mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCBparasiempre Wypiął na Polskę to się Klose, rodzice Podolskiego wiele razy zwracali się do PZPNu, żeby go sprawdzili jak jeszcze był juniorem, nasz beton nawet się nie zainteresował.
3
@marcin62 Czyli potrzebuję wokół siebie zawodników lepszych od siebie maskujących jego braki.
2
@Joe_Pesci Zaczełem? Przecież on polskiego nie zna, może po rosyjsku będzie mu łatwiej.
1
@nuevojugador Sprytni menago.
4
@HighestInTheRoom Santos ma podejście do polskiej ligi jak większość tutaj, a prawda jest takaz że chłopakom z ESA chociaż chciałoby się zasuwać na boisku. Ustawić Salamona z Nawrockim, Kapustkę w środku, Skorasia na skrzydle i gorzej by nie wyszło, a na pewno byłoby widać chęć do gry.
13
@A4ron Kogo z Rakowa, przecież do reprezentacji można powołać tylko Polaków?
0
@kubix05 W tamtej drużynie byli piłkarze z charakterem, teraz mamy zbiór celebrytów, którzy jeszcze nic nie osiągnęli (poza kilkoma jednostkami) a najważniejsze dla nich jest jebnąć fotkę na Instagramie i pokazać nowy tatuaż.
1
@Faro Tak oczekuję cudu, że Linetty nie wpakuje się na 30 metrze w przeciwnika i głupio nie straci piłki. Oczekuję, że ktoś analizuje rywala i wie że mają kolesia rzucającego z autu niczym kopnięcie z rogu do innych mających po 1,9m w polu karnym. Oczekuję, że Bednarek wie że do piliki się skacze z rywalem, a nie sekundę po nim, oczekuję że bramkarz wyjdzie do piłki spadającej na 4 metrze. Tu nie ma nic do rzeczy krótkie zgrupowanie, to są podstawy, które oni powinni znać nawet grając bez trenera. Do tego brak jakiekolwiek zaangażowania to kryminał.
2
@escarabajo Grywa, to bardziej odpowiednie słowo.
1
@escarabajo Z tymi dwoma Polakami w składzie rakowa to nie przesadzaj. Polacy robią tam za zapchajdziury grające jak inni nie mogą.
3
@Fetta Szymański musi grać w środku, to nie jest skrzydłowy. On nie ma szybkości, ale ma krótki drybling, po którym potrafi zagrać zajebiste piłki do przodu albo uderzyć.
2
@Nieznajomy Są słabi, Bednarek od ponad roku to parodia piłkarza. Do tego w kadrze zawsze gra jej śnięta ryba, on jest zawsze zamyślony i spóźniony.
2
@Sulimo Na ten moment najlepszą parą wydaje się opcja Salamon-Nawrocki. I śmiechy-hihy, że to polska liga nie mają znaczenia. Obaj przede wszystkim grają, do tego po Nawrockim widać po 5 minutach, że nie uczył się grać w Polsce.
0
@Aaron10 Gdyby kiedyś był zdrowy.
3
Kulawy Glik jest lepszy niż Kiwior i Bednarek razem wzięci.
0
Na Albanię Glika powołają jak już wyzdrowiał.
1
@AmigoBlancos W każdym normalnym kraju w pierwszej kolejności poleciałby premier za rozdawanie kasy bez żadnej podstawy prawnej. To Pinokio powinien być grillowany w mediach a nie trener czy piłkarze.
0
@PatrykBarca Oglądasz Feyenoord w tym sezonie? Chyba nie, bo bzdury piszesz.
0
@Saviola88 Santos jeszcze go nie zna...
0
@Colon Prawie jak Jesus Imaz.
0
@Bartula Przecież ta grupa to praktycznie mecze towarzyskie.
2
@Derean 16 drużyn na euro to optimum.
4
@TaughtMule Głos na nikogo to w tym przypadku prawie głos na pis. W naszej ordynacji im mniejsza frekwencja tym większa przewaga mandatów dla zwycięzcy w wyborach.
0
@Pawel13sz 19 i już pijany?
0
@Lucassito Przecież On też leży.
1
@shahman co to ma do tego, że Gaviemu się czerwona należała? To, że tam sędzia był ślepy nie usprawiedliwia głupich zachowań naszego zawodnika.
0
@Lionel_Messi10 to czy zrobił dobrze to rzecz względna, jak się trafi mniej ułomny sędzie to będzie czerwona, a granie w 10 to już nie jest "dobrze"
1
@shahman Gavi wjechał w typa bez piłki, całkowicie poza grą.
3
@FCB_dimiC trudno o zasięg polskiego radia za granicą bez internetu, przecież taki rmf nie montuje nadajników poza Polską
2
@takisobiektos Strzał niecelny to nie strzał na bramkę, tylko obok niej.