mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@shahman Nawet Busi nadążył.
0
Złota piłka loading....
3
Ależ golazo Miedzi...
0
@Cvzx Pewnie pamięta w jakiej czarnej d... były kluby hiszpańskie w latach 90, gdy większość nie płaciła piłkarzom kontraktów.
0
@Kamiloza91 Nam brużdżą hiszpańskie przepisy. Co ma to tego patologia w Chelsea?
6
@gaucho104 Przecież to oczywiste, że wielu ludzi wzięło wakacje kredytowe i zamiast rat nadpłacili kredyt. Nie ma to nic wspólnego z tym, że mają więcej pieniędzy.
0
@zuang1995 To trzeba było pojechać 300m dalej, zjechać i wjechać ponownie. Świat by ci się od tego nie zawalił.
0
@kiper09 Ćwiąkała gadał, że nie chciał, wybrał Bayern.
6
@Rl9k1nG Decyzja dobra, ale byłoby miło jakby jeszcze podali na ile zadłużają państwo za zakupy sprzętu, bo one nie są wpisane w budżet żeby nie podnosić długu publicznego.
2
@Kondziubarca Długo po wyborach nie trzeba było czekać żeby pokazali swoje prawdziwe oblicze.
0
@Ls0811 Sprzęt nie może należeć do szpitali, bo te musiałby zapłacić podatki od darowizny.
2
@Faro Ogarnij Synów Anarchii
0
@Colon Teraz na boiskach zlanych wodą to nie przejedzie (pierwsze podanie).
0
@arasz1819 A jak pozycja jest dla niego najlepsza? I tak skończy na 9. Koleś nie ma szybkości i dryblingu, więc skrzydłowym będzie co najwyżej średnim. Jedyne czym się wyróżniał do instynkt strzelecki, jak był w formie to co strzelił to wpadało. Teraz nie ma niczego.
0
@MESSIah16 I co z tym referendum? To służy tylko temu żeby poznać "opinię ludu". Niepodległość musi ogłosić jakiś organ rządzący.
1
@MESSIah16 I to ta biedna Serbia miała swoich ludzi w dowództwie armii b. Jugosławii i to ta biedna Serbia przejęła 90% sprzętu tej armii. To ta biedna Serbia zaatakowała Słowenię i Chorwację, które były na początku praktycznie bezbronne.
PS
Kiedy Katalonia ogłosiła niepodległość żeby ktoś mógł ją uznać?
5
@SteuerFreiMoney Żaden ciężki charakter, tylko spełnili "życzenie" Żaka.
0
@Coutinho007 Pep nie wyraził chęci, tylko gotowość w razie potrzeby. To duża różnica, bo póki co potrzeby nie ma.
1
@jacobFCB Tylko szkoda, że taki Dembele trafia się raz na 10 meczów.
2
@Tabaluga37 Znając życie to już dawno są przeszkoleni.
0
@bartas97 Kto go bierze?
0
@draxidox Dzięki takim danym mogą określać ilość żołnierzy.
0
@Borneo Te francuskie "lekkie czołgi" to AMX-10. Tak naprawdę ciężko to nazwać czołgami.
0
@Borneo Abramasy (M1A1) ważą prawie tyle samo co leopardy i mniej niż challangery 2. Logistycznie problemem będzie to, że będzie tam kila typów czołgów, które mają różne wymagania, części itd. Abramsy jeżdżą praktycznie na wszystkim, te paliwo lotnicze to jakaś legenda. Wsparcia o jakim napisałeś potrzebują wszystkie czołgi, Abrams nie tutaj innych wymagań.
1
@Rl9k1nG Presja jak presja. Od początku mówili, że wyślą jak Amerykanie wyślą Abramsy.
0
@AllBundy Może prościej jest zrobić te badania, a nie je sobie "załatwić"? :)
0
@4drian0 No ciężka, taka sprzed 3-4 lat.
1
@Kondziubarca I dlatego, że trenował nas Nawałka, a nie jakiś średni trener z Europy, Portugalia z tego widelca uciekła.
1
@Medium Bardziej durnego argumentu się chyba nie da wymyślić.
2
@scotti Takie chore czasy, że komentowanie meczów sprowadza się do przytaczania plotek z tt.