowych osób to w piłkę pogra prawie każdy, w siatkę kilka. Zobacz sobie lekcje wf, jak dramatycznie wyglądają dzieciaki przy siatkówce czy nawet koszu. Piłka nożna jest najprostszym z tych sportów (amatorsko) i taka miała być w założeniu.
0
@Tasde Zamień piłkarzy i siatkarzy miejscami i zobacz co będzie wyglądało bardziej komicznie. Gwarantuje ci, że piłkarze nie zrobią jednej poprawnej wymiany.
3
@Katalończyk 99 Tylko że 90% dzieciaków nie potrafi poprawnie odbić piłki siatkowej.
0
@Rust_Cohle I wyczuł, że padło na podatny grunt to teraz się bawi.
13
@VegetaPolska @Moderacja , nie można typa zbanować? Ile może spamować na ten sam idiotyczny temat? To było śmieszne, ale przez kilka pierwszych dni.
2
Ta drużyna fizycznie leży. Mają siłę na 20 minut pierwszej połowy i 15 drugiej.
0
@Messibestplayerintheworld I dlatego gra Araujo z dyskomfortem.
2
@4drian0 Co? FdJ na DM, strata, rozkładanie rąk, że był faul, kontra i gol.
1
@Firestone Hamulcowy na ławce, ale holownik gra.
11
Lata mijają a nasi nadal nie potrafią grać w przewadze...
0
@KlonaZepan Przecież po nim Djurdevic, bo chyba nie bierzesz pod uwagę tej trójcy, która była przez 2 tygodnie.
3
@bartas97 3/4 ludzi oglądających FMMA nie ma pojęcia kim jest Stokowiec.
1
@KlonaZepan Z Lecha go wywalili bo domagał się transferów adekwatnych do oczekiwań klubu.
0
@macio_944 I później FV opłacona z 3-miesięczym opóźnieniem.
0
@maroon Może Tadeusz?
0
@kiper09 Dlatego wracamy do gry 27 stycznia, a nie jak kiedyś, pod koniec marca.
0
@Kitek1640 Przecież realmadrid.com działa jak trzeba.