2

@masq Klepnął kontrakt na prawie 7 mln netto. To dopiero poświęcenie.

0

@Janas11224 Gdzie ty widziałeś klękających kiboli?

0

@Faro Jak być traktowany? Poczuł się gwiazdą, a od powrotu po kontuzji, od pierwszego meczu nie wykazuje grama zaangażowania. W pełni sam zapracował na to żeby przed nim szansę na minuty dostawali inni.

1

@Faro Ty sobie policz ile razy Gavi stracił piłkę i porównaj to z ilością jego odbiorów. Po nim chociaż widać, że mu zależy. Fati ma wywalone na to co się dzieje na boisku.

0

@Gaz Moim zdaniem on już wie, że wylatuje z klubu i ma wywalone na zaangażowanie. Może o tym też świadczyć gra "pod siebie', strzały z każdej pozycji, brak podań do lepiej ustawionych kolegów. Wie, że jak strzeli kilka goli to będzie argument przy negocjacjach kontraktu.

1

@mrboom Jak użyli takiej składni zdania to nic dziwnego, że padają głupie odpowiedzi.

0

@Azi Tylko, że to jest ujęcie już po odbiciu piłki od ręki. Mi się wydaje, że trafiła go w rękę dosyć wysoko i uznali, że ten obszar z obrazków uefy (ala rękawek) gdzie się przewinienia nie odgwizduje.

0

@Survier Najlepszą defensywą w lidze, Europa weryfikuje nas brutalnie w każdym meczu.

1

Może da się zrobić Pogoń w bambuko i wymienić Ferrana i Fatiego na Grosickiego?

0

@Chaoss No co? Nie wiedziałeś, że Pedri i Gavi spędzili razem lata w drużynach młodzieżowych Barcelony... :)

1

@lucca87 Te 45 stopni to kwestia tego że w tej pozycji dziecko może dłużej przebywać. Nie o bezpieczeństwo tutaj chodzi. I tak najlepiej nie wozić dziecka dłużej niż godzinę w foteliku. Robić 10-15 minutowe przerwy i po sprawie.

3

@DaPidejpi Może nie wie. Jak 3/4 gimbusów w Polsce biegających w koszulkach z Che Guevarą nie ma pojęcia kim był i co ma na sumieniu.

2

@Szogi Albo po prostu nieudolnie przetłumaczone.

1

@Nazio87 Ma jak każdy inny zawodnik PSG. To ich sponsor od ponad pół roku.

0

@DonAndresFCB Właśnie dlatego mogą sobie na to pozwolić, nie ma kto ich skontrować.

0

@MesQueUnClub96 Raczej polsat próbuje zgrać obraz z komentarzem

4

@Martwy I do tego mokrą.

0

@Hubsao No niosą. I co? Jest cięcie, zupełnie nowe otoczenie i koleś machający siekierką.

0

@wawrzyn1 Co w tym dziwnego? W wielu pociągach jest po kilka cystern z chemikaliami.

1

@SelloutCrowd O tym, że ludzie interesują się polska ligą świadczy chociażby oglądalność meczów, która mocno przebija te tzw. "ligi top5". Mecze Legii czy Lecha ogląda więcej ludzi niż Barcelonę czy Real wyłączając klasyki.

3

I tak oto Pedri nie ma asyst...

1

@FcPortoFan1999 Dawno nie widziałem takiego betonu jak gra Cracovia. Nic dziwnego że nie potrafią punktować ze słabymi, wtedy trzeba grać w piłkę a o tym oni nie mają pojęcia.

0

@Bruttal To fajną masz taktykę, bez obrońców:)

2

@Bruttal W tych bramkach stoją ludzie, którzy też biorą kasę za swoją robotę.

0

@Cotutajsiedzieje Ma pecha jak swego czasu Semedo, któremu sam Suarez zabrał 5-6 asyst w sezonie.

0

@Explode Na prawym skrzydle matołku, lewego nie mamy.

0

@Explode Grzałby ławę w drużynie, która nie ma nikogo na lewe skrzydło... Nieźle odleciałeś. Kto niby jest lepszy z tych co wymieniłeś na lewe skrzydło? Przecież przez to, że nie mamy nikgo wartościowego to gramy 4 w pomocy, bo Xavi woli zmienić ustawienie niż grać kimkolwiek na LS.

0

@ChampionLW 34 letni Lewandowski wszedł z buta w LaLiga, a wbrew temu co niektórzy chcą myśleć, Wieteska to nie jest aż taki ogór.

0

@cules100pro Czyli dzieje się dokładnie to co z Depor, tylko, że tam miejscowi przejęli klub w drugiej lidze a i tak okazało się, że nie mają wystarczająco środków. Obecnie to jest o wiele trudniejsze zadanie, bo kasa potrzebna na taką zabawę jest gigantyczna.

0

@cules100pro Valencia jak spadnie to będzie casus Deportivo, upadek klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?