2

@Oskar00 Szczególnie w drugiej połowie, gdzie Hapoel miał 2 setki.

0

@jedrek7000 Nie ma z kim grać? Ile bramek wypracował sam? 1, 2? Reszta to dogrania kolegów.

1

@Compadre Raczej jak z Lecha Lech.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ToWinaSedziego On nie ma człapać tylko myśleć na boisku i biegać wtedy kiedy to potrzebne, a nie zapierdzielać jak wściekły do każdego rywala.

1

@Blantozaur Raczej nie. My to poziom LE, CR już tam nie daje rady w większości przypadków.

11

@Przemek2323 Kiedyś w trudnych momentach piłki szły do Leo i nich coś wymyśli. Teraz podają do Dembele... Efekty widać.

0

Niech Gaviemu ktoś tam wytłumaczy (widocznie sam nie jest w stanie na to wpaść), że nie może cały czas biegać jak pies spuszczony ze smyczy bo fizycznie nie da rady. Jego zachowanie (truchcik) przy golu na 1-2 to kryminał. Nie może być tak, że w 60 minucie zawonik nie ma siły biegać.

0

@patrix211 gorzej by to nie wyglądało

1

@Litman Nie tylko dzisiaj

1

@J4no No z Celtą oddaliśmy, tzn. sami sobie wzięli, a nasze kontry kończyły się na linii środkowej.

0

@matirix20 Przez kilka lat po Apoelu siedział w PZPN to wypadł z obiegu. Miał wtedy chyba 60 lat to pewnie już mu się nie chciało szarpać w naszym bagienku ligowym, a na robotę w klubie zagranicznym raczej już szans nie miał.

0

@stickie On wygląda jakby nawet nie widział na czym polega spalony.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@cinero1996 Po numerku...

0

@Danqoo Z nami to Celta miała z 5 setek w drugiej połowie i zamykała nas w polu karnym.

7

@Image Jak nie jest? Wziął górę kasy za podpis i jak się uda to w styczniu skasuje kogoś ponownie.

1

@nelson25 marion cobretti

1

@Kessie Tak się gra na czas, a nie jakieś leżenie na murawie.

3

@Kidd Chyba jednak zdecydowanie częściej działa niż zawodzi, więc jaki żart?

1

@Comentateiro A co, my jesteśmy Lech Poznań?

0

@mr Barca Tak samo myślą kibice połowy drużyn z tej grupy

2

@takisobiektos i jak rozegrała

3

@Barcanajlepszyteam Przez Teksas, który chciał zamkniętej granicy przechodzi większość migrantów z południa. Widocznie już dotarli do NY.

2

@patataj Maria Stenzel :), poza tym zgoda w 100%. Żeńska siatkówka jest nawet ciekawsza niż męska, są dłuższe akcje, obrony, kontry, a nie tylko jeb z serwisu i jak przyjmą to 1-2-3 i po akcji. Pomijam już aspekt wizualny :)

0

@arasz1819 Erdogan traci poparcie, więc nie zrobi nic mało populistycznego, a takim byłoby jakiekolwiek wsparcie ruskich. Prędzej będzie stosował agresywne zagrywki w stronę Grecji żeby zyskać poparcie nacjonalistów.

3

@barcelonaLM I będzie jak Eintrachtem...

4

@Xwowrak W tych karmach jest więcej mięsa i dużo lepszej jakości niż w jedzeniu dla ludzi. Tam o dziwo da się pilnować norm,

0

@PatrykBarca A Pudzian w wieku 45 lat to po której jest stronie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?